Jaki bukmacher ma najlepsze bonusy?

Jedną z najbardziej atrakcyjnych kategorii oferty bukmacherów są bonusy na start dla nowych graczy. Każdy, kto znajduje się na początku swojej przygody z bukmacherką powinien sprawdzić co szczególnego oferują bukmacherzy w ramach swoich promocji. A dzieje się sporo! Zobaczmy jakie są najlepsze bonusy powitalne wśród legalnych bukmacherów.

Bukmacher
Fortuna
9.5
Bukmacher
STS
9
Bukmacher
TOTALbet
8
Bukmacher
eWinner
8
Bukmacher
forBET
7.5
Bukmacher
BetX
7
Bukmacher
Totolotek
7
Bukmacher
LV BET
7
Bukmacher
Noblebet
7
Bukmacher
Superbet
6.5
Bukmacher
Betclic
6
Bukmacher
Betfan
6

Potencjalni klienci zakładów bukmacherskich mają do wyboru kilka opcji w zależności od tego, co ich najbardziej interesuje – czy będzie to wysokość maksymalnych do osiągnięcia kwot lub bonus dostosowany do ich stylu gry czy preferencji zawierania zakładów.

Specjalnie dla użytkowników TrustBet przygotowaliśmy kompleksowe zestawienie bonusów bukmacherskich na start, który przedstawiamy jako ranking bonusów bukmacherskich. 

Oferta bonusowa STS – najlepsze bonusy u legalnych bukmacherów

Jedną z najlepszych ofert bukmacherskich dla nowych graczy jest ta przygotowana przez Zakłady Bukmacherskie STS. Mamy tu bowiem do dyspozycji bonus od depozytu oraz freebet w atrakcyjnych kwotach maksymalnych.

Pewne 1200 pln na start

Aby gracz mógł skorzystać z tej oferty musi wypełnić formularz rejestracyjny oraz zaznaczyć zgodę na otrzymanie bonusu startowego. Kolejnym krokiem jest złożenie pierwszego depozytu, a wartość dodatkowego bonusu będzie równoważna wpłaconej kwocie. Oznacza to, że jeśli wpłacisz 50 zł, otrzymasz dodatkowe 50 zł. Kwota ta jednak nie może być większa niż 1200 zł. Aby dokonać wypłaty otrzymanych w tej sposób środków należy obrócić wartość pierwszego depozytu 3x po kursie minimalnym wynoszącym 1,85. Postępy w obrocie można podejrzeć w zakładce “Moje konto”, dzięki czemu gracz może na bieżąco kontrolować ile jeszcze musi postawić, aby móc wypłacić bonus. 

Pewne 25 zł na start – freebet STS

Druga oferta STS dla nowych graczy dotyczy freebetu. Tu należy pamiętać, aby przy rejestracji wpisać w polu kod promocyjny: pewne25. Po pozytywnej weryfikacji konta gracza otrzymasz dodatkowe zasilenie konta w kwocie 25 zł. Także w przypadku freebetu obowiązują warunki obrotowe. W tym przypadku Gracz musi dokonać trzykrotnego obrotu, czyli na łączną sumę 75 zł. Co ważne, do obrotu będą zaliczone tylko wygrane kupony z kursem całkowitym co najmniej 1,91. 

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od depozytu1200 zł3x obrót depozytu, kurs min. 1,91
Freebet25 zł3x obrót depozytu, kurs min. 1,91 tylko wygrane kupony
Oferta bonusowa STS

TOTALbet bonus powitalny – najlepsze bonusy bukmacherskie

Bardzo ciekawą ofertę przygotował dla swoich graczy bukmacher TOTALbet, w szczególności w zakresie bardzo wysokiej kwoty bonusu od depozytu. Warto się przyjrzeć, bo zyskać można naprawdę wiele! Dodatkowo gracze mają do dyspozycji freebet.

Bonus powitalny do 5000 zł w TOTALbet

TOTALbet oferuje jeden z najwyższych bonusów od depozytu na rynku legalnych bukmacherów – do 5000 zł. Bukmacher w tym przypadku zastosował odmienny sposób na określenie warunków obrotu. Pierwszym krokiem jest oczywiście założenie konta gracza oraz wpłacenie minimum 10 zł na konto depozytowe. W związku z tym, gracz ma do wyboru dwie formy obrotu:

  1. 4×4, czyli 4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami
  2. 5×3, czyli 5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami

W obu przypadkach minimalny kurs każdego zdarzenia to 1,25. Po pierwszym obrocie depozytem otrzymamy 20% lub 25% bonusu i tak, przykładowo obrót 5000 zł w wersji 4×4 uwalnia 1250 zł. Tę kwotę można już wypłacić z konta gracza lub stawiać kolejne zakłady, a kolejne transze bonusu będą uwalniane z dalszym obrotem bonusu. 

Freebet 20+20 za rejestrację

Druga w kolejności niezależna oferta na start od TOTALbet to freebet przy rejestracji. W tym przypadku, pieniądze otrzymuje się za konkretne działania: 5 zł za rejestrację konta stałego oraz po 5 zł za udzielenie zgód marketingowych, za pierwszy depozyt, za pierwszy zakład bez ryzyka i pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Zasady są zatem bardzo proste i maksymalnie można otrzymać dodatkowe 40 zł. Nie ma w tym przypadku żadnego wymogu obrotu tą kwotą, więc można ją od razu wypłacić z konta lub przeznaczyć na dalszą grę. W związku z tym, w obu przypadkach gracz powinien być zadowolony. 

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od depozytu5000 zł4×4, czyli 4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami LUB
5×3, czyli 5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami
Minimalny kurs każdego zdarzenia 1,25
Freebet40 złbrak wymogów
Bonusy na start TOTALbet

Promocje Fortuna – najlepsze bonusy dla nowych graczy

Bardzo ciekawe promocje przygotował bukmacher Fortuna. Opinie o bonusie powitalnym są bardzo przychylne. Gracze cenią przede wszystkim fakt, że można skorzystać z kilku opcji promocji. Zobaczmy zatem jakie bonusy powitalne mamy tu do wyboru.

Bonus od depozytu do 2000 zł

W ofercie bonusowej Fortuny mamy standardowy bonus od depozytu. Kwota całkiem sowita, bo maksymalnie można zyskać 2000 zł. Obrót wynosi 4-krotność pierwszego depozytu na kuponach z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1,60, natomiast na wpłatę bonusu gracze mają 3 dni od daty założenia konta gracza, 4 dni od wpłaty na postawienie pierwszego zakładu, a 30 dni na wymagany obrót. Proste i czytelne zasady to w tym przypadku plus, a niewygórowane wymagania obrotowe czynią ten bonus atrakcyjną opcją dla nowych graczy. 

Zakład bez ryzyka do 200 zł

Kolejno nowi gracze Fortuny zyskują zakład bez ryzyka do kwoty 200 zł. Na czym polega zakład bez ryzyka? Zasady są proste! Jeśli wygrasz postawiony zakład – pieniądze są Twoje, jeśli zaś przegrasz – Fortuna zwróci Ci kwotę za kupon do 200 zł. Należy jednak pamiętać o doliczanym podatku, więc aby otrzymać bonus w pełnej maksymalnej kwocie należy podstawić pierwszy kupon na kwotę 227 zł.

Freebet 20 zł

Trzecią opcją dostępną po pełnej rejestracji konta jest otrzymanie dodatkowych 20 zł jako 2800 punktów FKP w ramach programu lojalnościowego Fortuny. Punkty można wydać w e-shopie Fortuny na przykład na zakłady albo skorzystać ze specjalnych bonusów. 

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od depozytu2000 zł4-krotność pierwszego depozytu, min 3 zdarzenia, min kurs całkowity 1,60
Zakład bez ryzyka200 złbrak wymogów
Freebet20 złbrak wymogów
Oferta bonus na start Fortuna

Fortuna nie ma najwyższego bonusu powitalnego na rynku, ale poprzez dodatkowy zakład bez ryzyka i freebet oferta startowa tego bukmachera jest jedną z najlepszą na rynku legalnych bukmacherów. Stąd też wynika wysoka pozycja w rankingu promocji bukmacherskich.

iforBET Pakiet Powitalny – czy to najlepsze bonusy na rynku?

Pakiet Powitalny forBET to trzy promocje startowe: bonus od depozytu, gra bez podatku oraz MaxiZysk. Zobaczmy więc jakie szczegóły i warunki kryją się pod tymi nazwami.

Bonus od wpłaty do 2000 zł

Wpłacając pierwszy depozyt jako nowy gracz forBET otrzymasz bonus 100% do maksymalnej kwoty 2000 zł. Aby móc wypłacić środki bonusowe z konta gracza na konto bankowe należy wykonać dwukrotny obrót stawiając kupon AKO z kursem minimalnym wynoszącym 2,50.

MaksiZysk do 200 zł

Jest to tak naprawdę bonus od drugiego depozytu, ponieważ za drugą wpłatę gracz otrzyma do 200 zł, jeśli postawi kupon składający się z co najmniej 3 zdarzeniami o kursie minimalnym pojedynczego zdarzenia 1,40. 

Gra bez podatku w forBET

Trzecią promocją z pakietu forBET jest gra bez podatku. Aby skorzystać z tej opcji należy postawić kupon z minimum 3 zdarzeniami o kursie wynoszącym co najmniej 1,30 na każde pojedyncze zdarzenie. Po spełnieniu tych warunków gracz przez kolejnych 14 dni będzie mógł grać bez podatku.

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od depozytu2000 zł2x obrót, kupon AKO kurs min. 2,50
Bonus od II depozytu200 złkupon z 3 zdarzeniami o kursie min pojedynczego zdarzenia 1,40
Gra bez podatkubrak podatku przez 14 dnikupon z min 3 zdarzeniami kurs min 1,30 na pojedyncze zdarzenie
Oferta bonusowa dla nowych gracz forBET

Preferencyjne warunki obrotowe bonusu od depozytu (tak naprawdę od pierwszych dwóch depozytów) oraz ciekawa opcja gry bez podatku tworzą pakiet, obok którego nie można przejść obojętnie. Tu warto przede wszystkim pochylić się nad grą bez podatku, ponieważ promocja ta obowiązuje przez kolejnych 14 dni, a więc nie dotyczy jednorazowego zakładu, jak to zazwyczaj ma miejsce u konkurencji. 

LVBET promocje powitalne i najlepsze bonusy

Mistrzowski Pakiet Powitalny LVBET

Na Mistrzowski Pakiet Powitalny LVBET składają się bonusy: o równowartości 2000 zł, o równowartości 1000 zł oraz dla graczy wpłacających mniej niż 50 zł. 

Bonusy ranking bukmacherów

Bonus polega na tym, że do konta gracza zostanie przypisany bonus o wartości 1% pierwszej wpłaty oraz specjalny mnożnik x100. Następnie należy postawić kupon typu kombi składający z co najmniej trzech zdarzeń o kursie całkowitym 2,50, przy czym kurs każdej selekcji musi wynosić minimum 1,25. Kupon wysyłamy wraz z mnożnikiem, zatem bonus od drugiego depozytu opiera się na tych samych zasadach, tylko w tym wypadku mnożnik ma wartość x50. Co ważne, aby wypłacić bonus należy dokonać 4-krotnemu obrotu (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2,00. W przypadku zakładów typu kombi co najmniej jedna selekcja musi mieć kurs minimum 1,50. Promocja z mnożnikiem x50 obrót wynosi 3x.

Gra bez podatku w LVBET

Gra bez podatku stanowi dodatek do pakietu powitalnego LVBET. Bukmacher przez dwa tygodnie od rejestracji nowego konta będzie pokrywał podatek od stawki. Oznacza to, że gracz przez ten uzyska przelicznik stawki 1,00 zamiast standardowego 0,88. Są jednak pewne zasady promocji gry bez podatku. Nie można stawiać singli, zakładów za środki bonusowe ani w ramach zakładu typu MiltiSingiel. W promocji nie biorą udziału także zakłady rozliczone przez Cashout i te postawione na platformie Sportów Wirtualnych. Gracze mogą za to spokojnie stawiać zakłady KOMBI (także w opcji zakładów na żywo), które składać się z co najmniej 2 selekcji o minimalnym kursie całkowitym 2.40

Zakład bez ryzyka w LVBET

Trzeci depozyt to zakład bez ryzyka do 333 zł. Aby otrzymać maksymalną kwotę gracz musi zagrać za 333,30 zł ze środków bonusowych i wpłacić co najmniej 25 zł. Kurs Zakładu bez ryzyka musi wynosić co najmniej 1,75- liczą się zakłady pojedyncze oraz kombi. Bonus podlega 1-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1,75, a do obrotu nie wliczają się zakłady systemowe oraz zakłady z oferty sportów wirtualnych.

Dla wpłacających mniej niż 50 zł

Dla osób, które wpłacają poniżej 50 zł na konto gracza, LVBET także przygotował promocję. Należy w tym przypadku dokonać depozytu w wysokości pomiędzy 10 zł a 49 zł, a kolejno wysłać e-mail o treści „Bonus Powitalny” na adres promocje@lvbet.pl. W ten sposób można otrzymać bonus o wartości 10% depozytu oraz mnożnik x10. Kierując się powyższymi zasadami gracz będzie mógł odebrać bonus w wysokości pierwszej wpłaconej kwoty. 

Bonus bez depozytu 20 zł

Aby móc skorzystać z promocji należy w pełni zarejestrować swoje konto gracza i zaznaczyć “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Kiedy tylko Twoje dokumenty zostaną zaakceptowane otrzymasz na swoje konto bonus 20 zł, który można wykorzystać obstawiając kupon kombi z minimum 3 zdarzeniami o kursie minimalnym na każde zdarzenie 1,25 oraz na łącznym kursie kuponu wynoszącym co najmniej 2,50.

Bonus powitalny 600 zł na wirtualki

Bonus na sporty wirtualne w LVBET można stosować zamiennie z bonusem od pierwszego depozytu do 1000 zł. Oznacza to, że można skorzystać albo z jednej albo z drugiej promocji. Reasumując, bonus 500 PLN od drugiego depozytu oraz inne bonusy czasowo pojawiające się w ofercie LVBET będą nadal dostępne.

Jak skorzystać z bonusu na wirtualki?

Przede wszystkim należy założyć konto gracza, a następnie wpłacić co najmniej 20 zł wybierając tę promocję. W kolejnym kroku gracz otrzyma bonus 100% wpłaconej kwoty do przeznaczenia na zakłady w ramach sportów wirtualnych (np. wirtualna piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis, żużel i wyścigi konne). Otrzymane środki bonusowe należy obrócić 6 razy po kursie minimalnym 1,50 tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Trzeba także mieć na uwadze, że zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem.

Wszystkie bonusy powitalne LVBET

Oferta bonusowa LVBET daje swoim graczom wiele opcji wyboru. Mamy to klasyczne bonusy od depozytu, zakład bez ryzyka, bonus od depozytu do kwoty 50 zł, a także bonus bez depozytu. Bukmacher przygotował także wyjątkową ofertę dla osób lubiących obstawiać sporty wirtualne.

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od depozytu2000 złzasady mnożnika x100, 3 zdarzenia kurs min. na każde zdarzenie 1,25, kurs całkowity min. 2,50. Obrót 4x po kursie min. 2,00
Bonus od II depozytu1000 złzasady mnożnika x50, 3 zdarzenia kurs min. na każde zdarzenie 1,25, kurs całkowity min. 2,50. Obrót 3x po kursie min. 2,00
Zakład bez ryzyka333 złobrót 1x po minimalnym kursie 1,75
Bonus dla wpłacających mniej niż 50 złdo 49 złzasady mnożnika x10, 3 zdarzenia kurs min. na każde zdarzenie 1,25, kurs całkowity min. 2,50
Bonus na wirtualki (zamiennie z bonusem od depozytu)600 złobrót 6x po kursie min. 1,50 na ofertę sportów wirtualnych
Bonus bez depozytu20 złkupon kombi z min. 3 zdarzeniami o kursie min. 1,25 na każde zdarzenie, łączny kurs min. 2,50
Gra bez podatku14 dnikombi, min 3 zdarzenia o min. kursie całkowitym 2,40
Oferta bonusowa LVBET

Należy jednak pamiętać, że gracze nie mogą skorzystać ze wszystkich opcji jednocześnie. Jeśli wybierzemy bonus od pierwszego depozytu, nie skorzystamy z promocji bonusu na wirtualki oraz bonusu od niskiego depozytu do 50 zł, dlatego przed dokonaniem wyboru trzeba się zastanowić która promocja jest dla nas najbardziej opłacalna. 

eWinner Promocje i najlepsze bonusy

Zobaczmy teraz jakie bonusy eWinner prezentuje w swojej ofercie dla nowych graczy. Czy będą one na tyle ciekawe, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów? O tym poniżej.

Bonusy bukmacherskie

Dodajemy 50% aż do 500 zł od II wpłaty

Pierwsza promocja eWinner to bonus od drugiego depozytu do 500 zł. Bukmacher dodaje mnożnik 50% do wartości wpłaconej kwoty, czyli aby otrzymać 500 zł należy zdeponować 1000 zł. Bonus zostanie przypisany do konta gracza po zagraniu za równowartość depozytu z kursem minimalnym 1,50. Aby móc bonus wypłacić wymagany jest 6-krotny obrót z kursem minimalnym 2,50. Należy pamiętać, że podczas obrotu bonusem nie można wypłacić depozytu, gdyż równa się to anulacji bonusu. Aby wziąć udział w promocji eWinner minimalnie można wpłacić 20 zł.

Cashback 150 zł w eWinner

Druga promocja eWinner to cashback do 150 zł. Aby skorzystać z tego bonusu należy wpłacić co najmniej 20 zł, natomiast kwota maksymalna pierwszego zakładu to 170,46 zł, aby otrzymać 150 zł. Tym, co wyróżnia ten bonus eWinner to brak wymagań odnośnie minimalnej stawki zakładu oraz liczby zdarzeń. Czyli można zagrać po dowolnym kursie, a zwrot zasili konto depozytowe gracza, który może te środki od razu wypłacić albo spożytkować na kolejne zakłady.

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od II depozytu500 złmnożnik 50%, przypisanie bonusu po zagraniu za równowartość depozytu z kursem min. 1,50, obrót 6x kurs min. 2,50
Cashback150 złbrak wymagań
Bonusy na start eWinner

Tak naprawdę ciężko jednoznacznie ocenić bonus eWinner. Z jednej strony mamy do czynienia z bonusem od drugiego depozytu, który nie opiewa na wysoką kwotę oraz działa na zasadzie mnożnika 50% (wpłacasz 1000 zł, otrzymujesz 500 zł), a do tego wymagania obrotu bonusem są wysokie. Nie jest to zatem najbardziej atrakcyjna oferta wśród bonusów bez depozytu, jaką mogą się pochwalić najlepsi bukmacherzy. Tym, co zdecydowanie podnosi ocenę bonusom eWinner jest oferta cashback 150 zł. W tym przypadku nie obowiązują żadne wymagania dotyczące obrotu czy wartości minimalnych kursów albo liczby zdarzeń na kuponie. Z pewnością jest to jeden z najlepszych bonusów typu cashback wśród innych legalnych bukmacherów.

eBetX bonusy i promocje

BetX oferuje bardzo interesujące bonusy i promocje dla nowych graczy. Zawsze ceniona jest różnorodność wyboru, ponieważ dzięki takiemu zabiegowi gracze lepiej mogą wybrać to, co będą mogli spieniężyć w najwyższej kwocie. BetX przygotował dla nowych graczy 3 różne bonusy.

Bonus powitalny 7777 zł

Jest to opcja bonusu od depozytu do sowitej kwoty 7777 zł. Gracze na dokonanie wpłaty mają miesiąc licząc do daty założenia konta, a minimalna kwota to 10 zł. Aby otrzymać bonus należy dokonać obrotu 4x na kuponie liczącym co najmniej 4 zdarzenia z kursem minimalnym na pojedyncze zdarzenie 1,25 i minimalnym kursem całkowitym 2,44. Jednak wymagające warunki obrotu rekompensowane są poprzez opcję wcześniejszego wypłacenia środków bonusowych. Realizowane jest to w transzach po 25% na zasadzie: 25% zrealizowanego celu, 25% kwoty do wypłacenia. 

Darmowy kupon 30 zł

Ostatni już bonus BetX to darmowy kupon na kwotę 30 zł. Zasady są bardzo proste. Kupon otrzymuje się automatycznie po rejestracji konta gracza i można z niego skorzystać stawiając kupon zawierający co najmniej 3 zdarzenia o minimalnym kursie łącznym 3,0. Należy mieć na uwadze, że darmowy Kupon jest ważny 7 dni od dnia założenia konta. 

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWarunki
Bonus od depozytu7777 złobrót 4x min, 4 zdarzenia z kursem min. na pojedyncze zdarzenie 1,25 i min. kursem całkowitym 2,44
Darmowy kupon30 złkupon zawierający co najmniej 3 zdarzenia o min. kursie łącznym 3,0
Bonusy dla nowych graczy BetX

BetX oferuje całkiem ciekawe promocje dla nowych graczy. Kwota bonusu od depozytu jest bardzo atrakcyjna, jednak warunki obrotowe są wygórowane. Mamy tu do czynienia z obrotem 4-krotnym, jednak na korzyści tej promocji przemawia jednak wypłacanie bonusu w transzach po 25% w ramach odpowiednio spełnionych warunków obrotu. Do tego dołączamy darmowy kupon, czyli coś ekstra. Warunki skorzystania z tych dwóch bonusów są atrakcyjne, dzięki czemu oferta powitalna BetX otrzymała od nas wysoką ocenę końcową. 

Bonus na start u bukmachera Noblebet

Noblebet jako kolejny bukmacher postawił na cały pakiet powitalny, który zawiera bonusy aż od pierwszych trzech depozytów. 

Pakiet Powitalny typu Premium do 2000 zł

Noblebet oferuje dla nowych graczy pakiet bonusów od trzech pierwszych depozytów na łączną kwotę maksymalną 2000 zł. 100% bonus od pierwszego depozytu do 1200 zł, 50% bonus od drugiego depozytu do 600 zł oraz bonus od trzeciego depozytu 100% do 200 zł z przeznaczeniem na sporty wirtualne. Nowością w Noblebet bonus to Gra bez podatku przez 30 dni od daty założenia konta. 

Warunki otrzymania Pakietu Powitalnego

Oczywiście gracze muszą spełnić określone warunki, aby taki pakiet odebrać. Po zarejestrowaniu konta należy wpłacić co najmniej 10 zł (w przypadku płatności paysafecard minimalny depozytu to 20 zł), a na konto gracza wpłynie 5% pierwszego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x20. 

Aby aktywować bonus trzeba postawić kupon kombi składający się z minimum 2 zdarzeń o kursie łącznym 3,00 i minimalnie 1,30 na każdą sekcję. Stawiaj zakłady kombi z mnożnikiem kursu całkowitego dobijając do równowartości 1200 zł. W celu aktywacji bonusu od drugiego depozytu ponownie zasil swoje konto gracza. W wyniku tego otrzymasz połowę wpłaconej kwoty dodatkowo jako bonus. Bonus od trzeciej wpłaty to bonus bez ryzyka 100% do kwoty 200 zł, które można wykorzystać na zakłady w ramach sportów wirtualnych. 

Gra bez podatku w Noblebet

Aby wziąć udział w tym bonusie Noblebet gracz musi zawrzeć zakład KOMBI, który będzie się składał z co najmniej 3 zdarzeń i o łącznym kursie minimalnym 2,20. Po spełnieniu warunków Noblebet zamieni współczynnik uwzględniający podatek 0,88 na 1,0 przejmując ten obowiązek płatności na siebie. Dzięki temu stawka stawiana przez gracza będzie wynosić 1:1 i wzrośnie kwota możliwej do wygrania kwoty maksymalnej.

Bonus od pierwszego zakładu w aplikacji mobilnej Noblebet

Gracze, którzy postawią pierwszy zakład poprzez aplikację mobilną Noblebet mogą otrzymać bonus 20 zł. Do promocji kwalifikują się zakłady o stawce minimalnej 20 zł i kursie co najmniej 2,0. Bonusy przypisywane są do konta dwa razy w tygodniu – we wtorek i piątek. 

Oferta na start Noblebet

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od trzech pierwszych depozytów2000 zł4x kurs min. 1,85, w kombi co najmniej jedna selekcja musi mieć kurs 1,40 (1-szy depozyt)
3x kurs min 1,8, sekcja min. 1,40 (2-gi depozyt)
5x kurs min.1,85 (3-ci depozyt)
Bonus w aplikacji mobilnej20 złzakłady o stawce min. 20 zł i kursie min. 2,0
Gra bez podatku30 dnizakład KOMBI, co najmniej 3 zdarzenia o łącznym kursie min. 2,20
Oferta na start Noblebet

Bonus Noblebet to szeroki pakiet powitalny składający się z trzech bonusów od depozytów. W zależności od tego, który raz zasilasz swoje konto depozytowe zasady przyznania środków bonusowych będzie różne. Do tego należy dołączyć bonus dedykowany użytkownikom aplikacji mobilnych, którym nie może szczycić się każdy legalny bukmacher oraz grę bez podatku przez 30 dni. Warto sprawdzić promocje Noblebet. 

Totolotek bonus na start

Czy Totolotek przygotował ofertę, która zdoła przekonać nowych graczy, żeby dołączyli właśnie do tych zakładów bukmacherskich? Zobaczmy jakie bonusy posiada aktualnie Totolotek

Bonusy na start u bukmacherów

Bonus powitalny 500 

Bonus powitalny 500 Totolotek to klasyczny bonus od pierwszego depozytu. Jak sama nazwa wskazuje, maksymalnie możemy zyskać 500 zł. Aby skorzystać z promocji należy zasilić konto depozytowe kwotą co najmniej 20 złotych oraz obrócić kwotę depozytu i bonusu 3 razy. Na kuponie muszą się znaleźć co najmniej 3 zdarzenia o kursie minimalnym 1,35 na każde. Aby dokonać obrotu gracze mają 30 dni z zastrzeżeniem, że nie można grać zakładów systemowych. 

49 zł na aplikację mobilną

Totolotek pomyślał także o użytkownikach bukmacherskich aplikacji mobilnych i przygotował bonus specjalnie dla nich. Dla każdego, kto wpłaci co najmniej 20 zł przez aplikację mobilną otrzyma bonus 100% do 49 zł. Warunki obrotu nie odbiegają tu od standardu, jednak należy pamiętać, że mamy tu do czynienia z wymogiem obrotu zarówno kwoty bonusu, jak i depozytu. Totolotek narzucił 3-krotny obrót po kursie minimalnym 1,90. Czas na dokonanie obrotu to równo 30 dni. 

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od depozytu500 złobrót depozytem i bonusem 3x 3 razy, co najmniej 3 zdarzenia o kursie min. 1,35 na każde
Bonus w aplikacji mobilnej49 zł3-krotny obrót bonusu i depozytu po kursie minimalnym 1,90
Bonusy na start Totolotek

Totolotek oferuje nowym graczom bonus od depozytu oraz bonus w aplikacji mobilnej, za co przyznajemy dodatkowy punkt. Należy także wspomnieć o programie lojalnościowym Totolotka Bet Club, dzięki któremu gracze mają możliwość skorzystania z dodatkowych profitów. 

Bonus od depozytu i tydzień bez ryzyka w Superbet

Super start – nawet 550 zł w bonusie 

Pierwsza promocja, jaką przygotował bukmacher Superbet to bonus od depozytu do 50 zł. Aby z niej skorzystać gracz musi wpłacić na konto depozytowe co najmniej 20 zł, a bukmacher zdubluje wpłacony depozyt, jednak do kwoty nie większej niż 50 zł. Otrzymane środki bonusowe będą aktywne przez 7 dni.

Druga część promocji powitalnej to tydzień bez ryzyka, z czego mogą skorzystać tylko ci, którzy wzięli udział w promocji „Bonus od pierwszego depozytu”. Maksymalnie można otrzymać w tym przpadku 500 zł. Kwota, jaką otrzyma gracz liczona jest na zasadzie sumowania wszystkich wpłat, jakie wykonał gracz przez pierwszy tydzień od momentu wykonania pierwszego depozytu. Kolejno od otrzymanej w ten sposób sumy odejmuje się wygrane oraz podatek.

Oczywiście, aby móc wypłacić w ten sposób zgromadzone środki należy spełnić określone warunki. W tym przypadku jest to 4-krotny obrót z minimum 2 zdarzeniami na kuponie z kursem minimalnym 1,3 na każde zdarzenie i kursem całkowitym minimum 1,8.

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWyniki
Bonus od depozytu50 zł1x obrót
zakład ako z min. 2 zdarzeniami o min. kursie 1,80 na każde zdarzenie co najmniej 1,3
zakład systemowy o kursie min. 1,5
Tydzień bez ryzyka500 zł4-krotny obrót z min. 2 zdarzeniami, kursem min. 1,3 na zdarzenie i kurs całkowity min.1,8
Oferta bonusowa na start Superbet

Superbet zachęca potencjalnych użytkowników bonusem od depozytu i tygodniem bez ryzyka na łączną kwotę maksymalną 550 zł. Niestety kwota maksymalna nie jest najwyższą, jaką oferują inni legalni bukmacherzy, przez co nie można powiedzieć, że są to najlepsze bonusy powitalne na rynku.

Bonus powitalny Betclic 

Bonusy powitalne w Betclic to tylko jedna oferta, czyli Cashback do 550 zł. Zobaczmy co kryje się pod tą nazwą promocji i czy będzie na tyle atrakcyjna, żeby przyciągnąć nowych graczy.

Cashback do 550 zł

Na początku warto wyjaśnić na czym polega sam cashback. Jest to swego rodzaju ubezpieczenie na pierwszy kupon. Jeśli przegrasz, Betclic zwróci Ci zainwestowane w niego środki. Aby otrzymać maksymalną opcję zwrotu w kwocie 550 zł należy postawić kupon za 625 zł, ponieważ do kwoty tej trzeba doliczyć stały podatek. Aby móc wypłacić bonus trzeba dokonać 6-krotnego obrotu podążając według wzoru: obrót = 6 x (wysokość pierwszego zakładu * Współczynnik (0,88) z minimalnym kursem 2.00.

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Cashback550 złobrót 6x (wysokość pierwszego zakładu * współczynnik) z min. kursem 2,00
Oferta bonusowa na start Betclic

Niestety Betclic przygotował tylko jedną propozycję dla nowych graczy i nie jest to standardowo bonus od depozytu. Niestety cashback, choć atrakcyjny w kwocie może być problematyczny do osiągnięcia ze względu na dość wysokie wymagania obrotowe. 

Betfan promocje na start

W ramach promocji na start bukmachera Betfan gracze mają do dyspozycji dwie oferty. Bonus Pudziana od pierwszych trzech depozytów, a także zakład bez ryzyka.

Pakiet Pudziana 3000 zł

Pakiet Pudziana w Betfan to oferta bonusu od depozytu, a dokładniej od pierwszych trzech. Minimalna wpłata opiewa na kwotę 20 zł. Kolejno należy zawrzeć zakłady na równoważność wpłaconej kwoty pamiętając, że kurs minimalny powinien wynosić co najmniej 2,0. Gracz otrzymuje bonus od trzech pierwszych wpłat – 10% od każdej wpłaty, ale nie więcej niż 100 zł. Wymagania obrotu bonusem to obrót 5-krotny z przynajmniej dwoma zdarzeniami na kuponie z kursem pojedynczym co najmniej 1,45. W kolejnym kroku przenosząc kwotę z salda bonusowego na saldo główne Betfan mnoży wygraną razy 10. 

Zakład bez ryzyka

W razie przegranego pierwszego zakładu Betfan w ciągu 48 godzin roboczych zwróci stawkę do 100 zł. Minimalna kwota depozytu to 10 zł. Aby skorzystać w promocji należy kolejno zawrzeć zakład z kursem co najmniej 1,14. Należy mieć na uwadze, że przyznany bonus będzie pomniejszony o kwotę podatku, który obecnie wynosi 12%.

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od trzech depozytów3000 złobrót 5-krotny z min. 2 zdarzeniami na kuponie z kursem pojedynczym min. 1,45
Zakład bez ryzyka100 złzakład z kursem min. 1,14
Betfan oferta bonusowa na start

Betfan przygotował dwie oferty w ramach bonusów dla nowych graczy. Niestety bonus od depozytów wymaga dośc wysokiego obrotu bonusem, z czym gracze mogą mieć problem. Kwota zakładu bez ryzyka to jedynie 100 zł.

PZBuk bonus powitalny

W ofercie bonusowej bukmachera PZBuk nowi gracze nie mają wyboru w kwestii promocji, ponieważ mamy tu do czynienia tylko z cashbackiem do 200 zł. Zobaczmy na czym polegają warunki jego otrzymania. 

Cashback do 200 zł

PZBuk podobnie jak bukmacher Betclic oferuje cashback na start dla nowych graczy. Ci, którzy obstawią pierwszy kupon nieprawidłowo moga zyskać zwrot w maksymalnej kwocie 200 zł. Aby skorzystać z oferty PZBuk wymagane jest posiadanie prawidłowo zweryfikowanego numeru telefonu, a także postawienie zakładu wielokrotnego z kursem minimalnym 1,4 na każde zdarzenie. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i w tym przypadku nie ma narzuconego wymogu obrotu bonusem przed dokonaniem wypłaty. 

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWarunki
Cashback200 złzakład wielokrotny z kursem min. 1,4 na każde zdarzenie
PZBuk bonus dla nowych graczy

Oferta bonusowa PZBuk nie zrobiła na nas żadnego wrażenia. Jest to tylko jedna propozycja dla nowych graczy, a i kwota maksymalna nie jest wysoka. Być może bukmacher postanowi dodać coś jeszcze, aby zachęcić do siebie nowych graczy.

Aktualne promocje Etoto

Czym wyróżnia się Etoto na tle innych ofert bukmacherów na start? Oferta powitalna Etoto to jedynie bonus od depozytu, jednak wyjątkowy, bo 200%.

Bonus 200% do 200 zł

Oferta bonusu od depozytu bukmachera Etoto na pewno nie jest najbardziej korzystna pod względem oferowanej kwoty maksymalnej. Jednak mimo wszystko należą się słowa uznania, ponieważ jest to oferta, która potraja wpłacone środki. Na stronie Etoto znajduje się specjalny kalkulator, dzięki któremu gracze mogą precyzyjnie przeliczyć jaką kwotę zwrotu otrzymają. Jeśli chodzi o warunki obrotu bonusem to wymagany jest 4-krotny obrót sumą bonusu i depozytu na zakładach pojedynczych z kursem min. 2.20 lub wielokrotnych z kursem min. 2.20 (min. 1.50 każde wydarzenie na kuponie).

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWarunki
Bonus od depozytu200 zł4-krotny obrót sumą bonusu i depozytu na zakładach pojedynczych z kursem min. 2.20 lub wielokrotnych z kursem min. 2.20 (min. 1.50 każde wydarzenie na kuponie)
Etoto bonus na start od depozytu

Wystarczy krótka analiza ofert pozostałych bukmacherów, aby zauważyć, że bonus na start Etoto nie jest ofertą najlepszą pod względem oferowanej kwoty. 

Ranking bonusów bukmacherskich

Aby ustalić ranking bonusów bukmacherskich przeanalizowaliśmy dokładnie oferty każdego legalnego bukmachera. Jaki bukmacher ma najlepszy bonus? Nie da się jednoznacznie wskazać zwycięzcy. Każdy gracz może mieć różne preferencje. Jednym zależy na najwyższej kwocie bonusu od depozytu, inny będzie bardziej usatysfakcjonowany niskimi warunkami obrotowymi, podczas gdy kolejny gracz będzie zachęcony bonusem bez depozytu. Z pewnością oferowanie kilku różnych ofert bonusowych na start jest tu dobrą drogą na zapewnienie wachlarza wyboru dla gracza. Ludzie wiedzą najlepiej czego potrzebują i są w stanie wybrać najlepszy bonus na start u bukmachera. Poniżej przedstawiamy wyliczenie jaki bukmacher ma najlepszą ofertę posługując się kategoriami bonusów.

Jaki bukmacher ma najwyższą kwotę bonusu od depozytu?

Najwyższy bonus od depozytu możemy zdobyć u bukmachera BetX i TOTALbet – w przypadku obu bukmacherów kwota maksymalna opiewa na aż 5000 zł. Betfan oferuje maksymalnie 3000 zł łącznie w pierwszych trzech depozytach. Całkiem sporo oferuje też Fortuna, ponieważ tu gracze mogą zdobyć dodatkowe 2000 od pierwszego depozytu.

Bonusy powitalne ranking

To, o czym należy pamiętać w przypadku bonusów od depozytu to warunki obrotowe. Same kwoty w postaci nominalnej spełniają oczywiście swoją marketingową funkcję – 5000 zł bardziej przyciąga wzrok niż na przykład 2000 zł. Cały szkopuł polega na tym, że bonus od depozytu owszem – gracz otrzyma bezzwłocznie, jednak aby móc wypłacić otrzymane w ten sposób środki należy je obrócić, czyli mówiąc inaczej – zagrać za ich łączną kwotę.

Warunki obrotu – najlepsze bonusy powitalne

Warunki obrotowe potrafią skutecznie utrudnić możliwość wypłaty bonusu, tym bardziej że na sam obrót gracze muszą wykonać w określonym czasie. Na trudność wpływa przede wszystkim określona przez bukmachera wielokrotność obrotu, która u jednego buka może wynosić dwa, a u innego obrót może wynosić nawet 6 czy 8 razy! Do tego trzeba zwrócić uwagę czy do obrotu wlicza się sama kwota bonusu, czy bonusu i depozytu łącznie. Gracze mają także określone warunki konstrukcji kuponu czy zakładu, który będzie się wliczał do obrotu bonusem. Bukmacher może określić kurs minimalny na cały kupon, z ilu zdarzeń co najmniej musi się składać, a nawet jaki kurs minimalny musi spełniać pojedyncze zdarzenie. 

Podsumowując, zanim wybierzesz bonus od depozytu zwróć uwagę na warunki obrotu bonusem. Przede wszystkim na to:

  1. ile razy musimy obrócić bonusem przed wypłatą
  2. jakie warunki muszą spełniać kupony i zakłady w kwestii minimalnych kursów i liczby zdarzeń, aby wliczać się do obrotu
  3. czy musimy dokonać obrotu kwotą bonusu czy także kwotą depozytu
  4. w jakim czasie musimy dokonać obrotu

Jak zatem widać, wybór nawet samego najlepszego bonusu od depozytu to kwestia złożona. Jeśli ktoś zakłada konto u bukmachera z zamysłem regularnej gry na wysokie stawki, nawet kilkukrotny obrót bonusem nie będzie sprawiał mu większego problemu, a zysk osiągnie niewątpliwy. Jeśli jednak ktoś nie jest pewny jak dużo i często będzie tak naprawdę obstawiał powinien wybrać bonus o niższych warunkach obrotu, co zwiększy jego szanse na spełnienie ich i faktyczną możliwość wypłaty uzyskanych w ten sposób środków.

Jaki bukmacher ma najlepsze bonusy na freebet?

Na tę chwilę bonus bez depozytu oferuje kilku bukmacherów: LVBET, BetX, Fortuna, STS i TOTALbet. Aby ułatwić wybór tego, który oferuje najlepszą ofertę przedstawiamy dane w formie tabeli.

BukmacherKwota maksymalnaWymagania
TOTALbet40 złbrak wymogów, jednak trzeba udzielić zgody marketingowe oraz postawić zakład na sporty wirtualne
BetX30 złkupon zawierający co najmniej 3 zdarzenia o min. kursie łącznym 3,0
STS25 zł3x obrót depozytu, kurs min. 1,91 tylko wygrane kupony
Fortuna20 złbrak wymogów, jednak freebet otrzymuje się jako 2800 punktów FKP wymiennych w sklepie Fortuny
LVBET20 złkupon kombi z min. 3 zdarzeniami o kursie min. 1,25 na każde zdarzenie, łączny kurs min. 2,50
Najlepszy freebet – ranking bonusów bukmacherskich

Jak widać, nawet jeśli bukmacher nie określa konkretnych warunków realizacji bonusu bez depozytu, freebet poddany jest pewnym obostrzeniom. Mamy tak w przypadku bonusu w TOTALbet – musimy wyrazić zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych oraz postawić zakład na sporty wirtualne. W przypadku Fortuny, freebet przekazywany jest jako punkty FKP Fortuna, które można wydać tylko w sklepie Fortuny. 

Który bukmacher ma najlepsze bonusy na zakład bez ryzyka?

W chwili obecnej sześciu bukmacherów oferuje zakład bez ryzyka. Na czym polega zakład bez ryzyka? Jest to promocja typu cashback skierowana jako ubezpieczenie pierwszego stawianego przez nas zakładu/kuponu. Jeśli kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci na konto kwotę poniesionej z tego tytułu straty do maksymalnie określonej kwoty. Bezpieczny zakład znajdziemy w Fortunie, eWinner, Betclic, PZBuk, BetX i Betfan. Jaki bukmacher ma najwyższy cashback? Dane przedstawiamy w poniższej tabeli.

BukmacherKwota maksymalnaWymagania
Betclic550 złobrót 6x z min. kursem 2,00
Fortuna200 zł1x z dowolnym kursem
BetX200 złzakład w ramach oferty przedmeczowej o min. kursie 1,80. Aby wypłacić kwotę – zakład z min kursem 1,01
PZBuk200 złzakład wielokrotny z kursem min. 1,4 na każde zdarzenie
eWinner150 złbrak wymogów
Betfan100 złzakład z kursem min. 1,14
Najlepszy zakład bez ryzyka – ranking bonusów bukmacherskich

Jak widać, najwyższy cashback ma Betclic, bo aż 550 zł. Jest to dużo więcej niż oferują pozostali bukmacherzy. Trzeba mieć jednak na uwadze wysokie wymagania obrotu oraz fakt, że oferta Cashback Betclic to jedyna forma bonusu powitalnego dla nowych graczy od tego bukmachera i ciężko powiedzieć, żeby to były najlepsze bonusy. Atrakcyjna oferta proponowana jest przez bukmachera Fortuna, opinie o niej są pozytywne ze względu na bardzo niskie wymagania i relatywnie wysoką kwotę – 200 zł. W eWinnerze z kolei maksymalnie można zyskać do 150 zł, jednak bukmacher nie narzuca żadnych wymogów, jakie gracze muszą spełnić, by promocja była dla nich czystym zyskiem. 

Pozostałe najlepsze bonusy bukmacherskie

Oczywiście dany bukmacher może wymyślić dowolną promocję, także jako najlepsze bonusy na start u bukmacherów. Poza ofertami typu bonus od depozytu, bonus bez depozytu czy zakład bez ryzyka, mamy oferty poza standardem – gra bez podatku w forBET, a także promocje w aplikacji bukmacherskiej od LVBET i Totolotka, dlatego warto zastanowić się jaki przyjmiemy typ gry po zarejestrowaniu konta gracza i które z form bonusów bukmacherskich będą najbardziej odpowiednie i zapewnią najwyższy zysk. Ranking bonusów bukmacherskich może kszatałtować się inaczej dla każdego gracza.