Jaki bukmacher ma najlepsze bonusy?

Jedną z najbardziej atrakcyjnych kategorii oferty bukmacherów są bonusy na start dla nowych graczy. Każdy, kto znajduje się na początku swojej przygody z bukmacherką powinien sprawdzić co szczególnego oferują bukmacherzy w ramach swoich promocji. A dzieje się sporo! Zobaczmy jakie są najlepsze bonusy powitalne wśród legalnych bukmacherów.

Bukmacher
Fortuna
9.0
Bukmacher
STS
9.0
Bukmacher
Superbet
9.0
Bukmacher
TOTALbet
9.0
Bukmacher
Betcris
8.7
Bukmacher
eWinner
8.0
Bukmacher
forBET
8.0
Bukmacher
LVBET
7.5
Bukmacher
Noblebet
7.5
Bukmacher
BetX
7.0
Bukmacher
Etoto
6.5
Bukmacher
PZBUK
6.5
Bukmacher
Totolotek
6.0
Bukmacher
Betfan
6.0
Bukmacher
Betclic
4.0

Potencjalni klienci zakładów bukmacherskich mają do wyboru kilka opcji w zależności od tego, co ich najbardziej interesuje – czy będzie to wysokość maksymalnych do osiągnięcia kwot lub bonus dostosowany do ich stylu gry czy preferencji zawierania zakładów.

Specjalnie dla użytkowników TrustBet przygotowaliśmy kompleksowe zestawienie bonusów bukmacherskich na start, który przedstawiamy jako ranking bonusów bukmacherskich. 

Oferta bonusowa STS – najlepsze bonusy u legalnych bukmacherów

Jedną z najlepszych ofert bukmacherskich dla nowych graczy jest ta przygotowana przez Zakłady Bukmacherskie STS. Mamy tu bowiem do dyspozycji bonus od depozytu oraz freebet w atrakcyjnych kwotach maksymalnych.

Pewne 1200 pln na start

Aby gracz mógł skorzystać z tej oferty musi wypełnić formularz rejestracyjny oraz zaznaczyć zgodę na otrzymanie bonusu startowego. Kolejnym krokiem jest złożenie pierwszego depozytu, a wartość dodatkowego bonusu będzie równoważna wpłaconej kwocie. Oznacza to, że jeśli wpłacisz 50 zł, otrzymasz dodatkowe 50 zł. Kwota ta jednak nie może być większa niż 1200 zł. Aby dokonać wypłaty otrzymanych w tej sposób środków należy obrócić wartość pierwszego depozytu 3x po kursie minimalnym wynoszącym 1,85. Postępy w obrocie można podejrzeć w zakładce “Moje konto”, dzięki czemu gracz może na bieżąco kontrolować ile jeszcze musi postawić, aby móc wypłacić bonus. 

Pewne 25 zł na start – freebet STS

Druga oferta STS dla nowych graczy dotyczy freebetu. Tu należy pamiętać, aby przy rejestracji wpisać w polu kod promocyjny: pewne25. Po pozytywnej weryfikacji konta gracza otrzymasz dodatkowe zasilenie konta w kwocie 25 zł. Także w przypadku freebetu obowiązują warunki obrotowe. W tym przypadku Gracz musi dokonać trzykrotnego obrotu, czyli na łączną sumę 75 zł. Co ważne, do obrotu będą zaliczone tylko wygrane kupony z kursem całkowitym co najmniej 1,91. 

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od depozytu1200 zł3x obrót depozytu, kurs min. 1,91
Freebet25 zł3x obrót depozytu, kurs min. 1,91 tylko wygrane kupony
Oferta bonusowa STS

TOTALbet bonus powitalny – najlepsze bonusy bukmacherskie

Bardzo ciekawą ofertę przygotował dla swoich graczy bukmacher TOTALbet, w szczególności w zakresie bardzo wysokiej kwoty bonusu od depozytu. Warto się przyjrzeć, bo zyskać można naprawdę wiele! Dodatkowo gracze mają do dyspozycji freebet.

Bonus powitalny do 5000 zł w TOTALbet

TOTALbet oferuje jeden z najwyższych bonusów od depozytu na rynku legalnych bukmacherów – do 5000 zł. Bukmacher w tym przypadku zastosował odmienny sposób na określenie warunków obrotu. Pierwszym krokiem jest oczywiście założenie konta gracza oraz wpłacenie minimum 10 zł na konto depozytowe. W związku z tym, gracz ma do wyboru dwie formy obrotu:

  1. 4×4, czyli 4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami
  2. 5×3, czyli 5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami

W obu przypadkach minimalny kurs każdego zdarzenia to 1,25. Po pierwszym obrocie depozytem otrzymamy 20% lub 25% bonusu i tak, przykładowo obrót 5000 zł w wersji 4×4 uwalnia 1250 zł. Tę kwotę można już wypłacić z konta gracza lub stawiać kolejne zakłady, a kolejne transze bonusu będą uwalniane z dalszym obrotem bonusu. 

Freebet 20+20 za rejestrację

Druga w kolejności niezależna oferta na start od TOTALbet to freebet przy rejestracji. W tym przypadku, pieniądze otrzymuje się za konkretne działania: 5 zł za rejestrację konta stałego oraz po 5 zł za udzielenie zgód marketingowych, za pierwszy depozyt, za pierwszy zakład bez ryzyka i pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Zasady są zatem bardzo proste i maksymalnie można otrzymać dodatkowe 40 zł. Nie ma w tym przypadku żadnego wymogu obrotu tą kwotą, więc można ją od razu wypłacić z konta lub przeznaczyć na dalszą grę. W związku z tym, w obu przypadkach gracz powinien być zadowolony. 

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od depozytu5000 zł4×4, czyli 4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami LUB
5×3, czyli 5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami
Minimalny kurs każdego zdarzenia 1,25
Freebet40 złbrak wymogów
Bonusy na start TOTALbet

Promocje Fortuna – najlepsze bonusy dla nowych graczy

Bardzo ciekawe promocje przygotował bukmacher Fortuna. Opinie o bonusie powitalnym są bardzo przychylne. Gracze cenią przede wszystkim fakt, że można skorzystać z kilku opcji promocji. Zobaczmy zatem jakie bonusy powitalne mamy tu do wyboru.

Bonus od depozytu do 2000 zł

W ofercie bonusowej Fortuny mamy standardowy bonus od drugiegodepozytu. Kwota całkiem sowita, bo maksymalnie można zyskać 2000 zł. Obrót wynosi 4-krotność drugiego depozytu na kuponach z minimalnym kursem całkowitym 1,80. Należy:

  • obrócić kwotą będącą 80 % wartości drugiego depozytu. Czas na obrót wynosi 14 dni na kuponie z kursem min. 1.80. Otrzymasz bonus w wysokości 20 % wartości depozytu, maksymalnie do kwoty 400 zł.
  • obrócić kwotą równą 4-krotności drugiej wpłaty. Czas na obrót to 14 dni na kuponach z kursem min. 1.80. Otrzymasz bonus w wysokości 80 % wartości depozytu, maksymalnie do kwoty 1600 zł.

Proste i czytelne zasady to w tym przypadku plus, a niewygórowane wymagania obrotowe czynią ten bonus atrakcyjną opcją dla nowych graczy. 

Zakład bez ryzyka do 600 zł

Kolejno nowi gracze Fortuny zyskują zakład bez ryzyka do kwoty 600 zł. Na czym polega zakład bez ryzyka? Zasady są proste! Jeśli wygrasz postawiony zakład – pieniądze są Twoje, jeśli zaś przegrasz – Fortuna zwróci Ci kwotę za kupon do 600 zł. Należy jednak pamiętać o doliczanym podatku, więc aby otrzymać bonus w pełnej maksymalnej kwocie należy podstawić pierwszy kupon na kwotę 672 zł.

Freebet 20 zł

Trzecią opcją dostępną po pełnej rejestracji konta jest otrzymanie dodatkowych 20 zł jako 2800 punktów FKP w ramach programu lojalnościowego Fortuny. Punkty można wydać w e-shopie Fortuny na przykład na zakłady albo skorzystać ze specjalnych bonusów. 

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od depozytu2000 zł4-krotność pierwszego depozytu, kurs całkowity 1,80
Zakład bez ryzyka600 złObrót 1 x
Freebet20 złbrak wymogów
Oferta bonus na start Fortuna

Fortuna nie ma najwyższego bonusu powitalnego na rynku, ale poprzez dodatkowy zakład bez ryzyka i freebet oferta startowa tego bukmachera jest jedną z najlepszą na rynku legalnych bukmacherów. Stąd też wynika wysoka pozycja w rankingu promocji bukmacherskich.

iforBET Pakiet Powitalny – czy to najlepsze bonusy na rynku?

Pakiet Powitalny forBET to trzy promocje startowe: bonus od depozytu, gra bez podatku oraz MaxiZysk. Zobaczmy więc jakie szczegóły i warunki kryją się pod tymi nazwami.

Bonus od wpłaty do 2000 zł

Wpłacając pierwszy depozyt jako nowy gracz forBET otrzymasz bonus 100% do maksymalnej kwoty 2000 zł. Aby móc wypłacić środki bonusowe z konta gracza na konto bankowe należy wykonać dwukrotny obrót stawiając kupon AKO z kursem minimalnym wynoszącym 2,50.

MaksiZysk do 200 zł

Jest to tak naprawdę bonus od drugiego depozytu, ponieważ za drugą wpłatę gracz otrzyma do 200 zł, jeśli postawi kupon składający się z co najmniej 3 zdarzeniami o kursie minimalnym pojedynczego zdarzenia 1,40. 

Gra bez podatku w forBET

Trzecią promocją z pakietu forBET jest gra bez podatku. Aby skorzystać z tej opcji należy postawić kupon z minimum 3 zdarzeniami o kursie wynoszącym co najmniej 1,30 na każde pojedyncze zdarzenie. Po spełnieniu tych warunków gracz przez kolejnych 14 dni będzie mógł grać bez podatku.

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od depozytu2000 zł2x obrót, kupon AKO kurs min. 2,50
Bonus od II depozytu200 złkupon z 3 zdarzeniami o kursie min pojedynczego zdarzenia 1,40
Gra bez podatkubrak podatku przez 14 dnikupon z min 3 zdarzeniami kurs min 1,30 na pojedyncze zdarzenie
Oferta bonusowa dla nowych gracz forBET

Preferencyjne warunki obrotowe bonusu od depozytu (tak naprawdę od pierwszych dwóch depozytów) oraz ciekawa opcja gry bez podatku tworzą pakiet, obok którego nie można przejść obojętnie. Tu warto przede wszystkim pochylić się nad grą bez podatku, ponieważ promocja ta obowiązuje przez kolejnych 14 dni, a więc nie dotyczy jednorazowego zakładu, jak to zazwyczaj ma miejsce u konkurencji. 

LVBET promocje powitalne i najlepsze bonusy

Mistrzowski Pakiet Powitalny LVBET

Na Mistrzowski Pakiet Powitalny LVBET składają się bonusy: o równowartości 2000 zł, o równowartości 1000 zł oraz dla graczy wpłacających mniej niż 50 zł. 

Bonusy ranking bukmacherów

Bonus polega na tym, że do konta gracza zostanie przypisany bonus o wartości 1% pierwszej wpłaty oraz specjalny mnożnik x100. Następnie należy postawić kupon typu kombi składający z co najmniej trzech zdarzeń o kursie całkowitym 2,50, przy czym kurs każdej selekcji musi wynosić minimum 1,25. Kupon wysyłamy wraz z mnożnikiem, zatem bonus od drugiego depozytu opiera się na tych samych zasadach, tylko w tym wypadku mnożnik ma wartość x50. Co ważne, aby wypłacić bonus należy dokonać 4-krotnemu obrotu (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2,00. W przypadku zakładów typu kombi co najmniej jedna selekcja musi mieć kurs minimum 1,50. Promocja z mnożnikiem x50 obrót wynosi 3x.

Gra bez podatku w LVBET

Gra bez podatku stanowi dodatek do pakietu powitalnego LVBET. Bukmacher przez dwa tygodnie od rejestracji nowego konta będzie pokrywał podatek od stawki. Oznacza to, że gracz przez ten uzyska przelicznik stawki 1,00 zamiast standardowego 0,88. Są jednak pewne zasady promocji gry bez podatku. Nie można stawiać singli, zakładów za środki bonusowe ani w ramach zakładu typu MiltiSingiel. W promocji nie biorą udziału także zakłady rozliczone przez Cashout i te postawione na platformie Sportów Wirtualnych. Gracze mogą za to spokojnie stawiać zakłady KOMBI (także w opcji zakładów na żywo), które składać się z co najmniej 2 selekcji o minimalnym kursie całkowitym 2.40

Zakład bez ryzyka w LVBET

Trzeci depozyt to zakład bez ryzyka do 333 zł. Aby otrzymać maksymalną kwotę gracz musi zagrać za 333,30 zł ze środków bonusowych i wpłacić co najmniej 25 zł. Kurs Zakładu bez ryzyka musi wynosić co najmniej 1,75- liczą się zakłady pojedyncze oraz kombi. Bonus podlega 1-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1,75, a do obrotu nie wliczają się zakłady systemowe oraz zakłady z oferty sportów wirtualnych.

Dla wpłacających mniej niż 50 zł

Dla osób, które wpłacają poniżej 50 zł na konto gracza, LVBET także przygotował promocję. Należy w tym przypadku dokonać depozytu w wysokości pomiędzy 10 zł a 49 zł, a kolejno wysłać e-mail o treści „Bonus Powitalny” na adres promocje@lvbet.pl. W ten sposób można otrzymać bonus o wartości 10% depozytu oraz mnożnik x10. Kierując się powyższymi zasadami gracz będzie mógł odebrać bonus w wysokości pierwszej wpłaconej kwoty. 

Bonus bez depozytu 20 zł

Aby móc skorzystać z promocji należy w pełni zarejestrować swoje konto gracza i zaznaczyć “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Kiedy tylko Twoje dokumenty zostaną zaakceptowane otrzymasz na swoje konto bonus 20 zł, który można wykorzystać obstawiając kupon kombi z minimum 3 zdarzeniami o kursie minimalnym na każde zdarzenie 1,25 oraz na łącznym kursie kuponu wynoszącym co najmniej 2,50.

Bonus powitalny 600 zł na wirtualki

Bonus na sporty wirtualne w LVBET można stosować zamiennie z bonusem od pierwszego depozytu do 1000 zł. Oznacza to, że można skorzystać albo z jednej albo z drugiej promocji. Reasumując, bonus 500 PLN od drugiego depozytu oraz inne bonusy czasowo pojawiające się w ofercie LVBET będą nadal dostępne.

Jak skorzystać z bonusu na wirtualki?

Przede wszystkim należy założyć konto gracza, a następnie wpłacić co najmniej 20 zł wybierając tę promocję. W kolejnym kroku gracz otrzyma bonus 100% wpłaconej kwoty do przeznaczenia na zakłady w ramach sportów wirtualnych (np. wirtualna piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis, żużel i wyścigi konne). Otrzymane środki bonusowe należy obrócić 6 razy po kursie minimalnym 1,50 tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Trzeba także mieć na uwadze, że zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem.

Wszystkie bonusy powitalne LVBET

Oferta bonusowa LVBET daje swoim graczom wiele opcji wyboru. Mamy to klasyczne bonusy od depozytu, zakład bez ryzyka, bonus od depozytu do kwoty 50 zł, a także bonus bez depozytu. Bukmacher przygotował także wyjątkową ofertę dla osób lubiących obstawiać sporty wirtualne.

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od depozytu2000 złzasady mnożnika x100, 3 zdarzenia kurs min. na każde zdarzenie 1,25, kurs całkowity min. 2,50. Obrót 4x po kursie min. 2,00
Bonus od II depozytu1000 złzasady mnożnika x50, 3 zdarzenia kurs min. na każde zdarzenie 1,25, kurs całkowity min. 2,50. Obrót 3x po kursie min. 2,00
Zakład bez ryzyka333 złobrót 1x po minimalnym kursie 1,75
Bonus dla wpłacających mniej niż 50 złdo 49 złzasady mnożnika x10, 3 zdarzenia kurs min. na każde zdarzenie 1,25, kurs całkowity min. 2,50
Bonus na wirtualki (zamiennie z bonusem od depozytu)600 złobrót 6x po kursie min. 1,50 na ofertę sportów wirtualnych
Bonus bez depozytu20 złkupon kombi z min. 3 zdarzeniami o kursie min. 1,25 na każde zdarzenie, łączny kurs min. 2,50
Gra bez podatku14 dnikombi, min 3 zdarzenia o min. kursie całkowitym 2,40
Oferta bonusowa LVBET

Należy jednak pamiętać, że gracze nie mogą skorzystać ze wszystkich opcji jednocześnie. Jeśli wybierzemy bonus od pierwszego depozytu, nie skorzystamy z promocji bonusu na wirtualki oraz bonusu od niskiego depozytu do 50 zł, dlatego przed dokonaniem wyboru trzeba się zastanowić która promocja jest dla nas najbardziej opłacalna. 

eWinner Promocje i najlepsze bonusy

Zobaczmy teraz jakie bonusy eWinner prezentuje w swojej ofercie dla nowych graczy. Czy będą one na tyle ciekawe, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów? O tym poniżej.

Bonusy bukmacherskie

Dodajemy 50% aż do 500 zł od II wpłaty

Pierwsza promocja eWinner to bonus od drugiego depozytu do 500 zł. Bukmacher dodaje mnożnik 50% do wartości wpłaconej kwoty, czyli aby otrzymać 500 zł należy zdeponować 1000 zł. Bonus zostanie przypisany do konta gracza po zagraniu za równowartość depozytu z kursem minimalnym 1,50. Aby móc bonus wypłacić wymagany jest 6-krotny obrót z kursem minimalnym 2,50. Należy pamiętać, że podczas obrotu bonusem nie można wypłacić depozytu, gdyż równa się to anulacji bonusu. Aby wziąć udział w promocji eWinner minimalnie można wpłacić 20 zł.

Cashback 100 zł w eWinner

Druga promocja eWinner to cashback do 100 zł. Aby skorzystać z tego bonusu należy wpłacić co najmniej 20 zł, natomiast kwota maksymalna pierwszego zakładu to 113,64 zł, aby otrzymać 100 zł. Tym, co wyróżnia ten bonus eWinner to brak wymagań odnośnie minimalnej stawki zakładu oraz liczby zdarzeń. Czyli można zagrać po dowolnym kursie, a zwrot zasili konto depozytowe gracza, który może te środki od razu wypłacić albo spożytkować na kolejne zakłady.

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od II depozytu500 złmnożnik 50%, przypisanie bonusu po zagraniu za równowartość depozytu z kursem min. 1,50, obrót 6x kurs min. 2,50
Cashback100 złbrak wymagań
Bonusy na start eWinner

Tak naprawdę ciężko jednoznacznie ocenić bonus eWinner. Z jednej strony mamy do czynienia z bonusem od drugiego depozytu, który nie opiewa na wysoką kwotę oraz działa na zasadzie mnożnika 50% (wpłacasz 1000 zł, otrzymujesz 500 zł), a do tego wymagania obrotu bonusem są wysokie. Nie jest to zatem najbardziej atrakcyjna oferta wśród bonusów bez depozytu, jaką mogą się pochwalić najlepsi bukmacherzy. Tym, co zdecydowanie podnosi ocenę bonusom eWinner jest oferta cashback 100 zł. W tym przypadku nie obowiązują żadne wymagania dotyczące obrotu czy wartości minimalnych kursów albo liczby zdarzeń na kuponie. Z pewnością jest to jeden z najlepszych bonusów typu cashback wśród innych legalnych bukmacherów.

eBetX bonusy i promocje

BetX oferuje bardzo interesujące bonusy i promocje dla nowych graczy. Zawsze ceniona jest różnorodność wyboru, ponieważ dzięki takiemu zabiegowi gracze lepiej mogą wybrać to, co będą mogli spieniężyć w najwyższej kwocie. BetX przygotował dla nowych graczy 2 różne bonusy.

Bonus powitalny 7777 zł

Jest to opcja bonusu od depozytu do sowitej kwoty 7777 zł. Gracze na dokonanie wpłaty mają miesiąc licząc do daty założenia konta, a minimalna kwota to 10 zł. Aby otrzymać bonus należy dokonać obrotu 4x na kuponie liczącym co najmniej 4 zdarzenia z kursem minimalnym na pojedyncze zdarzenie 1,25 i minimalnym kursem całkowitym 2,44. Jednak wymagające warunki obrotu rekompensowane są poprzez opcję wcześniejszego wypłacenia środków bonusowych. Realizowane jest to w transzach po 25% na zasadzie: 25% zrealizowanego celu, 25% kwoty do wypłacenia. 

Podwójne wejście na 50 zł

Drugi bonus BetX to darmowy kupon na kwotę 50 zł. Zasady są bardzo proste. Wpłać pierwszy depozyt w kwocie minimalnej 10 zł. Dokonaj obrotu w wysokości wpłaconej kwoty. Jeśli wpłaciłeś za pierwszym razem więcej niż 50 zł, wymagany obrót wynosi 50 zł. Po wykonanym obrocie otrzymasz darmowy kupon na maksymalną kwotę 50 zł. Kupon należy postawić w ciągu 14 dni od daty jego przyznania, a kurs ogólny musi wynosić co najmniej 2.0. Obrót depozytem nie ma ustalonego kursu, ani czasu na obrót.

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWarunki
Bonus od depozytu7777 złobrót 4x min, 4 zdarzenia z kursem min. na pojedyncze zdarzenie 1,25 i min. kursem całkowitym 2,44
Freebet50 złobrót 1x, kupon o min. kursie łącznym 2,0
Bonusy dla nowych graczy BetX

BetX oferuje całkiem ciekawe promocje dla nowych graczy. Kwota bonusu od depozytu jest bardzo atrakcyjna, jednak warunki obrotowe są wygórowane. Mamy tu do czynienia z obrotem 4-krotnym, jednak na korzyści tej promocji przemawia jednak wypłacanie bonusu w transzach po 25% w ramach odpowiednio spełnionych warunków obrotu. Do tego dołączamy freebet, czyli coś ekstra. Warunki skorzystania z bonusu są atrakcyjne, dzięki czemu oferta powitalna BetX otrzymała od nas wysoką ocenę końcową. 

Bonus na start u bukmachera Noblebet

Noblebet jako kolejny bukmacher postawił na cały pakiet powitalny, który zawiera bonusy aż od pierwszych trzech depozytów. 

Pakiet Powitalny typu Premium do 2000 zł

Noblebet oferuje dla nowych graczy pakiet bonusów od trzech pierwszych depozytów na łączną kwotę maksymalną 2000 zł. 100% bonus od pierwszego depozytu do 1200 zł, 50% bonus od drugiego depozytu do 600 zł oraz bonus od trzeciego depozytu 100% do 200 zł z przeznaczeniem na sporty wirtualne. Nowością w Noblebet bonus to Gra bez podatku przez 30 dni od daty założenia konta. 

Warunki otrzymania Pakietu Powitalnego

Oczywiście gracze muszą spełnić określone warunki, aby taki pakiet odebrać. Po zarejestrowaniu konta należy wpłacić co najmniej 10 zł (w przypadku płatności paysafecard minimalny depozytu to 20 zł), a na konto gracza wpłynie 5% pierwszego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x20. 

Aby aktywować bonus trzeba postawić kupon kombi składający się z minimum 2 zdarzeń o kursie łącznym 3,00 i minimalnie 1,30 na każdą sekcję. Stawiaj zakłady kombi z mnożnikiem kursu całkowitego dobijając do równowartości 1200 zł. W celu aktywacji bonusu od drugiego depozytu ponownie zasil swoje konto gracza. W wyniku tego otrzymasz połowę wpłaconej kwoty dodatkowo jako bonus. Bonus od trzeciej wpłaty to bonus bez ryzyka 100% do kwoty 200 zł, które można wykorzystać na zakłady w ramach sportów wirtualnych. 

Gra bez podatku w Noblebet

Aby wziąć udział w tym bonusie Noblebet gracz musi zawrzeć zakład KOMBI, który będzie się składał z co najmniej 3 zdarzeń i o łącznym kursie minimalnym 2,20. Po spełnieniu warunków Noblebet zamieni współczynnik uwzględniający podatek 0,88 na 1,0 przejmując ten obowiązek płatności na siebie. Dzięki temu stawka stawiana przez gracza będzie wynosić 1:1 i wzrośnie kwota możliwej do wygrania kwoty maksymalnej.

Bonus od pierwszego zakładu w aplikacji mobilnej Noblebet

Gracze, którzy postawią pierwszy zakład poprzez aplikację mobilną Noblebet mogą otrzymać bonus 20 zł. Do promocji kwalifikują się zakłady o stawce minimalnej 20 zł i kursie co najmniej 2,0. Bonusy przypisywane są do konta dwa razy w tygodniu – we wtorek i piątek. 

Oferta na start Noblebet

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od trzech pierwszych depozytów2000 zł4x kurs min. 1,85, w kombi co najmniej jedna selekcja musi mieć kurs 1,40 (1-szy depozyt)
3x kurs min 1,8, sekcja min. 1,40 (2-gi depozyt)
5x kurs min.1,85 (3-ci depozyt)
Bonus w aplikacji mobilnej20 złzakłady o stawce min. 20 zł i kursie min. 2,0
Gra bez podatku30 dnizakład KOMBI, co najmniej 3 zdarzenia o łącznym kursie min. 2,20
Oferta na start Noblebet

Bonus Noblebet to szeroki pakiet powitalny składający się z trzech bonusów od depozytów. W zależności od tego, który raz zasilasz swoje konto depozytowe zasady przyznania środków bonusowych będzie różne. Do tego należy dołączyć bonus dedykowany użytkownikom aplikacji mobilnych, którym nie może szczycić się każdy legalny bukmacher oraz grę bez podatku przez 30 dni. Warto sprawdzić promocje Noblebet. 

Totolotek bonus na start

Czy Totolotek przygotował ofertę, która zdoła przekonać nowych graczy, żeby dołączyli właśnie do tych zakładów bukmacherskich? Zobaczmy jakie bonusy posiada aktualnie Totolotek

Bonusy na start u bukmacherów

Bonus powitalny 500 

Bonus powitalny 500 Totolotek to klasyczny bonus od pierwszego depozytu. Jak sama nazwa wskazuje, maksymalnie możemy zyskać 500 zł. Aby skorzystać z promocji należy zasilić konto depozytowe kwotą co najmniej 20 złotych oraz obrócić kwotę depozytu i bonusu 3 razy. Na kuponie muszą się znaleźć co najmniej 3 zdarzenia o kursie minimalnym 1,35 na każde. Aby dokonać obrotu gracze mają 30 dni z zastrzeżeniem, że nie można grać zakładów systemowych. 

49 zł na aplikację mobilną

Totolotek pomyślał także o użytkownikach bukmacherskich aplikacji mobilnych i przygotował bonus specjalnie dla nich. Dla każdego, kto wpłaci co najmniej 20 zł przez aplikację mobilną otrzyma bonus 100% do 49 zł. Warunki obrotu nie odbiegają tu od standardu, jednak należy pamiętać, że mamy tu do czynienia z wymogiem obrotu zarówno kwoty bonusu, jak i depozytu. Totolotek narzucił 3-krotny obrót po kursie minimalnym 1,90. Czas na dokonanie obrotu to równo 30 dni. 

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Bonus od depozytu500 złobrót depozytem i bonusem 3x 3 razy, co najmniej 3 zdarzenia o kursie min. 1,35 na każde
Bonus w aplikacji mobilnej49 zł3-krotny obrót bonusu i depozytu po kursie minimalnym 1,90
Bonusy na start Totolotek

Totolotek oferuje nowym graczom bonus od depozytu oraz bonus w aplikacji mobilnej, za co przyznajemy dodatkowy punkt. Należy także wspomnieć o programie lojalnościowym Totolotka Bet Club, dzięki któremu gracze mają możliwość skorzystania z dodatkowych profitów. 

Bonus od depozytu i tydzień bez ryzyka w Superbet

Super start – nawet 550 zł w bonusie 

Pierwsza promocja, jaką przygotował bukmacher Superbet to bonus od depozytu do 50 zł. Aby z niej skorzystać gracz musi wpłacić na konto depozytowe co najmniej 20 zł, a bukmacher zdubluje wpłacony depozyt, jednak do kwoty nie większej niż 50 zł. Otrzymane środki bonusowe będą aktywne przez 7 dni.

Druga część promocji powitalnej to tydzień bez ryzyka, z czego mogą skorzystać tylko ci, którzy wzięli udział w promocji „Bonus od pierwszego depozytu”. Maksymalnie można otrzymać w tym przpadku 500 zł. Kwota, jaką otrzyma gracz liczona jest na zasadzie sumowania wszystkich wpłat, jakie wykonał gracz przez pierwszy tydzień od momentu wykonania pierwszego depozytu. Kolejno od otrzymanej w ten sposób sumy odejmuje się wygrane oraz podatek.

Oczywiście, aby móc wypłacić w ten sposób zgromadzone środki należy spełnić określone warunki. W tym przypadku jest to 4-krotny obrót z minimum 2 zdarzeniami na kuponie z kursem minimalnym 1,3 na każde zdarzenie i kursem całkowitym minimum 1,8.

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWyniki
Bonus od depozytu50 zł1x obrót
zakład ako z min. 2 zdarzeniami o min. kursie 1,80 na każde zdarzenie co najmniej 1,3
zakład systemowy o kursie min. 1,5
Tydzień bez ryzyka500 zł4-krotny obrót z min. 2 zdarzeniami, kursem min. 1,3 na zdarzenie i kurs całkowity min.1,8
Oferta bonusowa na start Superbet

Superbet zachęca potencjalnych użytkowników bonusem od depozytu i tygodniem bez ryzyka na łączną kwotę maksymalną 550 zł. Niestety kwota maksymalna nie jest najwyższą, jaką oferują inni legalni bukmacherzy, przez co nie można powiedzieć, że są to najlepsze bonusy powitalne na rynku.

Bonus powitalny Betclic 

Bonusy powitalne w Betclic to tylko jedna oferta, czyli Cashback do 550 zł. Zobaczmy co kryje się pod tą nazwą promocji i czy będzie na tyle atrakcyjna, żeby przyciągnąć nowych graczy.

Cashback do 550 zł

Na początku warto wyjaśnić na czym polega sam cashback. Jest to swego rodzaju ubezpieczenie na pierwszy kupon. Jeśli przegrasz, Betclic zwróci Ci zainwestowane w niego środki. Aby otrzymać maksymalną opcję zwrotu w kwocie 550 zł należy postawić kupon za 625 zł, ponieważ do kwoty tej trzeba doliczyć stały podatek. Aby móc wypłacić bonus trzeba dokonać 6-krotnego obrotu podążając według wzoru: obrót = 8 x (wysokość pierwszego zakładu * Współczynnik (0,88) z minimalnym kursem 2.00.

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Cashback550 złobrót 8x (wysokość pierwszego zakładu * współczynnik) z min. kursem 2,00
Oferta bonusowa na start Betclic

Niestety Betclic przygotował tylko jedną propozycję dla nowych graczy i nie jest to standardowo bonus od depozytu. Niestety cashback, choć atrakcyjny w kwocie może być problematyczny do osiągnięcia ze względu na dość wysokie wymagania obrotowe. 

Betfan promocje na start

W ramach promocji na start bukmachera Betfan gracze mają do dyspozycji dwie oferty. cashback do 600 zł, freebet 50 zł oraz 1000 zł bonus 100% od depozytu.

600 zł cashback + 50 zł EURO Freebet

Aby skorzystać z promocji trzeba wpisać kod promocyjny w formularzu rejestracji podczas zakładania konta w BETFAN. Przed pierwszą wpłatą należy zaznaczyć też zgody na otrzymywanie treści marketingowych. Zgody można też zaznaczyć w profilu pod kategorią “Dane osobowe”. 

Aby wciąć udział w promocji z cashbackiem minimalna kwota pierwszej wpłaty wynsi 50 zł i tyle też musi wynosić stawka pierwszego kuponu. Musi być to kupon solo lub ako z oferty przedmeczowej lub LIVE z salda depozytowego. Kupon rozliczony jako zwrot stawki i wypłacony za pomocą funkcji Cashout nie będzie uwzględniany do promocji. Gracze otrzymują bonus w wysokości stawki, jeśli kupon będzie przegrany. Wysokość maksymalna bonusu wynosi 600 zł. 

Aby dokonać przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne trzeba dokonać 1-krotnego obrotu na saldzie bonusowym. Kupon musi składać się z co najmniej 3 zdarzeń o kursie minimalnym kuponu minimum 3,80 i więcej. Do obrotu nie wliczają się kuponu rozliczone po kursie 1,00.

W okresie rozgrywek EURO 2020 BETFAN przygotował także dodatkowy bonus dla swoich graczy. Jest to freebet o wartości 50 zł, który możesz postwić w ramach swojego pierwszego kuponu. Pop prostu zaznacz na kuponie niebieskie pole z nazwą Darmowego Zakładu. Freebet można realizować w ramach zakładów pojedynczych i AKO, jednak bez zakładów systemowych, Matchday Boost i zakładów na gry karciane. EUROFREEBET nie musimy w żaden sposób obracać. Jeśli zagrasz za całość po dowolnym kursie i wygrasz, pieniądze znajdą się na Twoim koncie głównym.

Aby uzyskać więcej szczegółów zachęcamy do zapoznania się z regulaminem bonusu na stronie bukmachera. 

Bonus od drugiego depozytu w BETFAN

Ten bonus BETFAN traktowany jest jako promocja od drugiego depozytu. Minimalna kwota wpłaty musi wynosić 100 zł. Wartość bonusu to 100% depozytu, a maksymalnie można uzyskać 1000 zł. Aby odblokować bonus BETFAN trzeba dokonać obrotu depozytem, czyli zawrzeć zakłady z salda głównego w wysokości wpłaty o kursie łącznym całkowitym minimum 2,50. Czas na obrót depozytem to 14 dni licząc od momentu aktywacji bonusu i nie liczą się kupony systemowe, z oferty Matchday Boost i z gier karcianych oraz te rozliczone po kursie 1,00. Podobnie jak zakłady wypłacone przy użyciu opcji cash out.

Gracz musi też dokonać obrotu na saldzie bonusowym. Wymagany jest 3-krotny obrót z minimum 3 zdarzeniami przy minimalnym kursie każdego zdarzenia co najmniej 1,20 oraz kursem całkowitym na poziomie 2,50 lub więcej. Wygrane z zakładów zawartych z salda bonusowego doliczane są do salda bonusowego.

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWymagania
Cashback600 zł1-krotny obrót na saldzie bonusowym. Kupon musi składać się z min. 3 zdarzeń o kursie kuponu min. 3,80 
Freebet50 zł1 x obrót
Bonus od drugiego depozytu1000 zł3-krotny obrót z minimum 3 zdarzeniami przy minimalnym kursie każdego zdarzenia min. 1,20 oraz kursem całkowitym min. 2,50
Betfan oferta bonusowa na start

PZBuk bonus powitalny

W ofercie bonusowej bukmachera PZBuk nowi gracze nie mają wyboru w kwestii promocji, ponieważ mamy tu do czynienia tylko z cashbackiem do 500 zł. Zobaczmy na czym polegają warunki jego otrzymania. 

Cashback do 500 zł

PZBuk podobnie jak bukmacher Betclic oferuje cashback na start dla nowych graczy. Ci, którzy obstawią pierwszy kupon nieprawidłowo mogą zyskać zwrot w maksymalnej kwocie 500 zł. Aby skorzystać z oferty PZBuk wymagane jest posiadanie prawidłowo zweryfikowanego numeru telefonu, a także postawienie zakładu wielokrotnego z kursem minimalnym 1,4 na każde zdarzenie. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i w tym przypadku nie ma narzuconego wymogu obrotu bonusem przed dokonaniem wypłaty. 

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWarunki
Cashback500 złzakład wielokrotny z kursem min. 1,4 na każde zdarzenie
PZBuk bonus dla nowych graczy

Oferta bonusowa PZBuk robi wrażenie, bowiem kurs pojedynczego zdarzenia na poziomie 1.4 nie jest wygórowanym warunkiem, nawet przy kuponie wielokrotnym. Co ważne, zakład bez ryzyka dotyczy pierwszego przegranego, a nie – jak u większości bukmacherów – pierwszego postawionego zakładu, a kwota zwrócona przez bukmachera nie jest objęta wymogiem obrotu przed wypłatą.

Aktualne promocje Etoto

Czym wyróżnia się Etoto na tle innych ofert bukmacherów na start? Oferta powitalna Etoto to jedynie bonus od depozytu, jednak wyjątkowy, bo 200%.

Bonus 100% do 1500

Gracze, którzy otworzyli swoje konto w Etoto mogą otrzymać bonus 100% do kwoty maksymalnej 1500 zł. Najniższy depozyt to 1 zł. Aby móc wypłacić środki trzeba dokonać aż 6-krotnego obrotu bonusem w ciągu 30 dni. Minimalny kurs na pojedynczym zakładzie to 2,20. Można stawiać także kupony – kurs na 1 zdarzenie to min. 1,30. Do obrotu bonusem liczy się oferta przedmeczowa i na żywo. Nie liczą się za to zakłady anulowane, na sporty wirtualne i w ramach oferty Etoto Plus.

Rodzaj bonusuKwota maksymalnaWarunki
Bonus od depozytu1500 zł6-krotny obrót sumą bonusu na zakładach pojedynczych z kursem min. 2,20 lub wielokrotnych z kursem min. 1,30 na każde wydarzenie
Etoto bonus na start od depozytu

Wystarczy krótka analiza ofert pozostałych bukmacherów, aby zauważyć, że bonus na start Etoto nie jest ofertą najlepszą pod względem oferowanej kwoty. 

Ranking bonusów bukmacherskich

Aby ustalić ranking bonusów bukmacherskich przeanalizowaliśmy dokładnie oferty każdego legalnego bukmachera. Jaki bukmacher ma najlepszy bonus? Nie da się jednoznacznie wskazać zwycięzcy. Każdy gracz może mieć różne preferencje. Jednym zależy na najwyższej kwocie bonusu od depozytu, inny będzie bardziej usatysfakcjonowany niskimi warunkami obrotowymi, podczas gdy kolejny gracz będzie zachęcony bonusem bez depozytu. Z pewnością oferowanie kilku różnych ofert bonusowych na start jest tu dobrą drogą na zapewnienie wachlarza wyboru dla gracza. Ludzie wiedzą najlepiej czego potrzebują i są w stanie wybrać najlepszy bonus na start u bukmachera. Poniżej przedstawiamy wyliczenie jaki bukmacher ma najlepszą ofertę posługując się kategoriami bonusów.

Jaki bukmacher ma najwyższą kwotę bonusu od depozytu?

Najwyższy bonus od depozytu możemy zdobyć u bukmachera BetX i TOTALbet – w przypadku obu bukmacherów kwota maksymalna opiewa na aż 5000 zł. Betfan oferuje maksymalnie 3000 zł łącznie w pierwszych trzech depozytach. Całkiem sporo oferuje też Fortuna, ponieważ tu gracze mogą zdobyć dodatkowe 2000 od pierwszego depozytu.

Bonusy powitalne ranking

To, o czym należy pamiętać w przypadku bonusów od depozytu to warunki obrotowe. Same kwoty w postaci nominalnej spełniają oczywiście swoją marketingową funkcję – 5000 zł bardziej przyciąga wzrok niż na przykład 2000 zł. Cały szkopuł polega na tym, że bonus od depozytu owszem – gracz otrzyma bezzwłocznie, jednak aby móc wypłacić otrzymane w ten sposób środki należy je obrócić, czyli mówiąc inaczej – zagrać za ich łączną kwotę.

Warunki obrotu – najlepsze bonusy powitalne

Warunki obrotowe potrafią skutecznie utrudnić możliwość wypłaty bonusu, tym bardziej że na sam obrót gracze muszą wykonać w określonym czasie. Na trudność wpływa przede wszystkim określona przez bukmachera wielokrotność obrotu, która u jednego buka może wynosić dwa, a u innego obrót może wynosić nawet 6 czy 8 razy! Do tego trzeba zwrócić uwagę czy do obrotu wlicza się sama kwota bonusu, czy bonusu i depozytu łącznie. Gracze mają także określone warunki konstrukcji kuponu czy zakładu, który będzie się wliczał do obrotu bonusem. Bukmacher może określić kurs minimalny na cały kupon, z ilu zdarzeń co najmniej musi się składać, a nawet jaki kurs minimalny musi spełniać pojedyncze zdarzenie. 

Podsumowując, zanim wybierzesz bonus od depozytu zwróć uwagę na warunki obrotu bonusem. Przede wszystkim na to:

  1. ile razy musimy obrócić bonusem przed wypłatą
  2. jakie warunki muszą spełniać kupony i zakłady w kwestii minimalnych kursów i liczby zdarzeń, aby wliczać się do obrotu
  3. czy musimy dokonać obrotu kwotą bonusu czy także kwotą depozytu
  4. w jakim czasie musimy dokonać obrotu

Jak zatem widać, wybór nawet samego najlepszego bonusu od depozytu to kwestia złożona. Jeśli ktoś zakłada konto u bukmachera z zamysłem regularnej gry na wysokie stawki, nawet kilkukrotny obrót bonusem nie będzie sprawiał mu większego problemu, a zysk osiągnie niewątpliwy. Jeśli jednak ktoś nie jest pewny jak dużo i często będzie tak naprawdę obstawiał powinien wybrać bonus o niższych warunkach obrotu, co zwiększy jego szanse na spełnienie ich i faktyczną możliwość wypłaty uzyskanych w ten sposób środków.

Jaki bukmacher ma najlepsze bonusy na freebet?

Na tę chwilę bonus bez depozytu oferuje kilku bukmacherów: LVBET, Fortuna, STS, Betfan i TOTALbet. Aby ułatwić wybór tego, który oferuje najlepszą ofertę przedstawiamy dane w formie tabeli.

BukmacherKwota maksymalnaWymagania
TOTALbet40 złbrak wymogów, jednak trzeba udzielić zgody marketingowe oraz postawić zakład na sporty wirtualne
STS25 zł3x obrót depozytu, kurs min. 1,91 tylko wygrane kupony
Fortuna20 złbrak wymogów, jednak freebet otrzymuje się jako 2800 punktów FKP wymiennych w sklepie Fortuny
LVBET20 złkupon kombi z min. 3 zdarzeniami o kursie min. 1,25 na każde zdarzenie, łączny kurs min. 2,50
Betfan50 zł1 x obrót
Najlepszy freebet – ranking bonusów bukmacherskich

Jak widać, nawet jeśli bukmacher nie określa konkretnych warunków realizacji bonusu bez depozytu, freebet poddany jest pewnym obostrzeniom. Mamy tak w przypadku bonusu w TOTALbet – musimy wyrazić zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych oraz postawić zakład na sporty wirtualne. W przypadku Fortuny, freebet przekazywany jest jako punkty FKP Fortuna, które można wydać tylko w sklepie Fortuny. 

Który bukmacher ma najlepsze bonusy na zakład bez ryzyka?

W chwili obecnej sześciu bukmacherów oferuje zakład bez ryzyka. Na czym polega zakład bez ryzyka? Jest to promocja typu cashback skierowana jako ubezpieczenie pierwszego stawianego przez nas zakładu/kuponu. Jeśli kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci na konto kwotę poniesionej z tego tytułu straty do maksymalnie określonej kwoty. Bezpieczny zakład znajdziemy m.in. w Fortunie, eWinner, PZBuk i Betfan. Jaki bukmacher ma najwyższy cashback? Dane przedstawiamy w poniższej tabeli.

BukmacherKwota maksymalnaWymagania
PZBuk500 złzakład wielokrotny z kursem min. 1,4 na każde zdarzenie
Fortuna600 zł1x z dowolnym kursem
eWinner100 złbrak wymogów
Betfan600 zł1-krotny obrót na saldzie bonusowym. Kupon musi składać się z min. 3 zdarzeń o kursie kuponu min. 3,80 
Betclic550 złobrót 8x z min. kursem 2,00
Najlepszy zakład bez ryzyka – ranking bonusów bukmacherskich

Jak widać, najwyższy cashback mają Betfan i Fortuna – po maksymalnie 600 zł. Biorąc jednak pod uwagę warunki obrotu tu korzystniej wypada Fortuna. Atrakcyjna jest też ofert PZBuk, bo sam bonus jest o 100 zł niższy, a warunki dużo korzystniejsze – wystarczy postawić kupon AKO z kursem każdego zdarzenia 1.4. Na plus w tej ofercie jest także to, że promocji podlega nie pierwszy postawiony po rejestracji kupon, ale pierwszy przegrany. W eWinnerze z kolei maksymalnie można zyskać do 100 zł, jednak bukmacher nie narzuca żadnych wymogów, jakie gracze muszą spełnić, by promocja była dla nich czystym zyskiem. 

Pozostałe najlepsze bonusy bukmacherskie

Oczywiście dany bukmacher może wymyślić dowolną promocję, także jako najlepsze bonusy na start u bukmacherów. Poza ofertami typu bonus od depozytu, bonus bez depozytu czy zakład bez ryzyka, mamy oferty poza standardem – gra bez podatku w forBET, a także promocje w aplikacji bukmacherskiej od LVBET i Totolotka, dlatego warto zastanowić się jaki przyjmiemy typ gry po zarejestrowaniu konta gracza i które z form bonusów bukmacherskich będą najbardziej odpowiednie i zapewnią najwyższy zysk.