Paweł
user avatar
Noblebet
Rozpatrzona pozytywnie

Noblebet – Brak możliwości wypłaty środków

Nie wiedziałem, że takie sytuacje mają miejsca w takich dużych firmach/spółkach.
Od początku.
W dniu dzisiejszym chciałem wypłacić środki z konta gracza, po wejściu z zakładkę „wypłata” zobaczyłem informację : „Wypłaty pozostaną zablokowane do momentu dokonania pełnej rejestracji”.
Pełnej rejestracji dokonałem od razu po założeniu konta, kilkadziesiąt dni temu, od tego czasu dokonałem już kilku wypłat.
Skontaktowałem się z chatem i Pan poinformował mnie, że są to problemy techniczne.
Skonsultowałem się ze znajomymi, którzy mają konta na tym serwisie i powiedzieli, że nie mają żadnych problemów z wypłatą..(?)
Po kilku godzinach problem został rozwiązany, miałem możliwość wypłacenia środków.
Po zleceniu wypłaty całości środków (1226,97 zł), po pewnym czasie dostałem informację, że nie dokonałem wymaganego obrotu wpłacanej kwoty i muszę obrócić 542, 20 zł (nie korzystałem z żadnego bonusu, ale w regulaminie jest zapis, że muszę obrócić przynajmniej 50% wpłaconej kwoty).
Stwierdziłem, że zrobię to. Przy pierwszej próbie obstawienia kuponu zauważyłem, że na moje konto zostały nałożone limity i nawet nie mogę obstawić wydarzenia solo, ponieważ moja maksymalna stawka, czyli limit na mnie nałożony to.. 0,26 zł a minimalna wartość zakładu to 0,50 zł.
Poinformowałem o tej sytuacji Pana na chacie, który chamsko stwierdził, że obrót jest możliwy, tylko muszę dodać więcej zdarzeń.
Próbowałem różnych kombinacji (gram kupony do dwóch zdarzeń, nie więcej) i mogłem obstawić kupon maksymalnie za 1 zł.
Pan na chacie powiedział, że muszę w takim razie obstawić 520 różnych kuponów.

Poza tym to dokonałem tego obrotu, tylko zdarzenia mają status „zwrot” Pan z chatu nie potrafił przytoczyć mi punktu, ani sam go nie znalazłem, który mówi, że kupony o statusie „zwrot” nie zaliczają się do obrotu.

Nie mogę wypłacić swoich środków, 1226,97 zł, obrót nie jest możliwy..

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem