Rafał
user avatar
Rozpatrzona pozytywnie

eWinner – Brak zwrotu – niepodany format rozgrywania spotkania

Szanowni Państwo,
piszę do Państwa z reklamacją dotyczącą rozliczenia spotkania Górska – Niewiadomska podczas turnieju pocieszenia Mistrzostw Polski Kobiet rozgrywanych w Bytomie. Spotkanie zostało rozegrane do 4 wygranych gemów, w formule skróconej, o której w Państwa ofercie nie było mowy (na dowód posiadam screen z singla panów, w którym w jednej zakładce widnieją spotkania turnieju głównego – rozgrywanego w normalnym trybie, jak również turnieju pocieszenia – rozgrywanego w trybie do 4 wygranych gemów).

Nie było to wiadomo dla postronnego kibica, nawet gdyby znał oficjalną stronę, na której można śledzić wyniki z danego turnieju – portal.pzt.pl, a oto dokładny link do eventu -https://portal.pzt.pl/TournamentResults.aspx?TournamentID=19A150C0-2FE3-45CD-9B17-9991A89B0321. Wzmianki o formule rozgrywania turnieju pocieszenia nie było nawet na wczorajszym planie gier, link ->> https://portal.pzt.pl/TournamentOrderOfPlay.aspx?TournamentID=19A150C0-2FE3-45CD-9B17-9991A89B0321&Date=2021-07-12 .

Ponadto wczorajsze spotkania rozpoczęte o godzinie 9 na nawierzchni ceglanej zostały dokończone na nawierzchni twardej. Przesyłam Państwu również Regulamin Turniejowy PZT, w którym nie ma narzuconej formuły rozgrywania turnieju pocieszenia, to sędzia na miejscu o tym decyduje, w zależności od czasu i dostępności kortów. Tak naprawdę nikt poza zainteresowanymi nie wiedział wcześniej o formule jego rozgrywania.

Podsumowując:
1) Brak informacji o formule rozgrywania na Państwa stronie
2) Wszystkie spotkania w jednej zakładce – Mistrzostwa Polski – część grana w jeden sposób, część w drugi – brak informacji
3) Brak jakiejkolwiek informacji na stronie Polskiego Związku Tenisowego w zakładce turniejowej
4) Brak jakiejkolwiek informacji w zakładce planu gier na dzień wczorajszy o formule rozgrywania turnieju pocieszenia
5) Zmiana nawierzchni podczas trwania spotkań rozpoczętych o godzinie 9
6) Brak narzuconej formuły rozgrywania turnieju pocieszenia – regulamin turniejowy PZT

Zatem, wnoszę o rozliczenie spotkania Górska – Niewiadomska po kursie 1,00, zgodnie z obowiązującymi zasadami w całym świecie bukmacherskim.
pozdrawiam