Krystian
user avatar
Noblebet
Problem odrzucony

Noblebet – Konfiskata pieniędzy w kwocie 1000zł

Witam , bukmacher Noblebet oskarżył mnie o nadużycie Bonusa. – HITem jest to ,że nadużyłem według nich bonus z dwóch rożnych promocji ( jedna z 22.01.2020 ” Bonus Australian Open” a druga z 29.02.2020 „1000zł na weekend”
Najgorsze jest to , ze obsługa bukmachera nie potrafi uzasadnić swojej decyzji podając lakoniczne punkty regulaminów które są bardzo szerokie i można je interpretować na różne sposoby. Bukmacher anulował mi wygraną z bonusa z mnożnika z promocji z 22.01.2020 , gdzie promocja była dawno zakończona i rozliczona. Po skorzystaniu z tej promocji normalnie korzystałem ze strony i wpłaciłem kolejne pieniądze na kolejną promocję 29.02.2020 skuszony informacją o promocji poprzez maila. Aktualna promocja z dnia 29.02.2020została rozliczona ( przegrany bonus z mnożnikiem ale wygrany depozyt) i skonfiskowane pieniądze z wygranego depozytu z promocji z dnia 29.02.2020 , na poczet już zakończonej promocji z dnia 22.01.2020 ( jakieś kuriozum – cofanie się do poprzednich promocji by anulować wygraną po wcześniejszej wypłacie pieniędzy i zweryfikowaniu konta)

Wydaje mi się , ze nadużycie bonusu to według nich równa się skorzystanie z każdej promocji i to im się nie podoba bo w poprzednich promocjach wygrałem dużo większe kwoty .

ZAZNACZAM , że konto miałem zweryfikowane dwukrotnie przed skorzystaniem z ostatniej promocji( druga weryfikacja z dowodem przy twarzy i kartką z napisem „Noblebet”- uwłaczające…)

Drugi HIT to reklamacja na powyższe poczynania została odrzucona po dwóch godzinach od wysłania jej przeze mnie”PO WNIKLIWEJ ANALIZIE- PRZEZ KOMISJĘ” porażka totalna .

Poniżej przesyłam punkty regulaminu na , które powołuje się bukmacher:

W związku z naruszeniem ust. 23 regulaminu promocji Australian Open Bonus, jak również ust. 23 promocji 1000 PLN ekstra na weekend, na podstawie ust. 25 regulaminu poniższych promocji Twoje zakłady bonusowe z mnożnika z ww. promocji zostały anulowane. Konto pozostanie zamknięte.

Regulaminy:

https://noblebet.pl/pl/promocje/australian-open-bonus

https://noblebet.pl/pl/promocje/1000-pln-ekstra-na-weekend

Przestrzegam wszystkich pred tym „NOBLE – dla wybranych ” chyba przegranych bo tylko takich tolerują…

Do wglądu posiadam wszystkie maile i screeny.

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem