6.9/10
Ocena użytkowników
 • Bonusy i promocje

  6.6
 • Oferta przedmeczowa

  7.1
 • Oferta zakładów na żywo

  6.6
 • Metody płatnosci

  7.3
 • Aplikacja mobilna

  6

TOTALbet opinie

Marietta Stachak

TOTALbet opinie – recenzja TrustBet

Jakie opinie ma TOTALbet? Zobacz naszą profesjonalną analizę bukmachera i przekonaj się czy warto zakładać tam konto.

 • Korzystne kursy
 • Wybór rynków zdarzeń powyżej średniej do konkurencji
 • Brak aplikacji na IOS
 • Brak programu lojalnościowego

TOTALbet to obok PZBuk drugi bukmacher online, który na polskim rynku zadebiutował w 2018 roku. Operator ten jest częścią dużych rozmiarów konsorcjum o nazwie Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe, które zrzesza m. in. kilka znanych marek z przemysłu rozrywkowego i medialnego, takich jak Radio ESKA czy Super Express.

Zanim przejdziemy do oceny bukmachera skupmy się na sprawdzeniu możliwości tego serwisu i najważniejszych opcji. W naszej analizie odnajdziesz odpowiedzi na najbardziej istotne pytania, m. in. Czy warto założyć konto w TOTALbet? Czy opłaca się skorzystać z bonusu? Jakie marże nakłada bukmacher?

TOTALbet zakłady bukmacherskie

Kursy w TOTALbet – całkiem atrakcyjne

Nasz test zaczynamy od kluczowej kategorii, a dokładniej od kursów bukmacherskich. Już na wstępie możemy powiedzieć, że w tej kwestii TOTALbet zdążył zrobić wokół siebie sporo hałasu, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zacznijmy jednak od początku.

W pierwszej części naszego testu sprawdziliśmy kursy na rynek 1X2 w topowych ligach piłki nożnej w Europie. Naszą uwagę od razu przyciągnęły całkiem nie wysokie marże pobierane za zakłady na rozgrywki Premier League (4,91%), Serie A (4,83%) i Bundesligę (4,75%). Nieco gorzej wypadła wysokość prowizji pobieranych za obsługiwanie zakładów na La Liga (4,99%), jednak i tak wynik nie należy do najgorszych.
Marża nakładana na mecze Ekstraklasy ukształtował się na poziomie 4,82%.

Przyzwoicie wypadły również kursy na zakłady dwudrogowe typu 12 na tenisa i amerykańską ligę koszykówki NBA. W pierwszym przypadku uśrednione marże oferowane przez TOTALbet kształtowały się na poziomie 6,46%, zaś w przypadku NBA – 8,71%. Prowizja na Esport w TOTALbet ukształtowała się na poziomie około 7,99%.

Prowizje na Kursach Bukmacherskich TOTALbet – II kwartał 2021

TOTALbet - marża Ekstraklasa

4,82%

TOTALbet - marża La Liga

4,99%

TOTALbet - marża Serie A

4,83%

TOTALbet - marża Premier League

4,91%

TOTALbet - marża Bundesliga

4,75%

TOTALbet - marża NBA

8,71%

TOTALbet tenis prowizja

6,46%

TOTALbet esport prowizja

7,99%

/10 Ocena według Trustbet icon
Opinie o kursach TOTALbet

Mimo, iż TOTALbet to jeden z najmłodszych buków na polskim rynku, to zasłużył na spore słowa uznania w kwestii wysokości kursów bukmacherskich. W przypadku wszystkich testowanych przez nas rozgrywek i dyscyplin kształtowały się one na równym i solidnym poziomie.

Oferta na zakłady

W ramach analizy tego, jak wygląda oferta TOTALbet na zakłady przedmeczowe wykonaliśmy analizę danych w oparciu o zakłady i wydarzenia obecne w serwisie bukmachera. Otrzymane wyniki zestawiliśmy również porównawczo z ofertami pozostałych legalnych bukmacherów.

Przeglądając ofertę TOTALbet na zakłady przedmeczowe bukmacher na górze listy zakładów w menu po lewej stronie dodaje specjalne zakładki TOTALboost i TOTALhit na wyróżnione spotkania, a kolejno sugeruje popularne obecnie wydarzenia. Jest to również dobrą podpowiedzią dla gracza jakie rozgrywki mogą się obecnie cieszyć choćby największą dostępną ofertą na rynki zdarzeń lub atrakcyjne kursy. Szczególnie ciekawa jest kategoria – Grają Nasi, gdzie wyróżnione zostały spotkania polskich reprezentacji. 

Oferta TOTALbet – wybór dyscyplin sportowych

W dniu analizy TOTALbet oferował 29 różnych dyscyplin sportowych do wyboru w ramach oferty przedmeczowej. Plasuje go to na 4 miejscu pod względem różnorodności wyboru dyscyplin wśród innych zakładów bukmacherskich. Oferta TOTALbet pokrywa wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe cieszące się największym zainteresowaniem graczy.

Wśród całej dostępności sportowej wyselekcjonowaliśmy także dyscypliny mniej znane oraz stosunkowo rzadziej dostępne w ofercie innych bukmacherów. Zaliczyć do nich można sporty typowo zimowe, jak biathlon, narciarstwo alpejskie i biegi narciarskie, które oferowało jedynie 42% bukmacherów w tym dniu. W ofercie TOTALbet znajdziemy także badminton, żużel, golf i sporty motorowe, które nie są dostępne w każdej ofercie pozostałych zakładów bukmacherskich.

Piłka nożna w ofercie TOTALbet

Szczególnie pod lupę wzięliśmy zakłady na piłkę nożną, gdyż jest to dyscyplina ciesząca się największą popularnością w świecie bukmacherki internetowej. Dokonaliśmy analizy rozpiętości oferty futbolowej w odniesieniu do lig krajów, w ramach których możemy obstawiać zakłady na piłkę nożną. W przypadku oferty przedmeczowej na piłkę nożną TOTALbet ilościowo zostawia konkurencję w tyle plasując się na pierwszym miejscu. Oferta TOTALbet bowiem pokrywała niemal 86% rynku dostępnych krajów do obstawiania piłki nożnej.

W dniu analizy gracze mogli stawiać zakłady w ramach 66 różnych krajów. Jako mniej popularne kierunki oferowane przez TOTALbet wymienić można ligi z Burundi, Bhutanu, Gruzji, Jordanii, Kosowa, Tajwanu czy Walii. Co ciekawe, gracze TOTALbet mogą obstawiać także amatorską piłkę niemiecką i angielską. Wybór więc jest bardzo rozległy, co może stanowić łakomy kąsek dla pasjonatów zakładów na zdecydowanie mniej popularne rozgrywki.

Rynki zdarzeń i rodzaje zakładów

Powróćmy jednak do jednego z najczęściej obstawianych wydarzeń sportowych, jakim jest Liga Mistrzów. W dniu analizy w ofercie bukmacherów znajdowało się 8 nadchodzących meczy i każdy z nich rozgrywany był w tym dniu. To najlepsza szansa, aby zweryfikować liczbę dostępnych rynków zdarzeń w ofertach na zakłady przedmeczowe u bukmacherów.

W dniu analizy średnia liczba rynków zdarzeń dla wszystkich legalnych bukmacherów na te same mecze wyniosła 199. Oferta TOTALbet natomiast opiewała na średnio 218 rynków, czyli o niemal 10% więcej. Jest to wynik bardzo dobry wskazujący na naprawdę solidną różnorodność oferty bukmachera.

Oto co między innymi możemy typować w Totalbet:

 • zakłady 3-drogowe na zwycięzcę spotkania 1X2, a także dwudrogowe (draw no bet),
 • liczba bramek w meczu (poniżej/powyżej, dokładna liczba, przedziały)
 • obie drużyny strzelą (tzw. BTTS – both teams to score);
 • kto pierwszy strzeli gola;
 • Handicapy (europejskie i azjatyckie);
 • dokładny wynik meczu;
 • zakłady na pierwszą połowę i drugą połowę (wynik, bramki, itd.);
 • zakłady na drużynę (czy strzeli bramkę? Ile? czy wygra obie połowy, itd.),
 • zawodnik strzeli bramkę;
 • zakłady na kartki (żółte i czerwone);
 • zakłady na rzuty rożne;
 • „łamaki” (1. połowa/wynik końcowy meczu).

Esport w ofercie przedmeczowej TOTALbet

W ramach analizy przyjrzeliśmy się także ofercie proponowanej w ramach esportu. Jest to dyscyplina, która cieszy się coraz większą popularnością wśród zakładów bukmacherskich. Widać to choćby po ofercie bonusowej, w której coraz częściej znajdziemy specjalne promocje dedykowane esportowi. Dane do analizy zbieraliśmy w okoliczności trwania rozgrywek ligi ESL, turnieju Blast Pro Series, UCC, BTS Dota2, LVP LoL czy DreamHack SC2. Należy stwierdzić, że TOTALbet posiadał ofertę na większość ważnych wydarzeń.

Biorąc jednak pod uwagę rozpiętość oferty esportowej na oferowane turnieje TOTALbet plasuje się mniej więcej w połowie stawki wśród wszystkich bukmacherów. W przypadku podziału oferty na gry znajdziemy tam głównie ofertę na SC GO (61%), a kolejno na Dota2 i Starcraft (po 11%). Nie zabrakło także zakładów na LoL, King of Glory i Overwatch (po 6% w dniu badania). 

W ramach oferty na rynki zdarzeń wzięliśmy pod uwagę rozgrywki ESL IEM Beijing w ramach CS GO. TOTALbet zaproponował średnio 47 różnych rynków zdarzeń na dwa najbardziej popularne mecze. Jest to o 24% więcej ponad średnią wśród wszystkich bukmacherów, co umieściło TOTALbet na 4-tym w kolejności miejscu. Jest to z pewnością bardzo dobry wynik, ponieważ zapewnia wiele opcji wyboru dla gracza i potwierdza to, że TOTALbet dba o jakość oferty. Dodatkowy plus za umieszczenie zakładki Esport w menu głównym na stronie głównej bukmachera. Zdecydowanie ułatwia to szybki dostęp do tej dyscypliny w całości, ponieważ bukmacherzy często rozdzielają poszczególne gry nawet w menu sportów. Dobrze jest mieć wszystko w jednym miejscu.

Oferta na wirtuale w TOTALbet

Nie zapominajmy także o ofercie na sporty wirtualne. TOTALbet oferuje 6 lig piłkarskich: angielską, hiszpańską, niemiecką, włoską, turecką i chińską. Co ciekawe, rynki zdarzeń są zbieżne z tymi w prawdziwej piłce. Mamy tu na przykład zakłady 1 X,2, obie drużyny strzelą, over/under. Na kuponie można łączyć mecze z różnych lig, a także dokładać pozycje z wyścigów. W ramach wyścigów psów i koni gracze zobaczą wirtualne wyścigi w formie wideo. Rodzaje oferowanych zakładów to win, place, show, forecast, quinella i trifecta, czyli generalnie różnych kombinacji zajmowanych miejsc przez danego psa lub konia w wyścigu. 

Podobnie wygląda oferta TOTALbet na wirtualny żużel i wyścigi motocyklowe. Tutaj także zagramy over/under i parzyste/nieparzyste. Ciekawa i naprawdę rozbudowana opcja wirtuali. 

Kalendarz, wyszukiwarka i statystyki

W przypadku oceny dostępnych funkcji w serwisie TOTALbet, które ułatwiają graczowi przeszukiwanie oferty na zakłady przedmeczowe wypada to bardzo dobrze. Mamy dostępną wyszukiwarkę wydarzeń oraz kalendarz, które zaprowadzą nas bezpośrednio do szukanego spotkania. 

W lipcu 2020 roku TOTALbet dodał do swojej oferty statystyki gracza. Jest to funkcja, dzięki której gracze mogą sprawdzić swoją formę i dokonać porównania z innymi graczami TOTALbet. Statystyki Gracza znajdują się w zakładce Moje Konto przy pozycji Statystyki. Dane pojawią się po postawieniu przynajmniej pięciu zakładów z danej dyscypliny. Otrzymamy zarówno wartości procentowe oraz ujęte graficznie w wykresy. Można tam podejrzeć własną skuteczność oraz przykładowo, średnią skuteczność innych graczy w danej dyscyplinie oznaczoną za pomocą paska. Gracze o najwyższej skuteczności otrzymają tytuł Eksperta. Pomysł jest ciekawy i zdecydowanie wzbogaca doświadczenie gry w TOTALbet.

8.0 /10 Ocena według Trustbet icon
TOTALbet opinie o ofercie

Oferta TOTALbet otrzymuje wysokie noty zarówno za ilość, ale także za jakość. Ogromna oferta w ramach piłki nożnej to z pewnością coś, czym może się pochwalić ten bukmacher. Mamy tu zarówno szeroki wybór lig piłkarskich z wielu zakątków świata, jak i sowitą liczbę rynków zdarzeń na najważniejsze spotkania. Profesjonalne podejście do gracza potwierdza też oferta na esport – bogata i wyposażona w wiele marketów do typowania. Na uwagę zasługują też wirtuale. Dodatkowe funkcje, takie jak wyszukiwarka, kalendarz i statystyki sprawiają, że całościowa ocena oferty przedmeczowej TOTALbet wypada bardzo dobrze na tle pozostałych legalnych bukmacherów.

TOTALbet – opinie graczy

 • Logo bukmacher Totalbet
  Recenzent: Ryszard
  2022-01-03 15:57
  8.8/10
  Opinia o bukmacherze

  Na najlepszej drodze żeby stał się numer 1 na rynku!

  Szczegóły oceny

  • 8

   Bonusy i promocje

  • 9

   Oferta

  • 9

   Zakłady na żywo

  • 10

   Metody płatnosci

  • 8

   Aplikacja mobilna

 • Logo bukmacher Totalbet
  Recenzent: Torped
  2021-08-01 18:10
  10/10
  Opinia o bukmacherze

  Najlepszy i najmniej kontrowersyjny bukmacher

  Szczegóły oceny

  • 10

   Bonusy i promocje

  • 10

   Oferta

  • 10

   Zakłady na żywo

  • 10

   Metody płatnosci

  • 10

   Aplikacja mobilna

 • Logo bukmacher Totalbet
  Recenzent: Robert
  2021-08-04 08:57
  9.6/10
  Opinia o bukmacherze

  Szybkie wpłaty i wypłaty, od razu blikiem, fajna opcja. Nie zgodzę się z poprzednikiem, co wystawił słabą opinie, że w przypadku wypłaty trzeba podać tyle danych. Jest to proces normalny u każdego. Dla mnie bukmacher na duży +, śmiało można mówić że jest dobrą konkurencją dla forbet, ewinner, betclic. Polecam spróbować.

  Szczegóły oceny

  • 10

   Bonusy i promocje

  • 10

   Oferta

  • 10

   Zakłady na żywo

  • 10

   Metody płatnosci

  • 8

   Aplikacja mobilna

Bonusy powitalne dla graczy

W skład pakietu powitalnego dla graczy TOTALbet wchodzi kilka bonusów. Jedną z promocji jest bonus od wpłaty, inną freebety na start. Jest też zakład bez ryzyka. 

Cashback TOTALbet

Bukmacher TOTALbet przygotował dla użytkowników TrustBet ofertę Premium. Oznacza to, że gracze zakładający konto przez naszą stronę i z użyciem naszego kodu promocyjnego TOTALbet otrzymają więcej niż w standardzie. Aby uhonorować dobrze użytkowników naszego serwisu, bukmacher daje od siebie dodatkowe 200 zł zakładu bez ryzyka.

Bonus przyznawany jest po rejestracji z kodem promocyjnym. Po założeniu konta należy postawić pierwszy kupon SOLO lub AKO2 z kursem łącznym min. 1.20. Jeśli będzie on przegrany bukmacher zwróci 88 % stawki postawionego zakładu.

Bonus bez depozytu

Drugi elementem oferty premium dla użytkowników TrustBet jest bonus bez depozytu. Jest on bardzo atrakcyjny i ma dobre warunki.

Wystarczy zarejestrować konto w TOTALbet z kodem promocyjnym TBPLUS i zweryfikować je. Do konta bonusowego zostanie dodany automatycznie bonus bez depozytu 20 zł. Można go wykorzystać na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 2.00. Tworząc kupon zaznacz na nim opcję „freebet 20 zł”. Bonus jest ważny 7 dni od momentu przyznania. Wygrana z kuponu postawionego za freebet może zostać wypłacona.

Oferta z depozytem

TOTALbet przygotował bonus 100% od depozytu o wartości maksymalnie 5000 PLN. Wystarczy, że wpłacisz minimalnie 10 zł i wybierzesz formę bonusu. Do wyboru jest bonus:

 • 4×4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami)
 • 5×3 (5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami)

Kurs każdego zdarzenia to minimum 1,25. Jednokrotny obrót depozytem uwolni 25% lub 20% bonusu. I tak na przykład obrót 5000 zł (w wersji 4×4) uwalnia 1250 zł. Kwoty trafiają na saldo główne i można je wypłacić/przeznaczyć na dalszą grę. Tyle!

Freebet na start w TOTALbet

Rejestrując się u bukmachera TOTALbet możesz też zgarnąć dodatkowe 40 zł. Promocja to 20+20 za rejestrację polega na oznaczeniu zgód, dokonaniu depozytu oraz postawienie zakładów. Wycena kwot, jakie otrzyma gracz przedstawia się następująco:

 • 20 zł za rejestrację konta stałego,
 • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych,
 • 5 zł do pierwszego depozytu,
 • 5 zł ekstra za pierwszy zakład z salda głównego,
 • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

Kierując się powyższymi wytycznymi, maksymalnie można otrzymać dodatkowe 40 zł. Co ważne, aby wypłacić otrzymaną kwotę nie trzeba spełnić żadnych warunków obrotu.

 • 0 zł 200 zł zakładu bez ryzyka
 • 0 zł 20 zł bonusu bez depozytu
 • do 5000 zł od wpłaty
 • 20 zł + 20 zł freebety
Więcej +220 zł
Maksymalna kwota bonusów w standardzie:
5040 zł
Kwota z TrustBet Premium:
5260 zł

Cashout w TOTALbet

TOTALbet oferuje również możliwość skorzystania z opcji wypłaty środków przed zamknięciem kuponu, czyli z tzw. cashoutu. Oznacza to, że jeśli przykładowo na naszym kuponie mieliśmy 4 wydarzenia, z których trzy zostały już zakończone i trafione, to przy zgodzie bukmachera będziemy mogli wcześniej zamknąć ten kupon i wypłacić wygraną pomniejszoną o AKO pozostałego zakładu przed jego rozpoczęciem lub w jego trakcie.

9 /10 Ocena według Trustbet icon
Opinia o bonusach TOTALbet

Zdecydowanie spodobała nam się wysokość bonusu (5000 złotych to na tle konkurencji bardzo dużo) i niewygórowane wymagania obrotowe. Plusik także za freebet, którego nie uświadczymy u każdego buka.

Zakłady live i streaming

Zakłady live stały się symbolem nowoczesnych zakładów bukmacherskich online. Nie dziwi więc, że mają swoje oddane grono wielbicieli, chociaż typowanie ich nie należy do najłatwiejszych czynności. My jednak skupimy się dzisiaj nie na strategiach obstawiania na żywo, a na przetestowaniu możliwości tej funkcji w TOTALbet.

Opcja live u tego buka od razu przykuła naszą uwagę dużą liczbą dyscyplin oraz dostępnych rynków, których w przypadku piłki nożnej bywa naprawdę sporo. Planowane mecze możemy sprawdzić w zakładce „Kalendarz”, a do tego mamy również dostęp do śledzenia kilku spotkań na raz za pomocą opcji „Multi”. Z drugiej strony zabrakło nam opcji transmisji meczowych na żywo. Zamiast tego TOTALbet oferuje na ogół match trackera, który jednak nie wyróżnia się na tle konkurencji niczym specjalnym.

Wśród dostępnych dyscyplin znajdziemy m. in. piłkę nożną, koszykówkę, tenis, hokej na lodzie, baseball, badminton, snooker, futsal, a także różnego rodzaju rozgrywki e-sportowe.

7.1 /10 Ocena według Trustbet icon
TOTALbet opinie o ofercie live

Musimy przyznać, że oferta zakładów live w TOTALbet nawet nam się spodobała. Znajdziemy tu wiele dyscyplin, ażeby korzystać ze streamingu wystarczy się zalogować i posiadać środki na koncie.

Rejestracja – błyskawiczna

TOTALbet oferuje swoim potencjalnym użytkownikom możliwość błyskawicznego założenia konta. Wszystko co musimy zrobić to wejść na stronę tego serwisu i kliknąć w odnośnik „Załóż konto”. Na ekranie pojawi się biały formularz, w którym musimy podać nasze dane konta, w tym:

 • (unikalną) nazwę użytkownika
 • adres e-mail
 • hasło
 • pytanie pomocnicze
 • kod promocyjny (opcjonalnie)

W drugiej kolumnie formularza dotyczącej danych osobowych powinniśmy podać:

 • imię
 • nazwisko
 • kraj
 • numer PESEL
 • datę urodzenia

Na koniec musimy jeszcze zaznaczyć checkbox’y, za pomocą których wyrażamy zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych, a także oświadczamy, że zapoznaliśmy się i akceptujemy regulamin, oraz że jesteśmy już pełnoletni. Możemy również wybrać, czy chcemy otrzymać bonus powitalny i wziąć udział w loterii. Na koniec klikamy w jaskrawo zielony baner „REJESTRACJA”.

Na nasz adres mailowy przesłany zostanie link aktywacyjny, w który należy kliknąć i wtedy nasze konto zostaje aktywowane. Pozostaje nam zalogować się do serwisu, ustawić limity i uzupełnić brakujące dane, w tym nasz adres, a także podać dane dowodu tożsamości i przesłać jego skany. Na koniec podajemy numer konta, na które będziemy otrzymywać wygrane.

Obsługa klienta – bardzo dobra

Tradycyjnie musieliśmy sprawdzić również dział pomocy testowanego buka. Operator TOTALbet oferuje możliwość skorzystania z działu FAQ oraz samouczków i regulaminu. Nas jednak najbardziej interesowała praca konsultantów, którzy dostępni są przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 9:00 do 23:00. Możemy skontaktować się z nimi za pomocą czatu, drogą mailową, telefonicznie lub, co ciekawe, za pomocą Twittera. My skorzystaliśmy z pierwszej z wymienionych opcji. W celu dokonania oceny pracy konsultantów przeprowadziliśmy dwie rozmowy – pierwszą na temat limitów, a drugą na temat oferty na start.

Naszą pierwszym rozmówczynią była pani Aleksandra. Udzieliła nam ona wszelkich informacji na zadawane przez nas pytania, korzystając z wiedzy własnej oraz odnośników. Zachowała przy tym odpowiednią kulturę osobistą. Jeśli mielibyśmy się do czegoś przyczepić to do tego, że nie pisała najszybciej, jednak nie popsuło to ogólnego dobrego wrażenia z jej pracy.

Naszą drugą rozmówczynią była pani Magda. Na pytania dotyczące oferty bonusowej udzieliła nam rzeczowej i sprawnej odpowiedzi, posiłkując się przy tym linkami. Po raz kolejny byliśmy zadowoleni z pracy konsultantki, która pozostawiła po sobie wyłącznie dobre wrażenie.

/10 Ocena według Trustbet icon
Opinia o obsłudze klienta TOTALbet

Pracę biura obsługi klienta oceniamy wysoko. Jedyne co mogłoby zostać poprawione to godziny pracy – szkoda, że konsultanci nie są dostępni całodobowo. Niemniej, jest bardzo dobrze, a wrażenia z korzystania z tego serwisu mamy niemal wyłącznie pozytywne.

Płatności – wykraczające ponad przeciętność

Przyjrzyjmy się nieco bliżej metodom wpłaty i wypłaty depozytu u tego bukmachera.

Wpłaty

Wśród dostępnych metod składania depozytu znajdziemy trzy znane platformy płatnicze: PayU, dotpay i przelewy 24. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się to wiele, jednak dają one dostęp do wachlarza innych opcji, takich jak kody BLIK, karty VISA i MasterCard, szybkich przelewów czy voucherów Paysafecard. Wszystko błyskawiczne i bez prowizji. Zabrakło nam jednak dostępu do najpopularniejszych e-walletów, takich jak Skrill i Neteller, a także bezpośredniej obsługi największych banków w Polsce. Jeśli chcesz móc wpłacić pieniądze na grę za pomogą Skrilla albo Netellera polecamy Ci bukmachera Totolotek, który oferuje swoim graczom takie opcje wpłaty.

Wypłaty

Poza standardowymi przelewami na konto gracza, Totalbet oferuje również usługę Pay Express, które pozwalają przelać środki do banku klientów w przeciągu średnio 8 minut. Wśród obsługiwanych banków znajdziemy m. in. PKO BP, Pekao S.A., Santander Bank i kilkanaście innych. Większość posiadaczy kont bankowych w Polsce powinna więc mieć możliwość skorzystania z tej funkcji. W większości przypadków jest ona dostępna w godzinach od 9 do 23 przez 7 dni w tygodniu.

8 /10 Ocena według Trustbet icon
Opinia o metodach płatności TOTALbet

I tym razem bukmacher TOTALbet miło nas zaskoczył. Mimo niedociągnięć, takich jak brak obsługi popularnych e-walletów, bukmacher ten zasłużył na wysoką ocenę, głównie za sprawą błyskawicznych wypłat.

Strona online i mobile

Trzeba przyznać, że serwis TOTALbet prezentuje się bardzo odważnie, głównie za sprawą dość jaskrawej kolorystyki, w której dominuje kolor zielony. W porównaniu do konkurencji, która na ogół stawia na kolor czarny, serwis tego buka prezentuje się bardzo wesoło. Na stronie nie brakuje również licznych przykuwających uwagę banerów. Jednocześnie, został zachowany wysoki poziom wygody podczas poruszania się po serwisie, a do tego nie ma kłopotów z ładowaniem strony czy płynnością przewijania stron.

Telefony i tablety

Wersja mobilna serwisu dostępna pod adresem m.totalbet.pl bardzo przypadła nam do gustu. Mimo iż wiernie odwzorowuje możliwości serwisu desktopowego, zachowuje jednak właściwą serwisom mobilnym lekkość i wygodę obsługi. Spodobało nam się wygodne menu podzielone na główne kategorie. Do tego pełna oferta zakładów pre-match i live, szybkie płatności, match tracker i statystyki.

Aplikacja TOTALbet

Mobile

App’ka mobilna TOTALbet to w dużej mierze to samo co oferuje wersja strony pod przeglądarki na urządzeniach mobilnych. Nie odnotowaliśmy jednocześnie większych różnić w płynności działania. Tym samym, app’kę i mobilną wersję strony można uznać za bliźniacze. Mamy więc pełny dostęp do oferty zakładów przedmeczowych i na żywo, szybkich płatności, match trackera, statystyk, a także do powiadomień “push”.  Brakuje przede wszystkim wersji na system iOS.

Plusy aplikacji mobilnej TOTALbet

 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych i live
 • Szybkie płatności
 • Match tracker
 • Powiadomienia push
 • Dostęp do statystyk
 • Wgląd do historii kuponów
7.5 /10 Ocena według Trustbet icon
Opinia TOTALbet mobile

Bukmacher TOTALbet w naszej opinii wykonał odważny krok decydując się na zaprojektowanie serwisu bukmacherskiego w jaskrawych kolorach. Nam ten pomysł przypadł do gustu. Spodobały nam się również wersje mobilne serwisu na przeglądarki i aplikacje, które chociaż bliźniaczo podobne, stoją na dość wysokim poziomie.

TOTALbet opinie

Mimo iż bukmacher TOTALbet należy do najmłodszych operatorów zakładów wzajemnych na polskim rynku, to musimy przyznać, że pod wieloma względami już teraz jest w stanie nawiązać równą walkę z bardziej doświadczonymi i renomowanymi markami. Do jego największych zalet zaliczyć trzeba:

 • atrakcyjne kursy
 • dużą liczbę dyscyplin i rynków
 • odważną szatę graficzną i niezłą aplikację mobilną
 • błyskawiczne wypłaty Pay Express

Jest jednocześnie kilka niedociągnięć, które można by poprawić. Mowa tu przede wszystkim o braku aplikacji na iOS oraz własnego programu lojalnościowego. Póki co przyznaliśmy mu 8,1/10 punktów, co jest wynikiem naprawdę dobrym.

Prezentowana recenzja może nie wyczerpywać pełnej oferty bukmachera lub nieznacznie się od niej różnić.

FAQ TOTALbet

Najczęściej zadawane pytania odnośnie bukmachera TOTALbet prezentuje nasz FAQ. Nie musisz już szukać.

Jakie opinie wśród graczy ma TOTALbet?

Obecnie TOTALbet znajduje się na 6-tym miejscu w rankingu bukmacherów według ocen graczy. Specjaliści TrustBet umieścili TOTALbet według opinii na miejscu 5-tym. Zobacz szczegółowy ranking na TrustBet.

Czy TOTALbet ma wysokie prowizje?

Średnie prowizje w TOTALbet wahają się w okolicach 5%. Jest to stosunkowo niska marża, co wpływa pozytywnie na wysokość kursów w TOTALbet. Warto je sprawdzić.

Czy w TOTALbet można grać bez podatku?

Tak, w TOTALbet można grać bez podatku w ramach oferty przedmeczowej i na żywo. Wymogiem jest postawienie kuponu z trzema zdarzeniami (każdy z kursem minimum 1,20). Wygrana zwiększy się o 14%.

Czy można oglądać transmisje live w TOTALbet?

W niektórych spotkaniach jest możliwość oglądania transmisji live. Warunkiem jest posiadanie środków na koncie lub kuponu na dane spotkanie. Jeśli dla danego spotkania dostępna jest transmisja widnieje obok niej znaczek TV.