bonusy bez depozytu

Bonus bez depozytu

Adrian Kwiecień
Zaktualizowano:
Oceń artykuł:
3.9(1 głosów)

Chciałbyś sprawdzić jak poradzisz sobie w świecie zakładów bukmacherskich, ale obawiasz się utraty własnych środków? Jeśli towarzyszą Ci dokładnie tego typu rozterki, niniejszy artykuł – bonus bez depozytu – rozwieje Twoje wątpliwości i przybliży Cię do podjęcia decyzji o przyjęciu wyzwania.

Bonusy bez depozytu u bukmacherów – oferty

Poniżej przedstawiamy aktualne zestawienie ofert bukmacherów w ramach promocji bonusy bez depozytu na start. Przeanalizujemy każdy z nich i odpowiemy na pytanie: który bukmacher ma najlepszy bonus bez depozytu? Porównując te wyniki z naszym rankingiem bukmacherów będziesz mógł wybrać odpowiednią opcję dla siebie.

Fortuna freebet bez depozytu

Pełna rejestracja konta w Fortunie uprawnia do otrzymania 2800 punktów FKP co jest równie 20 PLN. Punkty te, które otrzymuje się w ramach programu lojalnościowego, można wymieniać na zakłady lub korzystać z innego rodzaju bonusów. Co istotne, freebet u bukmachera Fortuna nie jest opatrzony żadnymi dodatkowymi warunkami obrotu. Możemy stawiać dogodną nam liczbę zdarzeń z dowolnym kursem. Bonus należy wykorzystać do końca roku kalendarzowego. Nie jest również wymagany żaden obrót.

TOTALBET bonus bez depozytu

TOTALbet wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i podobnie jak kilku rynkowych konkurentów, umieścił w swojej ofercie powitalnej darmowy zakład bez depozytu. Warunki jakie należy spełnić, aby otrzymać darmowe środki na grę nie są ani trochę wygórowane.

Freebet bez depozytu na 20 PLN otrzymujemy za przejście pełnego procesu weryfikacji konta i przekształcenie go w stałe. Z naszym kodem TBPLUS zyskujesz więcej. Zamiast standardowych 20 PLN, na start otrzymujesz 25 PLN!

Dodatkowe 10 PLN zyskamy, jeśli podczas rejestracji konta w TOTALbet zaznaczymy zgody na komunikację marketingową. Zatem w sumie można otrzymać 35 PLN bonusu bez depozytu TOTALbet.

Gracze mogą skorzystać ze środków promocyjnych, jeżeli ogólny kurs ich zakładu wynosi co najmniej 2.00. Wówczas, na kuponie pojawia się stosowny suwak (tuż pod stawką), który musimy przesunąć aby skorzystać z freebetu. TOTALbet freebet bez depozytu nie obwarował żadnymi wymogami dotyczącymi obrotu, dlatego wygrana podlega natychmiastowej wypłacie.

LVBET bonus bez depozytu

Podstawą do otrzymania bonusu bez depozytu LVBET jest pełna rejestracja i zaznaczenie pola „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Otrzymujemy wtedy freebet na 20 PLN, który należy obrócić obstawiając zakład akumulowany z min. 3 zdarzeniami z oferty LVBET o kursie minimalnym 1.25. Należy przy tym pamiętać, aby łączny kurs kuponu wynosił minimum 2.50.

Omawiany darmowy zakład bez depozytu należy aktywować, wybierając na kuponie przycisk “Użyj bonusu wygrane x20”.
Pamiętaj, że jest on aktywny przez 30 dni od chwili dodania do konta gracza, a wygrana podlega dwukrotnemu obrotowi po kursie min. 2.00, na zakładach trzydrogowych. W przypadku zakładów kombi, jesteśmy zobligowani do umieszczenia przynajmniej jednego zakładu tego typu z kursem minimalnym 1.50.

BukmacherKwotaObrótMin. kurs kuponuCzas na wykorzystanie
Logo bukmachera Fortuna20 PLNdo końca roku kalendarzowego
Logo bukmacher Totalbet35 PLN2.007 dni
Logo bukmachera LVBet20 PLN2x2.5030 dni

Freebety bez depozytu – nasza ocena

W naszej ocenie najlepszy bonus bez depozytu oferuje Fortuna. Taki werdykt nie był trudny. Za promocją Fortuny przemawia fakt, że bukmacher nie stawia praktycznie żadnych wymagań obrotowych. Do tego z promocji można skorzystać w dowolnym czasie w danym roku kalendarzowym (bonus jest przyznawany w formie punktów Fortuna Klub Plus i co do zasady zebrane punkty należy wykorzystać do końca roku, w którym otrzymaliśmy punkty).

 • 20 PLN bonus bez depozytu + 810 PLN
Kwota z TrustBet Premium:
830 zł

Bonus bez depozytu, freebet, zakład bez ryzyka – pojęcia i różnice

Uwielbiamy dostawać coś za darmo. Zatem idealnym bonusem bukmacherskim jest ten, do którego nie jest wymagana żadna wpłata, a mimo to klient zyskuje środki na grę tylko dzięki rejestracji. Tego typu oferty są wyjątkowo atrakcyjne, ale nie można zapominać, że wypłata wygranych środków, wiąże się ze spełnieniem pewnych warunków.

Przytoczony opis to nic innego jak bonus bez depozytu. Sumy na grę jakie można w ten sposób zyskać są niewielkie i trafiają na konta bonusowe. Opcja przeniesienia ich na konto, z którego możliwa jest wypłata, następuje po spełnieniu określonych wymagań. Mogą to być:

 • min. liczba zdarzeń
 • min. kurs zdarzenia i kuponu
 • maksymalny czas na wykorzystanie bonusu i obrót

Warunki u poszczególnych bukmacherów mogą się bardzo różnić. Oczywiście najatrakcyjniejsze są te bonusy, które mają jak najmniej warunków do spełnienia.

Niektórzy operatorzy przyznają freebety. Nazwa ta może być używana dla określenia bonusów bez depozytu, ale nie zawsze. Dlatego warto zwrócić uwagę na regulamin danej promocji. Może się bowiem zdarzyć, że nazwa „freebet” zostanie użyta w przypadku dodatkowego bonusu przyznawanego po wpłacie.

Aby zrozumieć całe zagadnienie, należy poznać też pojęcie zakładu bez ryzyka. W jego przypadku chodzi o obstawienie określonego lub dowolnego zakładu i w razie niepowodzenia, otrzymaniu zwrotu całości lub części środków. Zazwyczaj istnieje górny pułap kwoty obejmującej promocję, choć zdarza się, że operatorzy w swoich regulaminach precyzują, że należy zagrać za konkretną sumę – np. 50 PLN.

W skrócie: bonus bez depozytu to środki przyznawane za rejestrację konta, bez konieczności wpłacenia depozytu. Zakład bez ryzyka to promocja, w której stawiając zakład za własne środki, w razie niepowodzenia można otrzymać ich zwrot. Bonus bez depozytu może być również czasami nazywany freebetem (jeśli nie ma konieczności wpłaty depozytu).

Bonus bez depozytu – jak otrzymać, obrócić i wypłacić?

Można założyć, że 80-90% wszystkich bonusów bez depozytu jest powiązanych z pakietem powitalnym, co oznacza, że są przeznaczone dla nowych graczy. Podczas rejestracji zakłady bukmacherskie, wymagają ustanowienia loginu i hasła oraz podania swoich danych osobowych:

 • imienia i nazwiska
 • adresu
 • adresu mailowego
 • numeru telefonu

Często musimy również podać numer PESEL. Jesteśmy również proszeni o przesłanie skanu dowodu osobistego lub jego zdjęć.

Chcąc doprowadzić do sytuacji, w której spełniamy wszystkie wymogi dotyczące wypłaty środków zgromadzonych dzięki bonusowi bez depozytu, musimy zaznajomić się z kilkoma pojęciami.

 • Minimalny kurs zdarzenia

Bukmacherzy wymagają, aby kurs każdego zdarzenia na kuponie był wyższy niż określone minimum. W przypadku gdy zagramy zakład akumulowany, na którym jedna z selekcji będzie miała kurs 1.20, a minimalny kurs zdarzenia został określony na 1.25, kupon nie będzie brany pod uwagę do obrotu bonusem.

 • Minimalny kurs kuponu

Ograniczenia dotyczą również ogólnego kursu całego kuponu. Jeśli wartość ta została ustalona np. na 3.00, dążymy do obstawiania zakładów akumulowanych, których kurs ogólny jest od tej wartości wyższy. Oczywiście można obstawiać również single z kursami > 3.0, o ile inaczej nie stanowi regulamin promocji.

 • Obrót

Zazwyczaj wymagane jest od nas kilkukrotne obrócenie bonusem. Przykładowo, jeśli przydzielono nam freebet o wartości 20 PLN przy 4-krotnym obrocie, aby móc wypłacić środki, musimy zawrzeć zakłady na łączną kwotę 80 PLN.

 • Czas na obrót

Pewną przeszkodą może być czas na obrót darowanego nam zakładu. Jeśli dzięki rejestracji zyskaliśmy 25 PLN, przy 6-krotnym obrocie w ciągu 14 dni, oznacza to, że w ciągu 2 tygodni musimy zawrzeć zakłady na łączną kwotę 150 PLN, aby móc wypłacić środki na konto bankowe.

Po spełnieniu wszystkich warunków, nasze pieniądze mogą zostać przeniesione z konta bonusowego na konto depozytowe, a z niego możemy zlecić wypłatę na nasze konto bankowe!

Darmowy zakład nie tylko za rejestrację

Zdecydowana większość bonusów bez depozytu związana jest z koniecznością rejestracji u wybranego operatora. Bukmacher, bez depozytu jest skłonny dać nam bonusy także w kilku innych sytuacjach:

 1. Jako nagrodę za wyjątkową aktywność. Dzieje się tak w momencie, kiedy gracz zawiera dużą liczbę zakładów, najczęściej za niemałe kwoty. Jest to forma gratyfikacji, na którą może liczyć tylko niewielu.
 2. Kiedy masz urodziny. Zdarza się, że bukmacherzy premiują swoich graczy symboliczną kwotą na grę w dniu ich urodzin.
 3. Za pobranie aplikacji mobilnej. Celem promocji zawierania zakładów na urządzeniach mobilnych, zdarzało się, że przyznawano dodatkowe środki za ściągniecie aplikacji na telefon.
 4. Wymiana punktów zgromadzonych w programie lojalnościowym. Jednym z narzędzi służących utrzymaniu klienta, jest tworzenie różnego rodzaju programów lojalnościowych, w ramach których przyznawane są punkty za zawierane zakłady. Możliwa jest ich wymiana np. na freebet.
 5. Na święta. Każdego roku na polskim rynku bukmacherskim znajdują się operatorzy, którzy przyznają kilka złotych na grę np. z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
 6. Przy okazji wielkiego sportowego wydarzenia. Start Mundialu? Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich? Takie momenty są idealne do tego, aby wystartować z kolejną promocją i nagrodzić freebetem swoich lojalnych graczy.

Freebet bez depozytu – jak wybrać najlepszą opcję i na co uważać

Bukmacher, bez depozytu może nam zaproponować pewne bonusy, ale jego celem zawsze będzie ściągnięcie do siebie nowego klienta, a na kolejnym etapie jego utrzymanie. Z tego względu, wprowadza pewne warunki, które musimy spełnić aby móc korzystać z darowanych przez niego środków. Jednocześnie, stanowią one kryteria, dla których wybieramy tego lub innego operatora i jego darmowy zakład. Na co powinniśmy zwracać uwagę?

 1. Sprawdź, czy bukmacher, u którego chcesz uzyskać freebet bez depozytu jest legalnym w Polsce podmiotem. Weryfikacja legalności nie jest czynnością mozolną. Wystarczy wejść na stronę internetową Ministerstwa Finansów i w odpowiedniej zakładce znaleźć listę bukmacherów, którzy uzyskali zgodę na prowadzenie działalności na zakłady wzajemne.
 2. Czytaj regulaminy. Nikt z nas tej czynności nie lubi, ale ich pomijanie niesie ze sobą pewne konsekwencje. W najlepszym przypadku jest to tylko rozczarowanie, że nie byliśmy w stanie skorzystać z promocji w maksymalnym stopniu, zaś w najgorszym, darmowy zakład nie działa w sposób w jaki byśmy się spodziewali i nie możemy go wykorzystać na upatrzone przez nas zdarzenia.
 3. Zwróć uwagę na czas obrotu. Bukmacherzy w regulaminie promocji piszą zawsze o czasie, w którym należy skorzystać z freebetu. W przeważającej liczbie przypadków, operatorzy wymagają, aby z darmowego zakładu skorzystać maksymalnie do 30 dni od daty rejestracji. To kolejny dowód jak ważne jest to, o czym pisaliśmy w punkcie drugim.
 4. Sprawdź, ile razy musisz obrócić bonusem, aby móc wypłacić środki. Legalni polscy bukmacherzy bonus bez depozytu traktują w zróżnicowany sposób. Niektórzy wymagają 1-krotnego obrotu, zaś inni umożliwiają wypłatę środków dopiero po kilkukrotnym obrocie.
 5. Sprawdź ilu zdarzeń na kuponie wymaga bukmacher. Możesz być zawiedziony dowiadując się, że bukmacher u którego zamierzasz założyć konto, przyznaje bonusy bez depozytu, ale tylko jeśli liczba zdarzeń na kuponie wynosi minimum 3. Mamy jednak dobrą informację: na tego typu ograniczenie decyduje się niewiele firm bukmacherskich.
 6. Sprawdź wymagany minimalny kurs. Jeśli dany bukmacher życzy sobie, aby darowany przez niego freebet obrócić po kursie 2.50, już wtedy mogą się pojawić wątpliwości, czy będzie to na pewno takie proste. Jeśli dodamy do tego, że oczekuje od nas 4-krotnego obrotu, szybko dojdziemy do wniosku, że potrzebna będzie nam nie tylko dobra analiza i świetne typy, ale również spora doza szczęścia.
 7. Upewnij się, że możesz obracać bonusem na zakładach akumulowanych. „Minimalny kurs do obrotu wynosi 2.0” – taki zapis wskazywałby, że wymagania jakie przed nami postawiono nie są zbyt wygórowane. Co jednak, jeśli okaże się, że bonus nie ma zastosowania w przypadku zakładów AKO? Wyszukanie dającego nam sukces zakładu single z kursem powyżej 2.0 jest oczywiście możliwe, ale uderza w target graczy, którzy swoją strategię gry opierają na zakładach akumulowanych.
 8. Zweryfikuj czy możesz wykorzystywać bonusy bez depozytu na wszystkich dostępnych rodzajach zakładów. Szczegółowa lektura regulaminu może Cię doprowadzić do zaskakującego wniosku, że uzyskany freebet nie ma zastosowania w przypadku zakładów live lub może być wykorzystywany tylko do gry na piłkę nożną.
darmowy zakład

Darmowy zakład bez depozytu – zalety

Patrząc z szerszej perspektywy, bonusy bez depozytu to oferta, która prowadzi do sytuacji win-win. Zakłady bukmacherskie zdają sobie z tego sprawę i dzięki temu ściągają na swoją platformę graczy, którzy zostają z nimi na dłużej. Z punktu widzenia gracza, zalet jest zdecydowanie więcej:

 • Możliwość wygranej bez zaangażowania własnych środków pieniężnych – to podstawowy atut bonusów bez depozytu, który jako pierwszy przychodzi nam na myśl. Skoro nie ma ryzyka uszczerbku dla naszych finansów, nie ma powodu, dla którego mielibyśmy nie spróbować sięgnąć po wygraną!
 • Okazja do zawarcia bardziej ryzykownych zakładów – kuszą Was zdarzenia o wysokich kursach, ale zawsze obawialiście się utraty własnych pieniędzy? Bonusy bez depozytu to doskonała okazja, żeby tę zachciankę urzeczywistnić.
 • Poligon doświadczalny dla początkujących – dla graczy, którzy marzą o zostaniu profesjonalnymi typerami to szansa na to, aby popełnione przez nich błędy nie miały żadnych większych konsekwencji.
 • Sposobność do zapoznania się z serwisem – dotychczas korzystaliśmy z usług innych operatorów, ale nie jesteśmy do końca z nich zadowoleni? Bukmacher bez depozytu stwarza nam okazję do przetestowania jego platformy.
 • Jego uzyskanie jest bardzo proste – kilku legalnych w Polsce bukmacherów oferuje freebety już za samą rejestrację w serwisie. Trzeba przyznać, że nie są to zbyt wygórowane oczekiwania.