Rankingi bukmacherów

Wiele osób zastanawia się jaki jest najlepszy legalny bukmacher. Tak naprawdę nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ każdy bukmacher różni się ofertą. Część zakładów bukmacherskich stawia na zakłady pre-match, inni oferują zaawansowane opcje transmisji na żywo lub skupiają się na dostarczeniu jak najlepszej bukmacherskiej aplikacji mobilnej. Aby określić który bukmacher jest najlepszy w danej kategorii powstają szczegółowe rankingi bukmacherów.

Rankingi bukmacherów

Aby ułatwić wybór potencjalnym klientom zakładów bukmacherskich lub tym, którzy rozważają zmianę obecnego bukmachera tworzymy dla Was specjalne analizy i rankingi bukmacherów ze względu na najważniejsze kategorie. Mamy nadzieję, że poprzez nasze rankingi legalnych bukmacherów każdy znajdzie takiego, który będzie najbardziej odpowiedni.

Specjalnie dla użytkowników TrustBet przygotowaliśmy specjalistyczne analizy najważniejszych kategorii oceny legalnych bukmacherów. Do dyspozycji oddajemy rankingi bukmacherów bonusów, jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskie i ogólny ranking bukmacherów w ujęciu całościowym. Dzięki temu każdy ma możliwość wyselekcjonowania najbardziej odpowiedniego bukmachera w zależności od swoich potrzeb i preferencji.

Rankingi bukmacherów według bonusów

Ranking bonusów bukmacherskich określa szczegółowo jakie są aktualne oferty powitalne dla nowych graczy. Każdy opis posiada podsumowanie w formie tabeli wraz z wymaganiami obrotowymi, aby użytkownik uzyskał kompleksowe informacje odnośnie oferty bonusowej bukmacherów. Dodatkowo oceniliśmy atrakcyjność każdego bonusu z uwzględnieniem poziomu trudności jego zdobycia poprzez warunki, jakie gracz musi spełnić, aby móc dany bonus wypłacić lub spożytkować w odpowiedni sposób.

Dzięki nadaniu not otrzymaliśmy rzetelne rankingi bukmacherów. Dodatkowo każdy gracz może także porównać rankingi według TrustBet z rankingiem tworzonym przez graczy, którzy dokonują oceny na podstawie własnych doświadczeń.

Rankingi bukmacherów aplikacji mobilnych

Ranking aplikacji bukmacherskich to analiza najważniejszych składowych, jakie można oceniać w przypadku bukmacherskich aplikacji. Braliśmy pod uwagę przydatne dla gracza opcje, takie jak możliwość logowania przyciskiem palca, powiadomienia push czy szybkie zakłady. W przygotowaniu rankingu bukmacherów sprawdziliśmy ofertę mobile także pod kątem szybkiego dostępu do analiz i statystyk pomocnych w stawianiu zakładów.

Bardzo istotnym punktem była także oferta LIVE, jaką posiadają bukmacherskie aplikacje mobilne. Na ocenę w rankingu bukmacherów wpływało posiadanie streamingu na żywo lub opcja match trackera oraz ogólna dostępność dyscyplin i zasobność rynków zdarzeń na mobile, jakie oferują legalni bukmacherzy.

Kolejno dokonaliśmy analizy technicznej aplikacji, czyli dostępności na dwóch systemach operacyjnych – Android oraz iOS oraz względną intuicyjność korzystania z aplikacji. Nie pominęliśmy również monitu awaryjności bukmacherskiego softu.

Aby rankingi bukmacherów były jak najbardziej rzetelne, wzięliśmy także pod uwagę opinie graczy, które przedstawiliśmy w formie zbiorczego wypunktowania odnośnie każdej aplikacji osobno. Tylko poprzez kompleksową analizę części składowych mogą powstać rzetelne rankingi bukmacherów i takie właśnie rankingi bukmacherów znajdziecie na TrustBet.

Jak powstają rankingi bukmacherów?

TrustBet to przede wszystkim serwis profesjonalny. Z tego względu umieszczamy dla Was dwa rodzaje rankingów – tworzony przez graczy oraz tworzony przez specjalistów TrustBet. Nie jesteśmy sponsorowani przez żadne zakłady bukmacherskie, dlatego nasze analizy opierają się na faktach i nie są w żadnym stopniu manipulowane.

Ranking bukmacherów według graczy

Ranking zakładów bukmacherskich według graczy ustalany jest zbiorczo i automatycznie na podstawie ocen bukmacherów wystawianych na naszym serwisie. Gracze mają możliwość nadania ocen w kategoriach oceny bukmachera, takich jak: oferta przedmeczowa, oferta zakładów na żywo, bonusy i promocje, metody płatności i aplikacja mobilna. Wystawiają także ocenę główną oraz mają możliwość dodania plusów i minusów, a także informacji szczególnych na temat każdego legalnego bukmachera. Złożony formularz oceny bukmachera zapewnia kompleksowe ujęcie jego funkcjonowania i określenie jego miejsca na rynku legalnych zakładów bukmacherskich. Jest to solidna podstawa, aby rankingi bukmacherów według graczy miały swoje faktyczne odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Ranking bukmacherów według TrustBet

Specjaliści należący do zespołu TrustBet opracowali ze swojej strony spójny i równoważny system nadawania oceny bukmacherom. Poprzez dokładne analizy określonych kategorii otrzymujemy ocenę główną bukmachera. Badamy każdorazowo: ofertę przedmeczową, ofertę zakładów na żywo, bonusy i promocje, metody płatności, aplikację mobilną oraz poziom obsługi klienta i wysokość kursów. Ocena główna to średnia wypadkowa poszczególnych not. Wszystko z zachowaniem zasady przejrzystości i rzetelności.

Ranking bukmacherów na TrustBet tworzony jest tylko w oparciu o tych legalnych w Polsce. Aby sprawdzić gdzie można legalnie obstawiać należy wiedzieć, że legalni bukmacherzy muszą mieć licencję wystawioną przez Ministerstwo Finansów. Na tej podstawie gracze mogą być spokojni, że działają zgodnie z prawem i nie narażają się na żadne konsekwencje. Aby nie pozostawiać wątpliwości legalni bukmacherzy to: Betclic, Betfan, BetX, Etoto, eWinner, forBET, Fortuna, LVBET, Noblebet, PZBUK, STS, Superbet, TOTALbet, Totolotek i Traf Zakłady Wzajemne. BestBet, OKbet i Typiko – nie stworzyło jeszcze produktu, choć posiadają już licencję. Ranking bukmacherów w serwisie TrustBet budowany jest na podstawie ofert legalnych bukmacherów, więc użytkownicy korzystający z naszego serwisu nie powinni mieć wątpliwości czy ranking zawiera tylko legalne podmioty. 

Jaki jest najlepszy bukmacher? Sprawdź aktualny ranking bukmacherów

Najbardziej kompleksowy ranking bukmacherów można znaleźć na stronie głównej TrustBet oraz w artykule “Najlepsi bukmacherzy w Polsce”. Tam szczegółowo przedstawiamy każdego bukmachera wraz z wyjaśnieniem dlaczego zajmuje właśnie tę pozycję w rankingu bukmacherów. Jedną z funkcji, jaką możemy się poszczycić to ranking tworzony przez graczy.

Oddzielamy nasze analizy bukmacherów od opinii graczy, gdyż każdy może mieć odmienne zdanie oraz doświadczenia związane z grą u danego bukmachera. Nie chcemy mieszać tych dwóch perspektyw. Dzięki temu inni użytkownicy mają szansę wybrać ranking bukmacherów, który będzie dla nich bardziej wiarygodny i odpowiedni. Dodatkowo w serwisie umieszczamy także szczegółowe opisy każdego legalnego bukmachera w postaci recenzji w najważniejszych kategoriach, a ponadto opinie użytkowników o bukmacherze. Gracz może na tej podstawie także sprawdzić zasadność noty, jaką zyskał bukmacher w rankingu bukmacherów. 

Czym się wyróżnia ranking bukmacherów na TrustBet?

Nasz ranking bukmacherów wyróżnia się spośród innych rankingów tym, że nasi użytkownicy nadają oceny bukmacherów w kompleksowy sposób. Głosowanie nie polega jedynie na kliknięciu w przycisk, ale angażuje w proces, który buduje społeczność graczy. I właśnie poprzez to zaangażowanie w budowanie rankingu bukmacherów możemy dostarczyć innym graczom tak dobry produkt. Nasz ranking to wiedza, którą gracze chcą się dzielić, a nie jedynie oznaczyć swoją obecność w serwisie.

Serwis TrustBet wciąż się rozwija. Prowadzimy prace, aby powstawały kolejne profesjonalne rankingi bukmacherów. Nie da się ukryć, że istnieją w Polsce legalni bukmacherzy, którzy wiodą prym na rynku bukmacherskim i podbijają rankingi bukmacherów, i to w kilku kategoriach. Zdarza się jednak, że całkiem nowy bukmacher wchodząc na rynek wywołuje nie lada zamieszanie. Oto bowiem okazuje się, że proponuje wyjątkowo korzystną ofertę na start, aby przyciągnąć nowych graczy lub ustanawia bardzo atrakcyjne kursy (przynajmniej przez jakiś czas).

Takie zdarzenia mają swój wpływ na rankingi bukmacherów. Zakłady bukmacherskie o niezachwianej pozycji nagle zaczynają tracić punkty na rzecz innych podmiotów. Gracze reagują bardzo szybko na zmiany i nowe promocje – to bardzo dynamiczny rynek, gdzie każdy bukmacher musi walczyć o klienta. Najlepiej to odzwierciedla ranking bukmacherów według graczy. Warto śledzić zmianę pozycji bukmacherów, ponieważ nagłe zmiany miejsc świadczą o tym, że coś znaczącego wydarzyło się na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. 

Ranking bukmacherów na listopad 2020

Poniżej przestawiamy jacy są najlepsi bukmacherzy w bieżącym miesiącu. Zobacz kto tym razem zawojował ranking bukmacherów. W rankingu umieszczamy zawsze tylko legalnych bukmacherów.

#1 Fortuna w rankingu bukmacherów na listopad 2020 

Pierwsze miejsce w rankingu bukmacherów według TrustBet zajęły Zakłady Bukmacherskie Fortuna zaskarbiając sobie tym samym odpowiedź na pytanie jaki jest najlepszy legalny bukmacher. Fortuna oferuje bardzo atrakcyjne bonusy dla nowych graczy. Fortuna bonus na start to bonus od depozytu, zakład bez ryzyka i freebet – wszystko na bardzo korzystnych warunkach obrotowych. Praktycznie żaden legalny bukmacher nie może się pochwalić tak dobrą ofertą bonusową.

Do tego Fortuna oferuje często najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także jeden z najbardziej zasobnych sportsbooków na rynku legalnych bukmacherów. Całość profesjonalizmu podkreśla na koniec aplikacja mobilna – w naszej ocenie najlepsza aplikacja bukmacherska na rynku. Ranking bukmacherów legalnych w Polsce na pewno jest miejscem, gdzie Zakłady Bukmacherskie Fortuna powinny zajmować pierwszą pozycję.

#2 STS w rankingu bukmacherów

STS to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów na rynku. Przyczyniają się do tego nie tylko liczne punkty stacjonarne STS, ale także działania marketingowe, dzięki którym Zakłady Bukmacherskie STS widzimy choćby na co dzień w telewizji. Swoją mocną pozycję w rankingu bukmacherów bukmacher zawdzięcza dzięki świetnej ofercie LIVE. Zakłady na żywo w STS oferują nie tylko atrakcyjne kursy, ale wysokiej jakości transmisje wydarzeń.

STS mobile, czyli aplikacja bukmacherska STS dodatkowo podbija punkty i ocenę końcową bukmachera. Świetny soft zapewnia swoim graczom dostęp do serwisu gdziekolwiek, o każdej porze dnia i nocy.

#3 forBET w rankingu bukmacherów

Podium to idealne miejsce, jakie muszą zająć Zakłady bukmacherskie forBET. Mało który bukmacher może pochwalić się tak dobrymi kursami na wydarzenia sportowe. Taki stan rzeczy wynika z tego, że forBET pobiera niewielką prowizję w porównaniu z niektórymi zakładami, gdzie marże sięgają nawet do 7 czy 8%.

forBET wyróżnia się równym, profesjonalnym podejściem do każdej kategorii – mamy tu bardzo dobrą ofertę na zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo, oferuje także wiele różnych metod płatności. Nie można nie wspomnieć, że aplikacja mobilna forBET prezentuje równie wysoki poziom zagrabiając ranking bukmacherów także w tej kategorii. 

Nie wiesz kogo wybrać? Sprawdź pozostałe rankingi bukmacherów!

Jeśli zastanawiasz się jakiego bukmachera wybrać to nie ma nic bardziej pomocnego niż ranking. Dzięki ustematyzowanej wiedzy i przyporządkowaniu kolejności, jakie ustalają rankingi bukmacherów użytkownik i potencjalny gracz zakładów bukmacherskich otrzymuje konkretną odpowiedź na pytanie. Który bukmacher ma najlepsze bonusy powitalne? A może najbardziej interesuje Cię obstawianie meczy na komórce? Poprzez ranking bukmacherów otrzymasz wszystko na tacy. Nie musisz samodzielnie porównywać każdego bukmachera, bo inni już to zrobili za Ciebie.

Wiarygodność buduje się na podstawie zbierania informacji od wielu różnych osób. Jedni bardziej zaufają grupie ekspertów, inni odnajdą potwierdzenie w dużej liczbie opinii użytkowników. Na TrustBet dostarczamy obu sposobów. Mamy ranking według ekspertów oraz ranking bukmacherów tworzony przez graczy. Do tego zaliczyć można także rankingi bukmacherów według najważniejszych kategorii. 

TrustBet na bieżąco dokonuje zmian w funkcjonowaniu serwisu oraz w metodach oceny bukmacherów. Jeśli brakuje Ci jakiejś opcji – odezwij się do nas, a na pewno rozważymy Twoją sugestię.