eWinner opinie

Marietta Stachak

20 lutego 2023 roku, eWinner poinformował o zakończeniu działalności i terminach bezpośrednio dotyczących graczy, którzy korzystali z jego usług. Komunikat był sporym zaskoczeniem, dlatego nic dziwnego, że niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo pytań:

  • Jakie są powody końca eWinner na polskim rynku? 
  • Do kiedy eWinner będzie przyjmować nowe zakłady?
  • Jaki jest termin, w jakim należy zrealizować wypłatę środków?
  • Co stanie się z punktami zgromadzonymi w programie lojalnościowym Klub eWinner?

Dlaczego eWinner kończy działalność?

Bukmacher, który rozpoczął działalność na polskim rynku w 2017 roku, starał się być rozpoznawalną marką i widocznym w przestrzeni publicznej sponsorem polskiego sportu. Jego ambasadorem przez 3 lata był Marcin Gortat, a przez ostatnie 2 lata bukmacher był sponsorem piłkarskiej II ligi polskiej. Niestety, rozpoznawalność spółki nie szła w parze z jej rentownością, bowiem notowała ona wielomilionowe straty. Wobec takiego stanu rzeczy, podjęto decyzję o zakończeniu działalności.

Kiedy po raz ostatni będzie można obstawić kupon w eWinner?

Bukmacher w swoim komunikacie dokładnie określił termin, w którym zaprzestanie przyjmowania nowych zakładów. Datę graniczną stanowić ma 31 marca 2023 roku.

Do kiedy należy wypłacić środki ze swojego konta?

Operator eWinner daje swoim klientom komfort, gdyż za ostatni dzień w którym można wypłacić środki ze swojego konta gracza, przyjmuje się 30 czerwca 2023. Trzy dni wcześniej, tj. 27 czerwca, zostaną rozliczone ostatnie zakłady długoterminowe.

Co stanie się z punktami w Klubie eWinner?

Również w tym przypadku, datę graniczną ich wykorzystania podano w oficjalnym komunikacie. Gracze mają na to czas do 27 kwietnia 2023 roku. Po tym czasie, punkty stracą swoją ważność. 

Już od początku marca, nie ma możliwości odbierania bonusu powitalnego dla nowych graczy. Jednocześnie trzeba podkreślić, że wszystkie dotychczas zgromadzone środki są bezpieczne i zostaną wypłacone