O nas

Kiedy wszystko jest super – wszystko jest super, ale kiedy coś zaczyna się psuć – zaczynają się problemy. Problemy mają to do siebie, że w końcu się pojawiają, a kiedy pojawią się między graczem a bukmacherem, sprawa zaczyna się komplikować. 

Poszkodowany gracz ma tak naprawdę dwa sposoby, aby złożyć skargę na postępowanie buka – pisemną reklamację do firmy bukmacherskiej albo skierowanie sprawy do sądu. Obie te drogi są dla gracza ciężkie do przejścia i raczej rzadko kończą się rozstrzygnięciem na jego korzyść. Jeśli czujesz się bezsilny w tej walce, pozwól nam wyrównać swoje szanse. TrustBet powstał po to, aby Ci pomóc. 

Gdzie gracz nie może, tam TrustBet pośle

TrustBet to pierwszy i jedyny taki serwis w Polsce, który przyjmie rolę pośrednika pomiędzy Tobą a bukmacherem. W Twoim imieniu i w Twojej sprawie skontaktujemy się z nim w celu uzyskania wyjaśnień. Po zaakceptowaniu przez nas Twojej skargi bukmacher będzie miał 72 godziny na ustosunkowanie się do przedstawionego problemu. Dysponujemy siecią dedykowanych, oficjalnych przedstawicieli każdego legalnego bukmachera, którzy bezpośrednio i w określonym czasie zajmą się każdą przesłaną skargą. Będziesz mógł skomentować tę odpowiedź i wspólnie ustalimy dalsze możliwości działania. 

Ranking bukmacherów, na który masz wpływ

Opisz swoje wrażenia z korzystania z oferty bukmachera i przyznaj mu gwiazdki. W TrustBet to oceny graczy ustalają tabelę rankingową polskich buków. Jesteśmy niezależnym serwisem, wolnym od zobowiązań marketingowych. To jedyne takie miejsce w polskim internecie, gdzie to gracz decyduje który z bukmacherów jest wart polecenia, a których omijać szerokim łukiem. Bazujemy na Waszym doświadczeniu! Podziel się swoją opinią i miej wpływ na ranking legalnych bukmacherów.