Metody płatności u bukmachera

Metody płatności u bukmachera

Adrian Kwiecień
Zaktualizowano:
Oceń artykuł:
4.9(31 głosów)

Jednym z pierwszych pytań osób, które pierwszy raz stykają się z bukmacherką internetową to kwestia wyboru metody płatności u bukmachera. Jak wpłacić pieniądze do bukmachera? Jak dokonać depozytu środków? Jaki jest zatem najszybszy sposób na wpłatę do bukmachera?

Jeśli nie masz ochoty analizować poszczególnych metod płatności u bukmacherów, zobacz rankingi bukmacherów w tej kategorii. Który bukmacher oferuje najwięcej różnorodności w tym zakresie i jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce? Dowiesz się tego z rankingów tworzonych przez graczy oraz z poniższej szczegółowej analizy metod płatności u bukmacherów. Zapraszamy!

Traktujemy swoje pieniądze poważnie i ważne jest, aby docierały tam gdzie chcemy, jak najszybciej i z maksymalnym bezpieczeństwem. Dziś mamy do dyspozycji wiele metod płatności, jednak ile ludzi tyle preferencji. Jedni wolą korzystać z portfeli internetowych, inni ufają najbardziej przelewom bankowym, podczas gdy część graczy zainteresowana jest jedynie wpłacaniem depozytu poprzez karty paysafecards.

Nie wszystkie metody dostępne są u każdego bukmachera, dlatego zrobiliśmy obszerną analizę każdego legalnego bukmachera pod kątem oferowanych metod płatności. Dzięki naszemu zestawieniu będziecie mogli wybrać bukmachera, który oferuje to, czego potrzebujecie.

Wzrastająca konkurencja na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce powoduje, że każdy z operatorów zakładów wzajemnych szuka przewagi konkurencyjnej na najróżniejszych polach. Nic więc dziwnego, że wielu z nich zdecydowało się na bardzo atrakcyjną ofertę w zakresie wpłat i wypłat, które odgrywają dużą rolę w procesie decyzyjnym gracza o tym, gdzie wpłaci swój depozyt i z czyich usług będzie korzystał. 

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

Wpłata środków na konto bukmachera jest etapem, którego nie sposób pominąć, jeśli chcemy rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Sam proces jest prosty, a bukmacherzy dają nam pod tym względem dużą swobodę, proponując jedną z kilku form złożenia depozytu.

 1. Pierwszym krokiem musi być rejestracja konta u danego bukmachera. Nie jesteśmy w stanie wpłacić pieniędzy i obstawiać zakładów, dopóki firma nie będzie miała w swojej bazie naszego profilu. Warto poszukać wcześniej kodu promocyjnego, który wpisany przy rejestracji, w wydatny sposób zwiększy nasze korzyści wynikające z wpłaty pierwszego depozytu.
 2. Jeżeli mamy już utworzone konto oraz potwierdziliśmy naszą pełnoletniości i dane osobowe poprzez przesłanie skanów lub zdjęć naszego dowodu tożsamości (warunek konieczny do wypłaty ewentualnej wygranej), kolejnym etapem jest znalezienie w menu użytkownika opcji złożenia depozytu. Przeważająca część legalnych polskich bukmacherów umieszcza ją na swojej stronie internetowej bardzo dobrze widoczną.
 3. Trzecią czynnością jaką powinniśmy wykonać jest wybór formy wpłaty. Niemal każdy bukmacher zapewnia nam co najmniej kilka wygodnych sposobów zasilenia swojego konta, więc nie powinniśmy mieć problemu z wyborem.
 4. W momencie kiedy zadeklarowaliśmy, że wniesiemy depozyt np. za pomocą PayU, przychodzi czas, kiedy musimy powziąć decyzję o wysokości wpłaty. W dobrze widocznym okienku wpisujemy liczbę, która będzie odpowiadać kwocie, za którą już niedługo będziemy mogli zawierać zakłady.
 5. Jeżeli jesteśmy pewni, że kwota którą wpisaliśmy jest odpowiednia, zatwierdzamy wpłatę i przechodzimy  do procedury podania loginu i hasła np. do swojego konta bankowego. 
 6. Przechodzimy przez całą procedurę jaką narzuca nam bukmacher i na końcu potwierdzamy wolę zasilenia konta gracza konkretną sumą pieniędzy.
 7. W zależności od wyboru metody płatności, po pewnym czasie środki widnieją już na naszym nowo utworzonym koncie. Od tego momentu możemy już z rozsądkiem bawić się i próbować wygrać pieniądze. 

Portfele i karty płatnicze

Zestawienie metod płatności w zakładach bukmacherskich:

FortunaBetclicSTSeWinnerforBETLV BETSuperbetTotolotekPZBukTotalbetetotoNoblebetBetX
SKRILLznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
Netellerznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
Paymenticonznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
tPayznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
skyCashznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
paysafecardznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
BLIKznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
Masterpass /Mpayznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
Visa Checkoutznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
Mastercardznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
VISAznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
Pottfele i karty płatnicze u bukmacherów

Skrill – portfel dla klientów zakładów bukmacherskich

skrill logo metody płatności

Skrill to jeden z najbardziej popularnych portfeli internetowych. Wpłacamy pieniądze na nasze konto Skrill, którymi następnie rozporządzamy przekazując je w dowolne miejsca. Dużą zaletą tej metody płatności jest zatem to, że pieniądze na konto gracza trafiają w kilka minut (czas oczekiwania wynosi od kilku sekund do maksymalnie godziny).

W chwili obecnej Skrillem możemy dokonać depozytu u sześciu bukmacherów – są to: Fortuna, STS, LV BET, Totolotek, Superbet i etoto. Poniżej przedstawiamy tabelę przedstawiającą minimalne i maksymalne kwoty, jakie można wpłacać do bukmachera poprzez Skrill.

Minimalne i maksymalne kwoty wpłat metodą płatności Skrill u legalnych bukmacherów.

BukmacherMinimalna wpłata [PLN]Maksymalna wpłata [PLN]
Fortuna200100 000
STS30Brak limitu
LVBET4020 000
Totolotek4Brak limitu
Superbet1Brak limitu
etoto10Brak limitu
Minimalne i maksymalne kwoty wpłat metodą płatności Skrill u legalnych bukmacherów

Neteller

neteller logo metody płatności

Kolejnym portfelem internetowym jest Neteller, który jest nieco mniej popularną metodą od Skrilla. Płatności przez Neteller możemy wykonać tylko u bukmachera Superbet, STS i etoto. Tutaj także mamy różne kwoty minimalne depozytu:

 • STS – minimalna wpłata 10 PLN
 • etoto – minimalna wpłata 20 PLN
 • Superbet – minimalna wpłata 1 PLN

Masterpass/ Mpay Wallet

masterpass logo metody płatności

Pod lupę wzięliśmy także płatności portfelem Masterpass/Mpay Wallet, który rzadko jest brany pod uwagę w tego typu analizach, jednak jest to całkiem dostępna i popularna metoda płatności wśród legalnych bukmacherów. Z Mpay możemy skorzystać w Fortunie, STS, forBET i Totalbet. Tutaj wpłaty zaczynają się od 1 PLN, a transakcja co ważne, jest natychmiastowa.

Visa Checkout

visa checkout logo metody płatności

W analogiczny sposób do portfela Mpay korzystamy z Visa Checkout. Dodajemy zatem karty płatnicze i korzystamy z nich bez każdorazowego wpisywania danych. Możemy dodawać zarówno karty Visa, jak i Mastercard, Maestro, American Express czy Discover. Opcja płatności za pośrednictwem portfela Visa Checkout dostępna jest u takich bukmacherów jak: Fortuna, STS, forBet, LV BET, Totolotek, Superbet i etoto.

Paymenticon

paymenticon logo metody płatności

Paymenticon także zalicza się do portfeli internetowych. Reklamowany jest więc jako alternatywa dla konta bankowego, a korzystanie z niego nie wymaga podpisywania umowy. Przelew na konto tego e-walletu wykonamy między innymi za pomocą telefonu komórkowego. Jeśli kogoś interesuje opcja wpłaty przez Paymenticon, znajdziemy ją u bukmachera LV BET i Noblebet. Minimalna kwota wpłaty to 10 PLN, a maksymalna 10 000 PLN.

SkyCash

skycash logo metody płatności

SkyCash to platforma płatności mobilnych w formie portmonetki elektronicznej. Poprzez aplikację możemy kupić przede wszystkim bilety komunikacji miejskiej, kolei regionalnej i PKP Intercity, a także zapłacić za parking. Ze SkyCash współpracują również niektóre kina oraz… bukmacherzy. U jakiego bukmachera możemy zatem dokonać depozytu przez SkyCash? Otóż SkyCash dostępny jest w zakładach LV BET, Totalbet i Noblebet.

Paysafecard – anonimowe metody płatności u bukmachera

paysafecard logo metody płatności

Paysafecard z pewnością można uznać za jedną z najbardziej anonimową z metody płatności u bukmachera, ponieważ aby dokonać depozytu nie musimy podawać żadnych danych osobowych, szczegółów konta bankowego, ani danych karty kredytowej. Po prostu kupujesz kartę paysafe za wybraną kwotę (20, 30, 50, 100 lub 200 zł) i zasilasz bezpośrednio konto gracza wpisując też specjalny kod pin podany na karcie. Wygodne, dostępne, anonimowe. Paysafecard możemy kupić też za pośrednictwem internetu. Płatności metodą paysafecard możemy wykonać u bukmacherów: STS, forBet, LV BET, Totolotek, Superbet, PZBuk, Totalbet, Noblebet i BetX.

BLIK

blik logo metody płatności

BLIK to jeden z najbardziej popularnych w ostatnim czasie systemów płatności mobilnych. Poprzez BLIK możemy używać smartfona do zakupów zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i oczywiście online. Cała sprawa sprowadza się zatem do wpisania w odpowiednie miejsce 9-cyfrowego kodu generowanego dla płatności w aplikacji BILK. Z BLIKa możemy skorzystać też u każdego legalnego bukmachera.

Karty Mastercard i Visa popularne metody płatności u bukmachera

mastercard visa logo metody płatności

W wielu miejscach możemy też dokonać depozytu po prostu za pomocą karty wpisując w odpowiednie miejsce numer, dane osobowe (imię i nazwisko), kod zabezpieczający z tyłu karty i kod weryfikacyjny pod postacią SMSa (najczęściej). W Polsce najbardziej popularne karty to Mastercard i Visa. Jeśli posiadasz jedną z nich, nie powinieneś mieć problemów z dokonaniem płatności u dowolnego bukmachera

Systemy płatności u bukmacherów

Kolejna kategoria płatności analizowana w naszym artykule to także systemy płatności internetowych. Największą zaletą tej metody jest fakt, że środki z naszego konta bankowego znajdą się u bukmachera w czasie krótszym niż 15 minut.

Tpay

tpay logo metody płatności

Tpay określany jest jako system płatności internetowych. W ramach metod płatności Tpay dostępne są: przelewy internetowe, e-transfery, karty płatnicze, płatności ratalne oraz płatności mobilne za pomocą kodów QR, systemu BLIK i SMS premium. Płatności Tpay znajdziemy u bukmacherów: Fortuna, STS, forBet, LVBET, Totolotek, PZBuk, Superbet i Noblebet.

Przelewy24 – u którego bukmachera?

Przelewy24 logo metody płatności

Serwis Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z 327 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB. Możemy korzystać także z oferty płatności mobilnych, międzynoradowo-walutowych systemów płatniczych, SMS Premium, płatności IVR i innych. Przelewy24 dostępne są u bukmacherów:  eWinner, Totalbet, LV BET, Noblebet, Superbet, Betclic, PZBuk i etoto.

Dotpay

dotpay logo metody płatności

Korzystając z serwisu Dotpay mamy do dyspozycji wiele przydatnych metod – płatności kartami płatniczymi, płatności odroczone, portfele elektroniczne (Masterpass, Visa Checkout, Google Pay, Cinkciarz Pay), BLIK, raty online, płatności walutowe i inne. Z płatności Dotpay możemy korzystać u bukmacherów: STS, forBet, LVBET, Totolotek, PZBuk, Totalbet, etoto, Noblebet oraz BetX.

payU

payU logo metody płatności

W ramach transakcji payU możemy korzystać z metod, takich jak: szybkie płatności kartą, payU mobile (jedno kliknięcie na telefonie bez wychodzenia z aplikacji mobilnej), przelew elektroniczny, płatności wielowalutowe, cykliczne i inne. Opcję płatności przez payU mamy do wyboru u bukmacherów: STS, forBET i Totalbet.

FortunaBetclicSTSeWinnerforBETLV BETSuperbetTotolotekPZBukTotalbetetotoNoblebetBetX
Tpayznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
Przelewy24znacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
Dotpayznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
payUznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmacheraznacznik metody płatności bukmachera
Systemy płatności u bukmacherów

W zakresie dostępności form wpłaty, polscy bukmacherzy robią stały progres. Można zaryzykować stwierdzenie, że liderem w tej dziedzinie jest w naszym kraju STS. Bardzo solidnie pod tym względem prezentuje się również LV Bet, Forbet czy Fortuna. Wiele do poprawy ma za to Betclic, ale również w tym przypadku widać działania, które mają w niedalekiej przyszłości zagwarantować graczowi większy komfort.

Jak wypłacić pieniądze u bukmachera? 

Proces wypłaty środków z konta gracza na konto bankowe lub portfel internetowy jest wyjątkowo mało skomplikowany. 

 1. Po pierwsze, należy zalogować się do swojego konta gracza i przejść do zakładki „wypłata”.
 2. Zanim wpiszemy i zatwierdzimy kwotę jaką chcemy wypłacić, warto upewnić się, że wpisany przez nas numer konta bankowego, przypisany do naszego profilu gracza, jest na pewno poprawny (w szczególności należy to zrobić w przypadku pierwszej wypłaty z platformy danego bukmachera).
 3. Jeżeli jesteśmy już przekonani co do prawidłowości danych, zatwierdzamy przelew.
 4. W zależności od tego z usług jakiego bukmachera korzystamy oraz jaką wybraliśmy formę wypłaty, musimy poczekać kilka minut lub kilka dni, zanim środki znajdą się na naszym rachunku osobistym.
 5. Choć pomyłki zdarzają się w tej kwestii niezwykle rzadko, po otrzymaniu przelewu możemy zweryfikować wysokość otrzymanej wygranej, a w razie rozbieżności, poinformować o tym fakcie dział pomocy.  

Metody wypłaty u bukmacherów

Nie ulega żadnej wątpliwości, że lista metod za pomocą których możemy zasilić konto gracza jest zdecydowanie dłuższa, aniżeli ta obejmująca metody wypłaty. Nie oznacza to jednak, że legalni polscy bukmacherzy nie mogą sprostać zadaniu – wprost przeciwnie, zdecydowana większość z nich prezentuje w tym aspekcie najwyższy poziom. Prześledźmy więc, w jaki sposób możemy wypłacić swoją wygraną.

Zwykły przelew bankowy

Tylko dla nielicznych bukmacherów w Polsce to jedyna możliwa do zrealizowania forma wypłaty środków. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że tradycyjny przelew bankowy nie jest obecnie najatrakcyjniejszą metodą dla graczy. Oczywiście jest ona całkowicie bezpieczna i możemy mieć pewność, że pieniądze które chcemy wypłacić, prędzej czy później trafią na konto bankowe.

Wyrażenie „prędzej czy później” nie zostało jednak użyte przypadkowo, gdyż na czas realizacji przelewu ma wpływ kilka czynników. Przede wszystkim przelew bankowy może być realizowany tylko w dniach roboczych. Oznacza to, że pieniądze wypłacone z konta gracza w piątek, znajdą się na naszym rachunku bankowym w najlepszym przypadku w poniedziałek. Czasami dochodzi do sytuacji, że przelew jest realizowany dopiero po kilku dniach. Może mieć na to wpływ wysokość wygranej lub podejrzenie zajścia nieprawidłowości ze strony gracza.

Szybki przelew bankowy

Nieposiadanie w swojej ofercie opcji szybkich wypłat, w znaczący sposób może oddziaływać na pozycję bukmachera na rynku. Doskonale zdają sobie oni sprawę z tego, że dla ogromnej rzeszy typerów jest ważne, aby po ewentualnej wygranej móc szybko przenieść swoje środki z konta gracza na konto osobiste. Szybki przelew bankowy jest realizowany w ciągu kilku minut, o ile zlecenie wypłaty zostaje wygenerowane w godzinach dostępności szybkich przelewów. To ich gigantyczna zaleta, ale należy mieć na uwadze, że nie wszystkie banki dysponują taką usługą. Radzimy więc, aby przed założeniem konta zasięgnąć wiedzy na temat tego czy taka opcja znajduje się w ich ofercie.

E-wallet 

Wirtualny portfel jest najrzadziej wykorzystywaną przez graczy metodą, choć jedyną różnicą między nim a szybkim przelewem bankowym jest miejsce, do którego zmierzają nasze środki. W przypadku wirtualnego portfela, transakcja również może zostać zrealizowana po kilku minutach i tak jak w przypadku szybkiego przelewu, jedyną przeszkodą w natychmiastowym wysłaniu środków może być konieczność pogłębionej analizy zlecenia wypłaty.    

Wypłaty u bukmacherów – lista

Zobaczmy teraz jakie formy wypłaty środków możemy zlecić w przypadku legalnych bukmacherów w Polsce.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Zwykły, tradycyjny przelew bankowy to jedyna forma wypłaty jaką na ten moment oferuje ten bukmacherski gigant. Jest zatem niemal pewne, że na otrzymanie swojej wygranej będziesz musiał zaczekać jeden lub dwa dni.  Jednocześnie jesteśmy przekonani, że jest tylko kwestią czasu, aż Fortuna sięgnie po rozwiązanie szybkich wypłat, tak jak uczyniła to już zdecydowana większość bukmacherów w Polsce. Wypłaty są realizowane o godzinie 12:00, co oznacza, że jej zlecenie po tej godzinie będzie skutkowało wydłużeniem czasu oczekiwania na przelew.

STS

Odmienną strategię przyjął STS, który zapewnił sobie realizację szybkich przelewów dla klientów 12 banków (mBank, ING, Millenium, Santander, Inteligo, Orange, Getin Bank, Noble Bank, PKO BP, Alior bank, T-Mobile, BGŻ BNP Paribas). W przypadku pozostałych banków pozostaje tylko przelew tradycyjny. Bukmacher deklaruje, że pieniądze znajdują się na koncie gracza w ciągu 15 minut. 

eWinner

Analogiczna sytuacja dotyczy jednego z młodszych polskich bukmacherów. Jedyną przeszkodą, przez którą wypłacone środki nie znajdą się natychmiastowo na Twoim koncie, jest brak Twojego banku na liście tych, u których eWinner ma zapewnione szybkie przelewy.

TOTALBet

Z opcji przelewów natychmiastowych przy wypłatach, korzysta również TOTALBET. Bukmacher utrzymuje, że zlecenia szybkich przelewów są realizowane w ciągu 8 minut! Są one obsługiwane przez siedem dni w tygodniu w godzinach 9:00-23:00, co należy uznać za duży atut. Jedynym ograniczeniem jakie możemy spotkać w Totalbet jest brak możliwości zrealizowania wypłaty w tempie ekspresowym, jeśli jest ona wyższa niż 5 000 PLN. 

forBET

Opcja Quick Pay nie jest tez obca graczom wygrywającym w Forbecie. Warto jednak zauważyć , że lista banków obsługujących szybkie przelewy jest dość krótka i obejmuje: PKO BP, ING, BNP Paribnas, mBank, Alior Bank, Credit Agricole, Santander i Millenium.

LVBET

W kontekście szybkich wypłat, wiele dobrego można też powiedzieć o LVBET. Dzięki systemowi Rapid Pay, w skład którego wchodzą mBank, PKO BP, Alior Bank, Inteligo, Credit Agricole, Nest Bank, Volkswagen Bank, i Idea Bank, wypłaty pojawiają się na koncie gracza już po 10 minutach. Jedynym ograniczeniem jakie stawia przed nami operator to minimalna wypłata na poziomie 25 PLN. 

Totolotek

Rozczarowującymi w pewnym stopniu rozwiązaniami dysponuje Totolotek. Jedna z największych firm bukmacherskich w Polsce nie posiada w swojej ofercie przelewów natychmiastowych.  Złożenie dyspozycji wypłaty przed godziną 10:00 może jednak sprawić (ale tylko w przypadku niektórych banków), że wygrana pojawi się na koncie bankowym jeszcze tego samego dnia.

Noblebet

Ekspresowe wypłaty są możliwe również w Noblebet. Bukmacher zaznacza jednak, że w przypadku wysokich wygranych, wypłata pieniędzy może trwać nawet kilka dni. 

Superbet

Dynamicznie rozwijający się bukmacher niestety nie ma możliwości realizowania ekspresowych przelewów, ale wypłaty można dokonać na kartę kredytową lub Neteller.

Betfan

Bukmacher chwali się, że w przypadku 97% kont, wypłaty są realizowane natychmiastowo i tak rzeczywiście jest. Przelewy ekspresowe obsługiwane są w godzinach od 7:00 do 23:00, zaś minimalna kwota wypłaty to 10 PLN.

Betclic

Możliwość korzystania z przelewów natychmiastowych, w pewnym stopniu łagodzi złe wrażenie, jakie zostawia po sobie Betclic w zakresie wpłat na konto. Bukmacher ten może prowadzić swoją politykę dzięki systemowi przelewy24.pl

PZBuk

Kilka minut potrzebuje zazwyczaj PZBuk, aby przesłać Twoją wygraną na konto bankowe. Bukmacher pozostawia sobie jednak furtkę do naginania tej zasady twierdząc, że wypłata może zająć nawet do siedmiu dni.

BetX

Wyjątkową sprawnością na tym polu charakteryzuje się BetX. Zarówno wpłaty jak i wypłaty, realizowane są w tempie ekspresowym.

Etoto

Niewątpliwym atutem tego bukmachera są szybkie przelewy dla 20 banków, realizowane przy udziale platformy przelewy24.pl. Taka forma wypłaty jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 18:00.  

Metody płatności u bukmachera

O ile sposoby wpłat mogą być nadal tym aspektem działalności, w którym wielu bukmacherów może dać swoim klientom coś więcej, o tyle można być naprawdę zadowolonym, jak do tematu przelewów natychmiastowych podeszła zdecydowana większość operatorów działających w Polsce. Można snuć przypuszczenia, że w kolejnych  miesiącach będziemy zauważać kolejne zmiany w tym obszarze ich działania, co z pewnością przełoży się na zadowolenie polskiego gracza. 

Mamy nadzieję, że powyższa analiza będzie pomocna w podjęciu decyzji u jakiego bukmachera najlepiej otworzyć konto i jakie są dostępne metody płatności u legalnych bukmacherów. Zobacz także nasze profesjonalne opisy bukmacherów w zakładce Bukmacherzy.