Przewodnik bukmacherski

Przewodnik bukmacherski

Świat bukmacherki internetowej nie jest oczywisty, i żeby się w nim pewnie poruszać potrzebujemy własnego doświadczenia i wiedzy. W tym celu TrustBet przygotował specjalny poradnik. Będziemy zamieszczać tu materiały, które pomogą Ci zyskać wiele przydatnych informacji i praktycznych porad.

Jak obstawiać piłkę nożną?

Najpopularniejszą dyscypliną typowaną przez graczy bukmacherów jest piłka nożna. Dlatego też oferty zakładów na tę dyscyplinę są najbardziej rozbudowane. Poza klasycznymi zakładami na zwycięzcę można typować szereg innych zdarzeń, takich jak liczba żółtych i czerwonych kartek, rzuty rożne, rzuty karne, dokładny wynik i wiele innych. Przygotowaliśmy artykuły, z których dowiesz się jak skutecznie typować różne rodzaje zakładów na piłkę nożną.

Europejskie ligi piłkarskie

Typerzy z Polski, poza rodzimą Ekstraklasą, bardzo interesują się również innymi ligami europejskimi. Są wśród nich Bundesliga, La Liga, Serie A, Premier Ligue czy Ligue 1. W tej sekcji poradnika znajdziesz artykuły opisujące najciekawsze ligi piłkarskie w Europie. Każdy z nich wzbogacony jest o garść szczegółowych statystyk dotyczących drużyn i zawodników. Artykuły pomogą w typowaniu, wskażą najlepszego bukmachera do typowania konkretnej ligi i najpopularniejsze zakłady.

Jak typować różne dyscypliny?

Choć piłka nożna zdecydowanie zdominowała rynek zakładów bukmacherskich to nie brakuje też innych dyscyplin, które chętnie typują gracze. Najpopularniejsze z nich to koszykówka, siatkówka, tenis czy sporty walki. Nie brakuje też dodatkowych ofert zakładów jak virtuale, gry karciane czy esporty. Te również coraz chętniej wybierają typerzy. Jak je obstawiać? Dowiesz się tego z artykułów z tej sekcji.

Bonusy bukmacherskie

Typując zakłady warto zwrócić uwagę na bonusy jakie można otrzymać u bukmacherów. Niemal każdy bukmacher online ma przygotowaną ofertę specjalną, dzięki której gracz może liczyć na różnego rodzaju profity. Najpopularniejsze z nich to bonusy bez depozytu, bonusy od wpłaty i zakłady bez ryzyka. Przyjrzeliśmy się bliżej tym promocjom, przeanalizowaliśmy je i oceniliśmy.

Bukmacherskie ABC

Korzystając z zakładów bukmacherskich warto zapoznać się z kilkoma elementami, które pomogą nam zrozumieć jak działa ta branża i jak skutecznie typować. Poznaj systemy bukmacherskie, dowiedz się więcej o kursach i limitach bukmacherskich, poznaj rodzaje zakładów i metody płatności u bukmacherów. Przeczytaj o błędach popełnianych przez buków, które możesz przekuć na swoją korzyść.