Norbert
user avatar
Rozpatrzona pozytywnie

eWinner – Wypłata środków

Wiadomość wysłana do Ewinner, skopiuję, żeby nie produkować się drugi raz: Problem polega na tym że, może od początku:

Zauważyłem u was fajna promocje, 150zl zwrotu za pierwszy postawiony kupon w razie przegranej, zagrałem, jednak nie udało mi się wygrać, poinformowałem rodziców, że jest taka stronka wasza właśnie, i stwierdzili oboje, że w sumie jeśli praktycznie nic nie stracą a jedynie mogą zyskać to spróbują swojego szczęścia. Pomogłem założyć im konta (poprosili mnie, nie są na tyle obeznani w internecie aby zrobi to samemu). Wpłacić pieniądze na konto można tylko przez internet, oni sami nie posiadają własnych kont bankowym, więc poprosili mnie żebym wpłacił im pieniążki na konto po te 150zl, musiałem zrobić to z własnego konta, ponieważ no nie było innej opcji aby wpłacić pieniądze na konto. Udało się wygrać, i to nawet obojgu, cieszyli się niesamowicie. I teraz pojawił się problem, nie da się wypłacić pieniędzy na moje konto, myślałem że po prostu nr konta może być przypisany tylko do jednego konta u was i tyle, dlatego tam podałem znajomych rodziców, żeby właśnie wypłacić sobie i oni nam przeleją pieniądze. Później dowiedziałem się właśnie, że można przelać pieniądze jedynie na własne konto bankowe, konto gracza, ale skoro moi rodzice nie mają takowego, to jedyna opcja to moje konto.

Wysłałem zapytanie na maila do was czy można zrobić tak aby przelać pieniądze na moje konto, z którego została dokonana wpłata, ponieważ moi rodzice nie posiadają konta w banku. Zostałem poproszony o potwierdzenie przelewu, wysłałem. I dostałem maila z informacją, że konto zostało zamknięte.Po zapytaniu i dostaniu jeszcze jednej odpowiedzi, została przytoczona mi 'regułka’, że gracz nie może posiadać kilku kont, to jest oczywiste, ja posiadam swoje konto u was i jest to jedno jedyne konto, nie da się tego obejść nawet dzięki wysyłaniu dowodu itd.

Co prawda konta rodziców zostały założone itd na tym samym ip=mieszkam razem z rodzicami, więc to normalne. Ale to nie są zadne multikonta, tylko po prostu konta moich rodziców, jedynie w czym im pomogłem to wpłacanie środków na te konta, nie było innej opcji. A zdaje sobie sprawę, co prawda dopiero później przeczytałem to, że nie można wypłacać pieniędzy na inne konto bankowe niż te typowo gracza, ale w tym wypadku rodzice nie mają kont bankowych więc nie było innej możliwości wtedy