Bonus od wpłaty

Bonus od depozytu

Adrian Kwiecień
Zaktualizowano:
Oceń artykuł:
3.7(1 głosów)

Duża konkurencja na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce powoduje, że operatorzy prześcigają się w atrakcyjności proponowanych ofert w zakresie bonusów powitalnych. Bardzo ważnym ich elementem jest bonus od depozytu, który jest dla graczy kluczowy i w dużej mierze decyduje o tym, że wybierają tego, a nie innego bukmachera. 

Bonus od depozytu vs bonus powitalny

Jeżeli kiedykolwiek obstawiałeś już zakłady bukmacherskie to jest wielce prawdopodobne, że nie czyniłeś tego wyłącznie w punkcie stacjonarnym, lecz zawierałeś również zakłady przez Internet. Wiesz w takim razie jak wielkie znaczenie dla klienta ma bonus powitalny. Jego najczęściej spotykaną formą jest bonus od depozytu, którego ideą jest pozyskanie przez typera dodatkowych środków na zawieranie zakładów, uzależnione od kwoty wpłaconej na konto gracza. Zasada jest zatem prosta „coś od nas dostaniesz, ale też musisz nam coś dać”.

W Twojej głowie może zrodzić się pytanie: 

Czy bonus powitalny to pojęcie tożsame z bonusem od depozytu? 

Odpowiadamy: 

Nie, ale wyrażenia te mają ze sobą wiele wspólnego.

Można postawić śmiałą tezę, że bonus od depozytu jest fundamentem działania najlepszych bukmacherów nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Mając na uwadze to, że w ramach bonusu powitalnego możemy otrzymywać najlepsze zakłady bez ryzyka czy też freebety, musieliśmy zanegować hipotezę, jakoby można było zrównywać bonusy od wpłaty z bonusami powitalnymi. To po prostu tylko jedna z form jaką może przybierać oferta powitalna. Co warte podkreślenia, możemy spotkać się z pewnego rodzaju gradacją. Oznacza to, że zyskujemy środki nie tylko dzięki pierwszej wpłacie, ale i drugiej, a czasami nawet trzeciej. Najczęściej nasz pierwszy depozyt jest podwajany, ale w przypadku drugiego otrzymujemy już np. „tylko” 75% wpłaty, a w przypadku trzeciego np. 50%. Zaznaczamy jednak, że na takie rozwiązanie decyduje się jeszcze niewielu operatorów. Przeważająca część kusi nas wyłącznie atrakcyjnym procentem od pierwszego depozytu. 

Jest jeszcze jeden powód, dla którego odradzamy zrównywanie bonusów powitalnych z bonusami od depozytu. Bardziej doświadczeni gracze spotykają się z pojęciem bonusu typu reload, który jest skierowany do tych, którzy już od pewnego czasu posiadają konto u danego operatora. Takie promocje zazwyczaj są związane z wydarzeniami sportowymi lub innymi, specyficznymi okazjami typu Black Friday, Nowy Rok czy Mikołajki. Są one znacząco niższe niż te, które mogą zyskać nowi gracze podczas pierwszego depozytu, a dodatkowo, pozyskane w ten sposób środki musimy wykorzystać w określony sposób – np. postawić tylko spotkania rozgrywane w ramach Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Zdecydowałem, że chcę skorzystać z bonusu od depozytu. Od czego zacząć? Na co zwrócić uwagę?

Bonusy od wpłaty są niezwykle kuszące i na pierwszy rzut oka nie ma w nich niczego skomplikowanego. Pochopne działanie i brak chłodnej głowy mogą jednak doprowadzić do tego, że popełnimy szereg błędów i nie tylko nie wykorzystamy w pełni możliwości jakie daje nam bukmacher, ale w skrajnych przypadkach możemy utracić środki bonusowe i pieniądze, które wygraliśmy przy ich pomocy! 

1. Upewnij się, że będziesz grał legalnie

Jeśli jesteś nowicjuszem i nie orientujesz się zbyt dobrze w świecie zakładów bukmacherskich, powinieneś wejść na stronę internetową Ministerstwa Finansów i w odpowiedniej zakładce sprawdzić czy podmiot, z którego oferty chcesz skorzystać ma licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Poszukaj kodu promocyjnego

Zakładamy, iż masz już pewność, że zamierzasz założyć konto u jednego z legalnych polskich bukmacherów. Niezwykle istotne jest znalezienie odpowiedniego kodu bonusowego, który uprawnia Cię do maksymalnego wykorzystania oferty powitalnej (np. bez kodu promocyjnego, maksymalna kwota bonusu od depozytu jaką możesz otrzymać jest wtedy o 20 PLN niższa). To tylko kilka kliknięć, szybki research, a może Ci zapewnić kilka złotych więcej na koncie bonusowym.

3. Zyskaj pewność, że nie łamiesz zasady „Jedno konto, jedno IP”

Wielu operatorów celem zapobiegnięcia wyłudzaniu bonusów od wpłat wprowadziło zasadę, w myśl której na jedno gospodarstwo domowe można założyć tylko jedno konto. Zbagatelizowanie tego ostrzeżenia może skutkować utratą środków bonusowych i blokadą na zawieranie zakładów.

4. Czytaj regulaminy

Nikt tego nie lubi. Naprawdę. Mimo wszystko, przeczytanie tych kilku stron może zaoszczędzić Ci mniejszych lub większych rozczarowań. Zwracaj uwagę na daty, kwoty, liczby, procenty. Nie omijaj żadnych sekcji i tego co zostało zapisane małym drukiem.

5. Sprawdź czy na pewno kwalifikujesz się do skorzystania z promocji

Jak już wiesz, bonusy od depozytu niekoniecznie muszą być ściśle powiązane z nowo zarejestrowanymi graczami. W przypadku gdy bonus od depozytu dotyczy tych, którzy już na danej platformie grali, kluczowa może się okazać np. data rejestracji. Do skorzystania z tych benefitów mogą być uprawnieni np. tylko Ci, którzy założyli konto przed 1 stycznia 2020.

6. Upewnij się, że sposób wpłaty jaki preferujesz, nie wykluczy Cię z promocji

To prawdopodobnie jedna z tych rzeczy, która w regulaminie mogła zostać zapisana małym drukiem. Wyobraź sobie, że wpłaciłeś 500 PLN i oczekujesz podwojenia tej kwoty i pojawienia się kolejnych 500 PLN na koncie bonusowym. Taka sytuacja jednak nie następuje, bo bukmacher zawarł w swoim regulaminie zapis, że promocji nie podlegają wpłaty dokonane przez Skrill. Rozczarowany? Wróć do punktu numer 4. 

7. Zapoznaj się z oferowanymi wartościami procentowymi

Atrakcyjność bonusów od depozytu jest wyrażana za pomocą wartości procentowych. Najczęściej, bukmacherzy oferują 100% od pierwszej wpłaty, choć mamy na polskim rynku firmy, które czynią od tej reguły odstępstwa. Coraz częściej zdarza się też, że możemy liczyć na bonusy od wpłaty drugiego, a nawet trzeciego depozytu.

8. Zwróć uwagę na minimalną i maksymalną kwotę bonusu

W każdym regulaminie znajdziemy informację na temat tego, jaka jest minimalna kwota uprawniająca np. do podwojenia depozytu, a jednocześnie maksymalna jaką możemy uzyskać.

Przykład:

Bukmacher oferuje 100% od pierwszego depozytu na minimum 50 PLN i maksimum 500PLN.

Kilka możliwych scenariuszy przy pierwszej wpłacie:
Wpłacamy 40 PLN – Nie otrzymujemy dodatkowych środków
Wpłacamy 50 PLN – Otrzymujemy 50 PLN na konto bonusowe
Wpłacamy 250 PLN – Otrzymujemy 250 PLN na konto bonusowe
Wpłacamy 500 PLN – Otrzymujemy 500 PLN na konto bonusowe
Wpłacamy 1000 PLN – Otrzymujemy 500 PLN na konto bonusowe

9. Zweryfikuj, kiedy bukmacher przyzna Ci środki bonusowe

Bardzo często liczymy na to, że bukmacher przyzna nam środki zaraz po wpłaceniu depozytu. Okazuje się, że czasami, na dodatkowe środki musimy poczekać aż do momentu, w którym obrócimy nasz depozyt

10. BARDZO DOKŁADNIE przeczytaj jakie są warunki obrotu

Niezwykle ważne zagadnienie, któremu należy poświęcić więcej niż tylko kilka słów. Praktyka pokazuje, że to właśnie uregulowania w tej kwestii są źródłem nieporozumień i rozczarowań wśród typerów. Postanowiliśmy, że warunkom obrotu poświęcimy osobny rozdział.

Warunki obrotu bonusu – o czym powinniśmy wiedzieć?

To najbardziej kłopotliwa i złożona kwestia dotycząca bonusów od wpłaty. Jeśli przeczytałeś regulamin promocji wystarczająco dokładnie – nic nie powinno Cię zaskoczyć. Czego w takim razie powinieneś być świadom? 

Co podlega obrotowi

Zakłady Bukmacherskie stosują różne podejście w tym zakresie. Niektórzy oczekują kilkukrotnego obrotu bonusem, ale są i tacy, którzy oczekują obrotu łączną kwotą złożonego depozytu i otrzymanego bonusu. Radzimy zwrócić uwagę na tę kwestię jeszcze na etapie wyboru bukmachera, u którego chcesz grać.

Ile razy trzeba obrócić bonusem

Warunek wyjątkowo prosty w zrozumieniu i bardzo często decydujący o tym, czy ofertę promocyjną uznajemy za atrakcyjną czy nie. Jest rzeczą oczywistą, że im mniejsza jest liczba wymaganych obrotów, tym łatwiejsze jest doprowadzenie do sytuacji, w których możliwa jest wypłata środków zgromadzonych na koncie bonusowym. Jeśli bukmacher oczekuje trzykrotnego obrotu bonusem, a otrzymaliśmy w ten sposób 100 PLN, to aby wypłacić zgromadzone środki, musimy zawrzeć zakłady, na które suma wniesionych stawek wynosi 300 PLN. 

Rodzaj zakładów jakie kwalifikują się do obrotu bonusem

Bukmacherzy zawsze regulują kwestię tego, jakie rodzaje zakładów bukmacherskich są brane pod uwagę przy obrocie. Możemy się spotkać m.in. z zapisami, że wliczane są tylko zakłady przedmeczowe lub dotyczące wyłącznie określonej dyscypliny (np. piłki nożnej). Jeżeli jesteśmy fanami gry zakładów na żywo, powinniśmy szczegółowo zapoznać się z tymi regulacjami.

Liczba zdarzeń na kuponie

Stawiasz zwykle zakłady solo lub double? Możliwe, że będziesz musiał zmienić swoją strategię gry, bowiem dany operator może zastrzec, że do obrotu wliczane są tylko zakłady zawierające minimum trzy zdarzenia.

Minimalny kurs zdarzenia

Bukmacherzy korzystają z tego ograniczenia dość chętnie. Nie powinien Cię dziwić zapis, że do obrotu wliczają się wyłącznie kupony złożone ze zdarzeń o minimalnym kursie 1.30. 

Minimalny kurs całkowity

Jeżeli myślałeś, że na minimalnym kursie zdarzenia się skończy, pewnie musisz czuć się zawiedziony. W parze z nim najczęściej idzie również minimalny kurs całkowity kuponu, np. 2.0.

Czas na obrót

Zakłady bukmacherskie pod tym względem nie stawiają przed nami wygórowanych oczekiwań. Zazwyczaj dają nam minimum 30 dni na obrót bonusem, czyli naprawdę dużo czasu na to, aby oddać przemyślane typy. Zdarzają się w tej materii odstępstwa i możemy natrafić na oferty, gdzie na spełnienie tego warunku mamy nawet pół roku od momentu wniesienia depozytu.

bonusy od depozytu

Spełnienie powyższych warunków uprawnia nas do wypłacenia zgromadzonych środków. Zanim zdecydujesz się to zrobić, upewnij się, że na pewno spełniłeś wszystkie stawiane przed Tobą wymagania. W przeciwnym wypadku, czyli jeśli zbyt wcześnie zlecisz wypłatę możesz nawet utracić swoje środki, a z pewnością sporo Cię kosztowało, aby zgromadzić okrągłą sumkę. 

Oferty bukmacherów w zakresie bonusów od depozytu

Poniżej przedstawiamy wszystkie oferty na bonusy od depozytu u bukmacherów w ramach oferty powitalnej.

STS

Maksymalna kwota bonusu od depozytu jaką możemy uzyskać to 1200 PLN (STS taką kwotę jest skłonny podwoić). Przeniesienie środków z konta bonusowego na konto depozytowe, z którego możliwa jest wypłata na konto bankowe, następuje w momencie, kiedy trzykrotnie obrócimy depozyt po kursie 1,91.

TOTALbet

5000 PLN – aż tyle można zyskać w ramach bonusu od wpłaty w Totalbet. Operator ten daje nam wybór, w jaki sposób chcemy obracać bonusem. Możemy zdecydować się na opcję 4-krotnego obrotu przy pomocy zakładów z 4 zdarzeniami, lub 5-krotnego obrotu posługując się kuponami z 3 selekcjami.  Warunkiem przystąpienia do promocji jest wniesienie depozytu na minimum 10 PLN. W zależności od tego, którą opcję wybraliśmy, po osiągnięciu pierwszego obrotu 5000 PLN uzyskujemy 25% lub 20% tej kwoty (1250 lub 1000 PLN). Kolejny obrót kwotą 5000 PLN pozwala nam uwolnić kolejne środki.

Fortuna

Wysoki bonus od depozytu oferuje Fortuna. Nowi gracze mogą liczyć nawet na 2000 PLN. Bardzo preferencyjne są warunki jego 4-krotnego obrotu. Minimalny kurs całkowity to zaledwie 1.80 co stanowi jedną z najlepszych pod tym względem ofert na rynku.

forBET 

Bardzo klarowne i mało skomplikowane zasady charakteryzują bonus od depozytu w forBET. Bukmacher ten pozwala uzyskać dodatkowe 100% do kwoty 2000 PLN. Wypłata środków jest możliwa po zaledwie dwukrotnym obrocie na zakładach akumulowanych z kursem łącznym 2.50.

LVBET

Charakterystyczne mnożniki to domena LVBET. To właśnie u tej firmy bukmacherskiej możemy uzyskać bonus również od drugiej wpłaty. Na naszym koncie bonusowym pojawia się 1% wartości wpłaty. W przypadku pierwszego depozytu uzyskujemy mnożnik x100, w przypadku drugiego x50. Teraz możemy postawić zakład AKO złożony z trzech zdarzeń i kursu całkowitego minimum 2.50. W ten sposób możemy zyskać 2000 PLN w przypadku pierwszej i 1000 PLN w przypadku drugiej wpłaty. Jednocześnie musimy pamiętać, aby kurs każdego pojedynczego zdarzenia nie był niższy niż 1.25, a jedno z nich miało minimalny kurs 1.50. Aby móc wypłacić środki, należy obrócić bonusem 4 razy po kursie całkowitym 2.00. Dla tych, którzy decydują się wpłacić mniej niż 50 PLN, LVBET przygotował specjalną ofertę. Po wysłaniu wiadomości e-mail o treści: „Bonus Powitalny” na adres promocje@lvbet.pl, gracz zyskuje 10% wpłaconej kwoty i mnożnik x10.

eWinner

Na promocję polegającą na przyznaniu bonusu od drugiego depozytu postawił eWinner. Maksymalna kwota jaką możemy w ten sposób uzyskać to 500 PLN. Co ważne, bonus zostaje przypisany w momencie, kiedy obrócimy naszym depozytem jednokrotnie po kursie 1.50. Wypłata środków z konta bonusowego jest możliwa po tym, jak 6-krotnie obrócimy bonusem z minimalnym kursem całkowitym 2.50. Minimalna kwota wpłaty to 20 PLN. 

BetX

Rewelacyjne 7777 PLN można zyskać maksymalnie dzięki promocji obejmującej bonus od depozytu w eBetX. Celem jego uzyskania, w ciągu pierwszego miesiąca od założenia konta musimy wpłacić minimum 10 PLN i obrócić czterokrotnie na zakładach akumulowanych składających się z czterech zdarzeń o kursie minimalnym 1.25. Trzeba również pamiętać, aby kurs całkowity wyniósł co najmniej 2.44. Środki bonusowe możemy wypłacać w transzach 25% (kwota do wypłaty = kwota odpowiadająca procentowi zrealizowanego celu).

Noblebet

Klarowne zasady jeśli chodzi o bonusy od wpłat prezentuje NobleBet. Maksymalnie możemy zyskać 2000 PLN, wpłacając kolejno: 1200 PLN (bonus 100%), 1200 PLN (bonus 50%) oraz 200 PLN (bonus 100%). Minimalna kwota wpłaty w Noblebet to 10 PLN. Chcąc aktywować bonus, jesteśmy zobligowani do postawienia kuponu składającego się z minimum 2 selekcji o minimalnych kursach 1.30 i kursie całkowitym 3.00.

Totolotek

500 PLN na bonusie od depozytu możemy zyskać w Totolotku co wynika z podwojenia kwoty naszej pierwszej wpłaty do właśnie tej wartości. Aby móc wypłacić środki, jesteśmy proszeni o trzykrotny obrót zarówno depozytem jak i bonusem. Dodatkowe wymagania jakie należy spełnić to: minimum 3 zdarzenia na kuponie i kurs minimalny każdego z nich 1.35. 

Superbet

Nieco inną strategię dotyczącą bonusu powitalnego zastosował Superbet. W jego ramach możemy maksimum uzyskać 100% od wpłaty do kwoty 50 PLN. Zaletą są bardzo proste do spełnienia warunki obrotu. Wystarczy jednokrotny obrót na zakładach składających się z dwóch zdarzeń o kursach minimalnych 1.30 i kursie łącznym 1.80. Superbet jest więc jednym z wyjątków i w przypadku nowych graczy, mocniej stawia na innego typu promocje – w tym przypadku zakłady bez ryzyka.

Betclic  

Jeszcze dalej poszedł Betclic, który całkowicie zrezygnował z klasycznego bonusu od depozytu, na rzecz zakładów bez ryzyka.

PZBuk

Na podobną strategię do Betclica zdecydował się PZBuk, który w całości swoją strategię promocji dla nowych graczy oparł na Cashbackach. 

Betfan

Bonus od depozytu BETFAN traktowany jest jako promocja od drugiego depozytu. Minimalna kwota wpłaty musi wynosić 100 zł. Wartość bonusu to 100% depozytu, a maksymalnie można uzyskać 1000 zł. Aby odblokować bonus BETFAN trzeba dokonać obrotu depozytem, czyli zawrzeć zakłady z salda głównego w wysokości wpłaty o kursie łącznym całkowitym minimum 2,50. Czas na obrót depozytem to 14 dni licząc od momentu aktywacji bonusu i nie liczą się kupony systemowe, z oferty Matchday Boost i z gier karcianych oraz te rozliczone po kursie 1,00. Podobnie jak zakłady wypłacone przy użyciu opcji cash out.

Gracz musi też dokonać obrotu na saldzie bonusowym. Wymagany jest 3-krotny obrót z minimum 3 zdarzeniami przy minimalnym kursie każdego zdarzenia co najmniej 1,20 oraz kursem całkowitym na poziomie 2,50 lub więcej. Wygrane z zakładów zawartych z salda bonusowego doliczane są do salda bonusowego.

Etoto

Aspektem, który wyróżnia tego bukmachera na tle pozostałych, jest możliwość uzyskania aż 200% bonusu od depozytu do 200 PLN. Warunkiem wypłaty środków bonusowych jest czterokrotny obrót po kursie 2.20 na zakładach solo i 2.20 na zakładach AKO, gdzie kurs minimalny pojedynczego zdarzenia wynosi 1.50.

Zalety bonusów od depozytu

Wiele lat spędzonych w branży i zebrane doświadczenie każe nam przypuszczać, że zdecydowana większość graczy traktuje bonus od depozytu jako prezent od bukmachera dla gracza. Chwila refleksji pozwala szybko wysnuć wniosek, że tego typy gratyfikacja niesie ze sobą korzyści zarówno dla operatora jak i dla gracza.

Zalety bonusów od depozytu z punktu widzenia zakładów bukmacherskich

Doskonałe narzędzie marketingowe 

Jak pewnie zdążyłeś się już zorientować, bonusy od depozytu w przeważającej części są promocją skierowaną do nowych graczy w ramach oferty powitalnej. Dzięki jej atrakcyjności, wielu graczy decyduje się założyć konto u danego bukmachera i grać u niego przynajmniej do momentu, aż bonus zostanie obrócony. Z punktu widzenia operatora jest to niesłychanie ważny okres, w którym winien zrobić wszystko, aby gracz uznał kursy za wystarczająco wysokie, a interfejs za przyjazny. Innymi słowy, to metoda ściągnięcia do siebie klienta i pokazania, że warto grać właśnie u tego bukmachera. Praktyka pokazuje, że bonus od depozytu jest bardzo skutecznym narzędziem do osiągnięcia tego celu.

Szansa dla zakładów bukmacherskich na czerpanie zysków 

Bądźmy szczerzy. Warunki obrotu nierzadko są trudne do spełnienia i zdarza się, że dla mniej doświadczonych graczy okazują się przeszkodą nie do przeskoczenia. Nawet posiadanie dodatkowych środków bonusowych nie jest wystarczającym ratunkiem, dlatego pewne grono typerów traci złożony przez siebie depozyt. Biorąc pod uwagę, że pełne wykorzystanie potencjału promocji wymaga zaangażowania większej sumy pieniędzy, gracze decydują się na wpłatę takiej kwoty, która da im maksymalny bonus. Przykład? Jeżeli zakłady bukmacherskie X oferują 100% bonusu od pierwszego depozytu do 1000 PLN, dość często zdarza się, że nowi klienci wpłacają właśnie tę czterocyfrową kwotę. Obowiązek kilkukrotnego obrotu powoduje, że niektórzy w trakcie gry przegrywają całą sumę. Jaki jest tego efekt? Gracz wpłaca kolejny depozyt, próbując się odegrać. W tym miejscu musimy zaznaczyć, że zdecydowanie nie jesteśmy orędownikami nierozważnej gry. Grajcie zawsze odpowiedzialnie.

Próba zapobiegnięcia ucieczce gracza do innego bukmachera

Bonusy bez depozytu mają szereg wad. Jedną z nich jest to, że najczęściej aby z niego skorzystać, trzeba zagrać za całość przyznanej kwoty i nie można jej podzielić, żeby obstawić np. dwa kupony. Jeśli gracz typuje bez powodzenia, czas jaki spędza na stronie nie jest długi i nie ma czasu na to, aby przekonać się do usług oferowanych przez dane zakłady bukmacherskie. Bonusy od depozytu nie stawiają przed graczem takiego warunku, dlatego typerzy spędzają na stronie operatora zdecydowanie dłuższy czas. 

bonusy powitalne od depozytu

Zalety bonusów od depozytu z punktu widzenia gracza

Okazja do pozyskania dodatkowych środków na grę

W odróżnieniu od freebetów, których wartość oscyluje wokół kilkunastu złotych, bonusy od depozytu dają możliwość zdobycia naprawdę pokaźnych środków na typowanie. Zdarza się, że maksymalna kwota jaką możemy uzyskać w ten sposób jest nawet czterocyfrowa! Żadna inna forma promocji nie gwarantuje pozyskania aż tak dużych sum.

Możliwość sprawdzenia się w świecie zakładów bukmacherskich

Operatorzy wychodzą ze słusznego założenia, że klienci którzy do nich trafiają, są na początku swojej przygody z zakładami wzajemnymi. Gracze uzyskują zatem możliwość sprawdzenia się w typowaniu przy relatywnie mniejszym ryzyku utraty własnych pieniędzy. 50% bonus jest przez wielu graczy uznawany za mało atrakcyjny, dlatego większość zakładów bukmacherskich jest skłonna nawet podwajać nasz depozyt. Wpłacam 200 PLN, a na grę otrzymuję aż 400 PLN. Czy nie brzmi pięknie? Dla początkujących graczy to wydatna pomoc, zmniejszająca ryzyko utraty środków.

Okazja do przetestowania strony internetowej zakładów bukmacherskich

Nowo zarejestrowani niekoniecznie muszą być osobami, które nie miały wcześniej styczności z zakładami wzajemnymi. Mogą być po prostu typerami, którzy do tej pory korzystali z usług innych operatorów. Bonus od depozytu skłania ich do sprawdzenia czy inna firma nie posiada czasem oferty lepiej skrojonej na swoje potrzeby.

Przystępniejsze warunki promocji niż w przypadku freebetów

Jak już wspomnieliśmy, w przypadku freebetów niemożliwym jest podzielenie przyznanej kwoty i zawarcie większej liczby zakładów. Bonusy od depozytu nie nakładają na gracza obowiązku wykorzystania kwoty na jeden kupon, lecz dają możliwość jego niemal nieograniczonego dzielenia. To sprawia, że gracz nawet w przypadku niepowodzeń ma rozrywkę znacznie dłuższą niż grając za freebet.

Dłuższy czas na skorzystanie z promocji

Nie jest sytuacją odosobnioną, kiedy bukmacher kusi nas swoim bonusem, ale daje niewiele czasu na to żeby z niego skorzystać, np. oferuje cashback do 50 PLN w przypadku postawienia takiej kwoty na sobotnie walki MMA. Znacznie ogranicza to pole manewru gracza i prowokuje popełnienie przez niego pomyłki. Bonus od depozytu jest formą promocji, w której korzystanie z jej benefitów jest możliwe przez zdecydowanie dłuższy czas.

Bonusy od depozytu u legalnych bukmacherów

Nie ulega żadnej wątpliwości, że oferowane przez legalnych polskich bukmacherów bonusy od depozytu są bardzo kuszące. Zakłady bukmacherskie wykazują się dużą kreatywnością w zakresie konstrukcji warunków ich otrzymania oraz obrotu. Wszystko to sprawia, że rynek zakładów wzajemnych w naszym kraju jest wyjątkowo różnorodny i z pewnością należy nie tylko do europejskiej , ale i światowej czołówki. Dla wszystkich chętnych, którzy chcą wybrać najlepszą kombinację ofert na start odsyłamy do naszego rankingu bukmacherów, gdzie znajdziecie analizę promocji dla nowych graczy i ranking tych najlepszych.