Rankingi

Wiele osób zastanawia się jaki jest najlepszy legalny bukmacher. Tak naprawdę nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ każdy bukmacher różni się ofertą. Część zakładów bukmacherskich stawia na zakłady pre-match, inni oferują zaawansowane opcje transmisji na żywo lub skupiają się na dostarczeniu jak najlepszej bukmacherskiej aplikacji mobilnej.

Aby ułatwić wybór potencjalnym klientom zakładów bukmacherskich lub tym, którzy rozważają zmianę obecnego bukmachera tworzymy dla Was specjalne analizy i rankingi bukmacherów ze względu na najważniejsze kategorie. Mamy nadzieję, że poprzez nasze rankingi legalnych bukmacherów każdy znajdzie takiego, który będzie najbardziej odpowiedni.

Na jakiej podstawie dokonujemy oceny bukmachera?

TrustBet to przede wszystkim serwis rzetelny. Z tego względu umieszczamy dla Was dwa rodzaje rankingów – ranking bukmacherów tworzony przez graczy oraz ranking tworzony przez specjalistów TrustBet.

Ranking bukmacherów według graczy

Ranking zakładów bukmacherskich według graczy ustalany jest zbiorczo i automatycznie na podstawie ocen bukmacherów wystawianych na naszym serwisie. Gracze mają możliwość nadania ocen w kategoriach oceny bukmachera, takich jak: oferta przedmeczowa, oferta zakładów na żywo, bonusy i promocje, metody płatności i aplikacja mobilna. Wystawiają także ocenę główną oraz mają możliwość dodania plusów i minusów oraz informacji szczególnych na temat każdego legalnego bukmachera. Złożony formularz oceny bukmachera zapewnia kompleksowe ujęcie jego funkcjonowania i określenie jego miejsca na rynku legalnych zakładów bukmacherskich.

Ranking bukmacherów według TrustBet

Specjaliści należący do zespołu TrustBet opracowali spójny i równoważny system nadawania oceny bukmacherowi. Poprzez dokładne analizy określonych kategorii otrzymujemy ocenę główną bukmachera. Badamy każdorazowo: ofertę przedmeczową, ofertę zakładów na żywo, bonusy i promocje, metody płatności, aplikację mobilną oraz poziom obsługi klienta i wysokość kursów. Ocena główna to średnia wypadkowa poszczególnych not.

TrustBet na bieżąco dokonuje zmian w funkcjonowaniu serwisu oraz w metodach oceny bukmacherów. Jeśli brakuje Ci jakiejś opcji – odezwij się do nas, a na pewno rozważymy Twoją sugestię.