Mateusz
user avatar
Noblebet
Problem odrzucony

Noblebet – Konto zablokowane, wygrane anulowane.

Do Noblebet zrobiłem dwie wpłaty 1600 i 800zł, przez przeszło 2 tygodnie grałem tymi środkami na koncie, dokładnie 05.03 dostałem prośbę o szczegółową weryfikację konta a konto zostało zawieszone, w tym samym dniu wysłałem wszystkie potrzebne dokumenty. W dniu 06.03 dostałem informację, że moje konto zostało zablokowane, wszystkie wygrane anulowane, a depozyt zostanie zwrócony.
Treść maila:
„W związku z naruszeniem ust. 20 i 21 Regulaminu naszej promocji powitalnej Twoje zakłady zostały anulowane. Konto pozostanie zamknięte, a depozyt zostanie zwrócony.”
Nie rozumiem całej sytuacji, i nawet z punktów regulaminu które zostały wspomniane wyżej nic nie wynika. W dniu wczorajszym tj. 09.03 dostałem przelew od Noblebet w wysokości 2 400 zł, na koncie użytkownika po ostatnich wygranych było ponad 7tys zł, zaznaczam że wszystkie te kupony były postawione za wpłacony wcześniej depozyt a na koncie dostępny był jeszcze bonus od drugiej wpłaty.
Moje konto zostało zablokowane a przy próbie logowania dostaję komunikat konto zablokowane. Przy próbie kontaktu, odpowiadając na maila z ciągłością wiadomości z dodatkowej weryfikacji, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Po wysłaniu wiadomości na maila „pomoc”, moja sprawa została „przekazana” do odpowiedniego działu, po czym również nie ma żadnej odpowiedzi.
Do tego nikt nie wyjaśnił o co chodzi, podawane są tylko punkty regulaminu 20 i 21, które nie mówią nic o blokowaniu konta, anulowaniu zakładów czy zwrocie depozytów.

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem