Łukasz
user avatar
Noblebet
Rozpatrzona pozytywnie

Noblebet – Próba celowego(?) oszustwa i brak kompetencji.

Witam. Dziś w nocy (15.10) oglądałem mecz pucharowy drużyn z Nikaragui, który zakończył się serią rzutów karnych.
Obstawiłem, że pierwszy karny będzie nie trafiony, i szczęście mi dopisało, zawodnik chybił.
Rano sprawdzam zakłady, zakład na niestrzelony karny wisi jako „otwarty” – więc piszę na czacie o co chodzi.
Po minucie(!) zakład został rozliczony jako PRZEGRANY! (mam screen) – więc kolejna próba kontaktu.
Pan z LiveChatu przyznał, że zaszła pomyłka, i potrzebują więcej czasu na wyjaśnienie sprawy – po czym zakład znów był „otwarty” (mam screen oraz zapis rozmowy).
Teraz przejdźmy do najbardziej komicznej strony tej sytuacji, pan na LiveChacie zapytał mnie o źrodło informacji(mnie, klienta) który potwierdzi moją wersję.
Ja rozumiem, że coś może być nie jasne, ale z jakiej racjii rozliczyli mi kupon jako przegrany, skoro nie byli pewni swego?
Po chwilii kupon zostaje rozliczony prawidłowo, status zmieniony na „wygrany”. Został mi przyznany bonus mnoznik x20 na stawce 1, co jest dla mnie jak spoliczkowanie po takich przepychankach,
I teraz cream de la cream – pan na livechacie SAM, WPORST przyznał, że gdybym nie zainterweniował w tej sprawie, kupon pozostałby rozliczony jako przegrany , abstrakcja. (zapis rozmowy również oczywiście mam).
Także apeluje o ostrożność, najlepiej nagrywajcie spotkania które stawiacie na tym serwisie, gdyż mogą rozliczyć wam kupon jako przegrany, i jezeli się nie zorientujecie (przyśniecie, będziecie musieli wyjść) i nie zwrócicie im uwagi na pomyłkę, położą rękę na waszych pieniądzach.

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem