Trustbet o nas - 1 Trustbet o nas - 2

O nas

Serwis TrustBet to miejsce, które łączy graczy i bukmacherów. Naszą misją jest tworzenie serwisu, w którym gracze tworzą realne rankingi poprzez ocenianie bukmacherów w najważniejszych kategoriach.

Ranking bukmacherów, na który masz wpływ

Opisz swoje wrażenia z korzystania z oferty bukmachera i przyznaj mu punkty. W TrustBet to oceny graczy ustalają tabelę rankingową legalnych bukmacherów. Jesteśmy niezależnym serwisem, wolnym od zobowiązań marketingowych. To jedyne takie miejsce w polskim internecie, gdzie to gracz decyduje który z bukmacherów jest wart polecenia, a których omijać szerokim łukiem. Bazujemy na Waszym doświadczeniu! Podziel się swoją opinią i miej wpływ na ranking legalnych bukmacherów. 

Gdzie gracz nie może, tam TrustBet pośle

Poszkodowany gracz ma tak naprawdę dwa sposoby, aby złożyć skargę na postępowanie buka – pisemną reklamację do firmy bukmacherskiej albo skierowanie sprawy do sądu. Obie te drogi są dla gracza ciężkie do przejścia i raczej rzadko kończą się rozstrzygnięciem na jego korzyść. Jeśli czujesz się bezsilny w tej walce, pozwól nam wyrównać swoje szanse. TrustBet powstał po to, aby Ci pomóc. 

TrustBet to pierwszy i jedyny taki serwis w Polsce, który przyjmie rolę pośrednika pomiędzy Tobą a bukmacherem. W Twoim imieniu i w Twojej sprawie skontaktujemy się z nim w celu uzyskania wyjaśnień. Po zaakceptowaniu przez nas Twojej skargi bukmacher będzie miał 72 godziny na ustosunkowanie się do przedstawionego problemu. Dysponujemy siecią dedykowanych, oficjalnych przedstawicieli każdego legalnego bukmachera, którzy bezpośrednio i w określonym czasie zajmą się każdą przesłaną skargą. Będziesz mógł skomentować tę odpowiedź i wspólnie ustalimy dalsze możliwości działania. 

Autorzy

Marietta Stachak

autor Marietta Stachak

Autorka, redaktorka tekstów i koordynatorka serwisu. Jako socjolog z wykształcenia pasjonuje się analizą danych statystycznych. Specjalizuje się w opisywaniu i ocenianiu ofert bukmacherów oraz tworzeniem materiałów poradnikowych. Swoje doświadczenie zdobyła jako ewaluator projektów badawczych oraz analityk danych w branży sportowej.

Aleksander Klasa

autor Aleksander Klasa

Autor artykułów o tematyce e-sportowej. Z wykształcenia analityk. Od 2 lat związany z branżą e-sportową. Specjalizuje się w szeroko pojętych analizach. W wolnych chwilach perkusista, gracz tytułów e-sportowych, pasjonat sportów elektronicznych i ekstremalnych.

Adrian Kwiecień

autor Adrian Kwiecień

Inżynier zaprzyjaźniony z naukami ścisłymi, wierzący w moc statystyki i analizy danych. Od lat z sukcesami poświęca swój czas na szukanie zależności w świecie zakładów wzajemnych. Specjalizuje się w eksploracji danych dotyczących europejskich lig w piłce nożnej i implementacji odczytanych prawidłowości w systemach bukmacherskich. Od blisko 10 lat, w różnym charakterze zaangażowany w branżę sportową.