Bundesliga zakłady bukmacherskie online

Bundesliga zakłady bukmacherskie online

Adrian Kwiecień
Zaktualizowano:
Oceń artykuł:
5(31 głosów)

W odniesieniu do każdej europejskiej ligi możemy wyróżnić pewne cechy charakterystyczne i Bundesliga nie jest pod tym względem wyjątkiem. Liga, której niekwestionowaną gwiazdą jest Robert Lewandowski, od dłuższego czasu uchodzi za tą, w której warto grać overy bramkowe. Czy tak jest rzeczywiście? Wnikliwa lektura niniejszego artykułu potwierdzi niektóre z obiegowych opinii, a innym zada kłam. Chcąc ustrzec się błędów i zmaksymalizować swoje zyski z zakładów wzajemnych, zapoznanie się z kilkoma wskazówkami wydaje się być niemal koniecznością. Bundesliga – zakłady bukmacherskie online od dziś bez żadnych tajemnic w jednym miejscu. 

Założenia:

  1. Pod uwagę brane były dane z sezonów 2018/2019, 2019/2020 i wszystkich spotkań kampanii 2020/2021 rozegranych na dzień 15.03.2021)
  2. Warunkiem tego, aby dany zespół był przedmiotem analizy było uczestnictwo w rozgrywkach Bundesligi w trzech sezonach: 2018/2019, 2019/2020 i 2020/2021.

Zakłady 1X2 – statystyki ogólne Bundesliga

1x2 statystyki bundesliga

Prym wśród ekip notujących najwięcej wygranych na przestrzeni ostatnich 3 sezonów wiedzie oczywiście Bayern Monachium. Robert Lewandowski i spółka zwyciężyli bowiem w 68 spośród 93 rozegranych meczów, co stanowi 73,12% ogółu spotkań. Na podium tej klasyfikacji znalazłaby się również Borussia Dortmund z 57 wiktoriami (61,29%) oraz RB Lipsk (53 wygrane, 56,99% wszystkich gier). Pokazuje to także skalę przepaści, jaka wytworzyła się między Bawarczykami a resztą stawki.

Już w minionych sezonach Schalke 04 było dalekie od dyspozycji jakiej oczekiwali włodarze klubu i jego kibice. Wyniki „Die Königsblauen” w bieżącej kampanii nadal wprawiają w osłupienie. To głównie za sprawą katastrofalnej postawy w ostatnich miesiącach, piłkarze z Gelsenkirchen są najrzadziej wygrywającą ekipą w Bundeslidze, spośród tych, które zostały objęte analizą (zaledwie 19,35% zwycięstw). Kiepsko jak na swoje niemałe przecież możliwości radzi sobie Hertha Berlin. Po trzy punkty udało się sięgnąć w tylko 27 spotkaniach.

Prócz Schalke, które w ostatnich latach bije wszelkie negatywne rekordy, w czołówce niechlubnego rankingu najczęściej pokonywanych ekip jest także Mainz i Augsburg. Odpowiednio odnotowano 48 i 47 porażek. Drużyna z Moguncji jest jednocześnie jednym z najbardziej bezkompromisowo grających teamów w stawce („Die Nullfünfer” 17 razy dzielili się punktami). 

Patrząc z nieco szerszej perspektywy, remisy w lidze niemieckiej nie są rozstrzygnięciem, do którego fani Bundesligi powinni być przyzwyczajeni. Jeden punkt najczęściej wywalczają Freiburg i Schalke. 30,11% spotkań bez wyłonienia zwycięzcy to i tak mniej niż wynikałoby to z czysto matematycznego prawdopodobieństwa (33,33%).

Zakłady 1X2 – statystyki u siebie Bundesliga

1x2 u siebie bundesliga statystyki

Zważywszy na fakt ogromnej popularności jaką w naszym kraju cieszy się Bundesliga, zakłady na rynki główne, czyli klasyczne „1X2”, to jedna z najczęściej wybieranych przez graczy w Polsce opcji na weekendowy kupon. Dane statystyczne dotyczące postawy na własnym boisku stanowią zatem istotną wskazówkę dla typerów. Najczęściej wygrywającymi drużynami na swoim obiekcie są Bayern Monachium, Borussia Dortmund i RB Lipsk. To raczej nie powinno nikogo dziwić. Co ciekawe, dobra forma w meczach domowych Borussii M’gladbach powinna już zwrócić naszą uwagę. „Źrebaki” od kilku sezonów są znaczącą siłą w lidze niemieckiej. Wielka zasługa to tego, jak spisują się na Borussia-Park (55,32% zwycięstw). Jeżeli „Die Fohlen” podejmują swoich rywali u siebie, rozważ typ na ich wygraną.

Majestatyczna Veltins-Arena przestała być od pewnego czasu jakimkolwiek atutem Schalke 04. Zawodnicy z Zagłębia Ruhry zdołali wygrać przed swoimi kibicami zaledwie 10 razy w 47 starciach. Stąd radzimy dwa razy dobrze się zastanowić, zanim postawisz „1” przy nazwie klubu z Gelsenkirchen.

Choć od niespodziewanych wyników nie jest też wolna Bundesliga, obstawianie zwycięstw faworytów w lidze niemieckiej, szczególnie kiedy grają u siebie, nie jest obarczone aż tak dużym ryzykiem. Od początku sezonu 2018/2019, Bayern Monachium przegrał u siebie ledwie 3 razy. RB Lipsk zaliczył porażkę 4-krotnie, a Borussia Dortmund doznała goryczy porażki na Signal Iduna Park w 7 spotkaniach. 

Zakłady 1X2 – statystyki na wyjeździe Bundesliga

1x2 na wyjeździe Bundesliga zakłady

Mistrzowie Niemiec i zdobywcy Champions League sprawiają wrażenie drużyny, której nie robi większej różnicy to czy gra na własnym stadionie czy w delegacji. Die Roten mogą się pochwalić kapitalnym odsetkiem wygranych meczów na wyjeździe (33 z 47, 70,21%). Zwyczajowa „czysta 2” na Bayern nie jest czymś, co miałoby w jakimkolwiek momencie spędzać sen z powiek typera. Oczywiście niespodzianki się zdarzają. Bawarczyków nigdy nie zadowala jeden punkt, dlatego notują wyjątkowo mało remisów w delegacjach (tylko 6). Każda z 8 porażek poniesionych od początku kampanii 2018/2019 była określana mianem niespodzianki lub sensacji. 

Dużo częściej na wyjazdach potyka się za to Borussia Dortmund. Ich 13 przegranych to wynik identyczny co Hoffenheim. To rezultat nieznacznie lepszy od Bayeru Leverkusen (14) czy VFL Wolfsburg (15). Są to kluby, które mimo wszystko dysponują mniejszym potencjałem kandrowym i finansowym. Wnioski nasuwają się same. Słabsza postawa w delegacji jest czynnikiem wpływającym na to, że BVB nie dotrzymuje kroku Bayernowi w walce o mistrzostwo Niemiec. Chcesz typować „2” na BVB? Zakład ma duże szanse powodzenia. Jednocześnie musisz mieć świadomość, że ryzyko „wtopy” jest dużo bardziej znaczące niż w przypadku starć z udziałem piłkarzy z Bawarii. 

Wśród osób obstawiających zakłady bukmacherskie, Bundesliga uchodzi za jedną z tych lig, w których najłatwiej przewidzieć końcowe wyniki. Czy możemy tę teorię potwierdzić? Jeżeli spojrzymy na nią przez pryzmat najczęściej przegrywających zespołów na wyjazdach – są ku temu pewne podstawy. Trzy ekipy, które występują w Bundeslidze nieprzerwanie od sezonu 2018/2019, zanotowały minimum 50% porażek w roli gości. Schalke 04 (23/46), Augsburg (25/46) i FSV Mainz (26/46). Kupon z typem na wygraną gospodarzy w meczu z jednym z zespołów z  wymienionej trójki ma zatem naprawdę solidne podstawy do tego, aby po czasie okazać się wygranym.

Wynik do przerwy – Bundesliga zakłady bukmacherskie online

wynik do przerwy Bundesliga zakłady bukmacherskie

Jesteśmy przekonani o tym, że gdyby pewną grupę typerów zapytać o to, czy Bayern Monachium, RB Lipsk i Bayer Leverkusen notują lepsze wyniki do przerwy w roli gospodarza czy gości, zdecydowana większość z nich odpowiedziałaby, że na swoim stadionie. Jak się okazuje – byliby w błędzie. Bawarczycy wygrywają po 45 minutach na wyjeździe w 63,83% gier, natomiast u siebie w 54,35%. „Aptekarze” prowadzili po pierwszej odsłonie w 20 spotkaniach jako goście, a w 19 jako gospodarze. Nie będzie wielką przesadą jeśli stwierdzimy, że spora rzesza graczy ma tendencję do przeceniania atutu własnego obiektu. Przytoczone statystyki zdają się to potwierdzać.

Analizując liczbę spotkań, w których dana ekipa cieszyła się prowadzeniem schodząc na przerwę, da się zauważyć, że od stawki znacznie odstaje Schalke 04. Die Königsblauen dawali w ten sposób radość swoim fanom tylko 15 razy w 93 meczach. Przy tym w starciach wyjazdowych wyglądało to wyjątkowo dramatycznie (tylko 6 takich przypadków).

Remisy i przegrane do przerwy w Bundeslidze

Należy zdać sobie sprawę z tego, jak wiele emocji już w pierwszych 45 minutach może dawać swoim fanom Bundesliga. Statystyki pokazują, że do przerwy zazwyczaj trwa wyrównana walka i nie brakuje remisów. Najlepszym przykładem jest Borussia Mönchengladbach. Klub w ponad 50% swoich spotkań dzieliłaby się punktami, gdyby mecze kończyły się po pierwszej połowie. Statystyki na bardzo zbliżonym poziomie ma Freiburg w meczach domowych i Augsburg w spotkaniach wyjazdowych.

Szansa na to, że Bayern Monachium będzie przegrywał do przerwy jest naprawdę niewielka. Taka sytuacja miała miejsce tylko w 11 spotkaniach na przestrzeni ostatnich 3 sezonów. Szczególnie rzadko w delegacjach – tylko 5 meczów przebiegało według tego scenariusza. Zdecydowanie najczęściej, po 45 minutach przegrywało FSV Mainz oraz Schalke 04. Tu nie ma wielkiego znaczenia czy mecz był rozgrywany u siebie czy na wyjeździe. Jeśli szukasz czyjegoś prowadzenia do przerwy, co wiązałoby się ze znacznie wyższym kursem, uważnie przyjrzyj się zmaganiom tych dwóch zespołów. Możesz ewentualnie obstawiać przeciwko nim. 

Zakłady na BTTS (Both Team to Score – obie drużyny strzelą)

BTTS zakłady bundesliga

Zdarzenia na „obie drużyny strzelą” to coś, z czym wielu typerom kojarzy się właśnie Bundesliga. Zakłady Bukmacherskie online dają możliwość obstawienia takiego zdarzania na niemal każdej platformie. Trzeba jednak przyznać, że najczęściej wybierany jest STS lub Fortuna. 

Grad bramek, wysokie wyniki, szczególny nacisk położony na ofensywę. Jeśli z tym kojarzą Ci się rozgrywki za naszą zachodnia granicą to masz zupełną rację. BTTS to opcja, na którą zdecydowanie warto się decydować obstawiając Bundesligę. Tylko jeden zespół zanotował więcej spotkań, w których jedna ze stron nie trafiała do siatki, aniżeli takich, w których obie ekipy strzelały minimum po jednym golu. Tą drużyną jest Schalke, a najmniejszy odsetek meczów z BTTS można zrzucić na karb nieskuteczności piłkarzy z Gelsenkirchen.

70,97% spotkań Eintrachtu kończyło się strzeleniem jak i utratą minimum jednej bramki. W przypadku Hoffenheim jest to 68,82%, a Werderu Brema – 67,74%. Takie dane statystyczne są dla gracza niezwykle sugestywne – w spotkaniach wspomnianych zespołów istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo goli po obu stronach. 

Granicę 70% meczów z BTTS łamie kilka klubów, gdyby pod uwagę wziąć kryterium miejsca rozgrywania spotkania. Matematyka sugeruje nam przyjrzeć się w szczególności starciom domowym Augsburga i wyjazdowym meczom Hoffenheim (76,60% spotkań z BTTS!).

Zakłady związane z czystym kontem – Bundesliga zakłady bukmacherskie online

czyste konta bundesliga zakłady bukmacherskie online
czyste konta bundesliga zaklady bukmacherskie online

Statystyka czystych kont jest jedną z nielicznych, w których najlepszą drużyną nie jest Bayern Monachium. 32 razy na „0” z tyłu. Od Bawarczyków lepszy jest nie tylko RB Lipsk (38), ale i Borussia Dortmund (34. Niewiele słabszy wynik notuje natomiast VFL Wolfsburg (29).

Mając na uwadze to, za jak ofensywne rozgrywki uważana jest Bundesliga, obstawianie czystych kont można uznać za zadanie wyjątkowo trudne. Ogranicza to możliwości w zawieraniu zakładów typu „wygra do zera” lub „nie strzeli” w odniesieniu do przeciwnika. Pamiętajmy jednak o tym, że zawsze możemy zawrzeć zakład na opcje przeciwstawne np. „drużyna X strzeli gola”. Rzecz jasna nie powinniśmy wtedy liczyć na szczególnie wysokie kursy. W lidze niemieckiej nie brakuje jednak zespołów, w odniesieniu do których, dane statystyczne zachęcają do obstawiania tego typu selekcji. Aż 7 teamów w lidze spośród wszystkich objętych analizą, zachowuje czyste konta rzadziej niż w co piątym meczu. Są to Werder Brema (15,05% czystych kont), FSV Mainz, Freiburg (obie 17,20%) Augsburg, Hoffenhiem, Eintracht Frankfurt oraz Schalke (18,28%).

Uwzględniając czynnik miejsca rozgrywania meczu, w oczy rzucają się dwie statystyki. Werder ma gigantyczne problemy z grą na „0” z tyłu w meczach domowych. Na palcach jednej ręki możemy policzyć takie przypadki w przypadku Freiburga w roli gości.  

Zakłady poniżej powyżej (under/ over) Bundesliga

zakłady powyżej liga niemiecka

Bundesliga daje wiele możliwości do typowania goli. Zakłady na under/over 2,5 gola, to jedne z najczęściej zawieranych bez względu na rozgrywki. Liga niemiecka jest wybitnie overowa. Każdy z zespołów zalicza bowiem więcej spotkań z minimum 3 bramkami, niż starć z dwoma, jednym golem lub zakończonych bezbramkowym remisem. W odniesieniu do tej popularnej linii, wyjątkowo zachęcające dane statystyczne dotyczą Bayernu Monachium i Borussii Dortmund. Warunek trzech goli w meczu jest w ich przypadku spełniany w ponad 70% gier. Jeżeli chcielibyśmy znaleźć mecz, w którym padnie mało bramek, stosunkowo największe szanse ku temu stwarzają mecze Werderu Brema i VFL Wolfsburg. Powinieneś jednak wiedzieć, że odsetek ich spotkań  spełniających warunek over 2,5, w niektórych ligach plasowałby te ekipy w ścisłej czołówce.

zakłady poniżej liga niemiecka

Rzadko się zdarza, aby jakikolwiek zespół miał za sobą więcej spotkań z minimum 4 golami, aniżeli odwrotnie. Jeżeli trafiamy już na taką drużynę, jest to ekipa czołowa w lidze i tak jest także w przypadku ligi niemieckiej. Obstawianie over 3,5 gola ma pełne uzasadnienie w przypadku starć Bayernu Monachium (59,14%) i Borussii Dortmund (51,61%). Dużej zasługi można tu upatrywać w ich potencjale ofensywnym.

Coraz więcej graczy decyduje się na szukanie wysokich kursów, kosztem konstruowania kuponu akumulowanego z większą liczbą zdarzeń. Jeżeli przyjąłeś podobną strategię, mamy dla Ciebie dobre informacje. Zakłady na over 5,5 bramki z pewnością należą do tych, w przypadku których możemy liczyć na naprawdę atrakcyjne kursy. W 18 z 93 meczów Bawarczyków padało minimum 6 goli, a tylko jeden taki mecz mniej ma na koncie BVB. Zupełnie przyzwoicie pod tym względem prezentuje się Bayer Leverkusen i Eintracht Frankfurt (oba zespoły zaliczyły 11 takich gier).

Rzuty rożne zakłady Bundesliga

rzuty rożne zakłady liga niemiecka

Rzuty rożne to jedna z tych statystyk, w oparciu o którą chętnie budowane są zakłady bukmacherskie. Bundesliga to liga bogata w teamy preferujące ofensywny styl gry. Daje to zatem duże pole do popisu tym, którzy swoją strategię w zakładach wzajemnych oparli właśnie o zdarzenia związane z liczbą kornerów. 

Najwięcej rzutów rożnych uzyskuje Bayern Monachium. Ma to miejsce głównie dzięki nie zmieniającej się od dłuższego czasu, taktyce opartej na mocnym wykorzystaniu swoich skrzydeł. Rezultat 713 wznowień z narożnika,  przekładający się na 7,67 takich stałych fragmentów gry na mecz, to wynik nieosiągalny dla żadnej innej ekipy w Bundeslidze. 

Na przeciwnym biegunie do „Die Roten” znajduje się Augsburg, który wywalczył niemal dwukrotnie mniej rzutów rożnych od początku sezonu 2018/2019. Zespół Rafała Gikiewicza i Roberta Gumnego stanowi tym samym również łakomy kąsek dla tych typerów, którzy zechcieliby typować H2H w stronę rywali Augsburga w bezpośrednim pojedynku na kornery. 

Bardzo dobre liczby jeśli chodzi o rzuty rożne, notują w meczach domowych Bayer Leverkusen i Eintracht Frankfurt. Nierzadko są w stanie pokryć większość linii 7,5 kornera, przy swoich średnich na mecz (odpowiednio 6,66 i 6,70). 

Zakłady na kartki – Bundesliga obstawianie

zakłady na kartki bundesliga

O ile obecność wśród najrzadziej karanych zespołów Bayernu Monachium, Borussii Dortmund i RB Lipsk nikogo nie powinna dziwić, o tyle wdarcie się do tego grona Freiburga, można uznać za pewnego rodzaju anomalię. Piłkarze z Fryburga od wielu sezonów są w Bundeslidze średniakiem. W odróżnieniu od pozostałych wymienionych ekip, często oddają pole swoim przeciwnikom. Mimo tego, że przez większą część spotkania skupiają się na przesuwaniu i próbach odbioru, ich średnia kartek na mecz to zaledwie 1,55. 

Stosunkowo najostrzej grającym zespołem jest Schalke 04. Wskaźnik 2,24 kartonika na spotkanie jednak raczej nie daje powodów ku temu, aby nazywać ich drużyną grającą brutalnie. 

Wyjątkowo rzadko karani są piłkarze BVB na Signal Iduna Park (1,17 kartki na mecz), zaś najwięcej kartek na wyjazdach kolekcjonują Hoffenheim i Werderu Brema (119 w 47 meczach).  

Strzelcy bramek Bundesliga

Wiedząc już o tym jak pełna ofensywnej gry jest Bundesliga, statystyki dotyczące najlepszych strzelców u naszych zachodnich sąsiadów powinny się szczególnie zainteresować. Nie wątpimy, że doskonale wiesz o popisach strzeleckich Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski od wielu lat jest najlepszym napastnikiem nie tylko w Bundeslidze, ale i jednym z topowych na świecie, a przy okazji bije wszelkie rekordy. Jego talent w wyjątkowy sposób objawia się w ostatnich 3 sezonach, bowiem na 93 rozegrane kolejki przypadło aż 88 goli „Lewego”. Zakład na wygraną Bayernu i gola Lewandowskiego stanowi od dłuższego czasu bardzo dobrą opcję.

ZawodnikKlubLiczba goli
Robert LewandowskiBayern Monachium88
Wout WeghorstWolfsburg49
Andrej KramarićHoffenheim43
Jadon SanchoBorussia Dortmund35
Erling HaalandBorussia Dortmund32
Andre SilvaEintracht31
Marco ReusBorussia Dortmund31
Serge GnabryBayern Monachium30
Bundesliga zakłady bukmacherskie online – strzelcy bramek

Kapitalne wejście do Bundesligi ma młody Norweg – Erling Haaland. Snajper BVB trafia niezwykle regularnie i o ile nie zmieni klubu w lecie, należy stale brać pod uwagę kolejne trafienia 20-latka dla klubu z Zagłębia Ruhry. Przy takim scenariuszu może się okazać, że w przyszłym sezonie będzie już stanowił istotną konkurencję dla Lewandowskiego w walce o koronę króla strzelców Bundesligi. 

W kontekście zakładów łączonych na zwycięstwo + gol danego piłkarza, warto zwrócić uwagę na jeszcze kilka nazwisk. Już ubiegły sezon był dobry w wykonaniu Andre Silvy, ale w obecnym, Portugalczyk prezentuje się wyjątkowo znakomicie i ma wymierny wpływ na wyniki Eintrachtu Frankfurt. Walkę o skład w Wolfsburgu przegrywa póki co Bartosz Białek. Nie ma się jednak czemu dziwić, bo za rywala ma niezwykle skutecznego Holendra – Wouta Weghorsta, który na przestrzeni ostatnich 3 sezonów trafiał do siatki rywali aż 49 razy. Bardzo regularny w zdobywaniu bramek jest również Andrej Kramarić z Hoffenheim (43 gole).

Bundesliga – zakłady bukmacherskie online. Porady dla obstawiających ligę niemiecką.

W przypadku ligi, jaką jest Bundesliga, zakłady bukmacherskie online posiadają zasobną ofertę. Dotyczy to zarówno zakładów przedmeczowych, jak i tych na żywo. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy poradniki jak obstawiać Bundesligę. Warto wiedzieć na czym polega obstawianie meczy w ujęciu ogólnym, ale także czym kierować się obstawiając ligę niemiecką.

Jak obstawiać Bundesligę?

Chętnie obstawiaj zakłady na overy bramkowe

W lidze niemieckiej pada naprawdę dużo goli – znacznie więcej niż choćby w Premier League, Ligue 1 czy La Liga. Z najlepszych europejskich lig, zbliżony wskaźnik goli na mecz ma tylko Serie A. W przypadku wielu zespołów, warte rozważenia jest granie over 3,5 bramki, co w przypadku innych rozgrywek jest już obarczone sporym ryzykiem.

Spójrz przychylnym okiem na selekcje dotyczące rzutów rożnych i BTTS

Jak mogłeś już wcześniej przeczytać, sytuacja w której obie drużyny strzelają w Bundeslidze przynajmniej jednego gola jest wyjątkowo częsta. Śledzenie tego czy nasz zakład okaże się wygrany jest więc dość przyjemne, a przede wszystkim ma dużą szansę powodzenia. Choć w tym sezonie rzutów rożnych jest w Bundeslidze nieco mniej (średnia nieznacznie przekracza 9 kornerów na mecz), to w szerszym ujęciu jest dobrą ligą ku temu, aby stawiać na overy w odniesieniu do linii 7,5 i 8,5 wznowień z narożnika boiska (w ubiegłych dwóch sezonach złamano barierę średniej 10 rzutów rożnych na spotkanie).

Jeżeli szukasz wygranej z handicapem – celuj w Bayern Monachium

W ostatnich sezonach Bawarczycy znacznie przewyższają ligową konkurencję. Nie raz i nie dwa byliśmy świadkami pogromów, szczególnie na Allianz Arena. Olbrzymi potencjał ofensywny każe upatrywać w „Die Roten” zespołu, który jest w stanie ograć swojego rywala różnicą kilku bramek.

Łącz zwycięstwa Bayernu i BVB z bramkami Lewandowskiego i Haalanda

Regularność w zdobywaniu goli przez Polaka i Norwega jest doskonałą okazją ku temu, aby skorzystać z oferty zakładów łączonych. Kluby z Monachium i Dortmundu wygrywają najczęściej w lidze i rzadko ma miejsce sytuacja, gdy dzieje się to bez bezpośredniego udziału jednego z tych snajperów.

Szukaj „underów” w zakładach na kartki

W porównaniu z La Liga czy Serie A, w Bundeslidze sędziowie pokazują stosunkowo mało napomnień. Jeżeli decydujesz się na zakłady na żółte kartki, zdecydowanie łatwiej będzie ci znaleźć wartościową propozycję na poniżej X kartoników, aniżeli odwrotnie.

Typujesz dokładne wyniki? Postaw na 1:1!

Na przestrzeni ostatnich trzech sezonów, wynik 1:1 był najczęściej padającym wynikiem na niemieckich boiskach. W sezonie 2018/2019, 37 spotkań zakończyło się takim rezultatem, rok później 32, zaś w bieżących rozgrywkach padły już 34 takie rozstrzygnięcia.

Gdzie obstawiać Bundesligę?

BukmacherProwizja Bundesliga
LVBET3,51%
Etoto3,57%
Noblebet3,85%
Fortuna3,99%
forBET4,04%
Superbet4,11%
TOTALbet4,75%
Totolotek5,34%
STS5,40%
Betclic5,87%
Betfan5,92%
BetX6,30%
PZBUK6,37%
eWinner7,16%
Bundesliga zakłady bukmacherskie online – prowizje

Wśród lig, które od lat cieszą się nieprzerwanie dużym zainteresowaniem graczy w Polsce jest Bundesliga. Najlepszy bukmacher do tego aby obstawiać mecze w lidze za naszą zachodnią granicą to dla wielu taki, który oferuje najwyższe kursy. Wskaźnik marży idealnie odzwierciedla różnicę na tym poziomie pomiędzy poszczególnymi bukmacherami i jest dość wyraźną sugestią, gdzie najwięcej możemy wygrać, poprawnie typując spotkania ligi niemieckiej. Najlepsze kursy znajdziemy w LV BET, Etoto i Noblebet, ale z racji na wysoki poziom usług, nie sposób nie docenić też Fortuny, Forbetu i Superbetu.

Czy warto obstawiać ligę niemiecką?

Szanse na pozytywnie rozstrzygnięte zakłady w zakresie selekcji na liczbę bramek, rzutów rożnych czy BTTS, okazują się szczególnie wysokie, jeśli wybranymi przez nas rozgrywkami jest Bundesliga. Bukmacher zawsze przygotowuje na mecze w Niemczech bogate w rozmaite opcje oferty, wobec których nie sposób przejść obojętnie. Fantastyczna gra w Bayernie Roberta Lewandowskiego sprawia, że rozgrywki te cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów w naszym kraju i szerokim dostępem do informacji. Tylko od ciebie zależy czy podejmiesz skrupulatną analizę, biorącą pod uwagę wszystkie dane. Czy warto obstawiać Bundesligę? Nie wyobrażamy sobie, żeby ktoś mógł sądzić inaczej.