Alexander
user avatar
Superbet
Rozpatrzona pozytywnie

Superbet – Brak stosowania się do regulaminu – obrót bonusu

Otrzymałem bonus z promocji „wpłać 50, odbierz 50”, zrobiłem nim wymagany obrót.
Jak stanowi regulamin, do obrotu zaliczają się tylko kupony postawione i rozliczone w okresie trwania bonusu – obrotu dokonałem kuponami które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania bonusu.
Na podstawie punktu K regulaminu tej promocji powinny one zostać przelane na moje konto główne. W żadnym punkcie nie ma mowy o tym że nierozliczone kupony wstrzymują wypłatę – konsultanci twierdzą co innego jednak nie potrafią podeprzeć tego regulaminem.
Twierdzą, że „Bonus nie może zostać rozliczony w momencie gdy inne kupony z jego środków są aktywne, kwota do przelania na konto główne nie jest wtedy znana.”, natomiast kiedy proszę o podstawę regulaminową blokują ze mną chat.
Nie może być tak, że zapoznaje się z regulaminem przed wzięciem udziału w promocji, a Państwo sobie w trakcie coś wymyślają.
Nigdzie w regulaminie nie jest napisane że kupony blokują przelanie środków na konto główne.
Zgodnie z informacjami na państwa stronie, po spełnieniu warunków obrotu bonusem – czego Państwo nie kwestionują – powinny one zostać automatycznie przelane na moje konto, a tak sie nie stało.

Wskazuje jednocześnie na brzmienie punktu M – do obrotu bonusem zaliczają się tylko kupony rozliczone w okresie 48h. W związku z tym kupony które są teraz nierozliczone nie zaliczają się do obrotu, i nie ma podstawy prawnej do wstrzymywania płatności gdyż w żadnym stopniu nie mają związku ze sprawą – zgodnie z brzmieniem Państwa regulaminu.
Dziś ponadto został usunięty z mojego konta bonus Zaproś Przyjaciela mimo upływu dopiero trzech dni – zgodnie z regulaminem w przypadku gdy na koncie aktywny jest inny bonus należy go obrócić w ciągu trzech dni, w przeciwnym przypadku inny bonus przepada- z tym że mój bonus obrócony jest od dawna, w związku z czym powinienem mieć 7 dni na obrót bonusu 'Zaproś Przyjaciela’ W powyższej sytuacji widać, że konsultanci niespecjalnie zwracają uwagę na regulamin, a wszystkie warunki można sobie dorobić w trakcie. W związku z powyższym, domagam się przelania środków z konta bonusowego na główne (zgodnie z brzmieniem regulaminu) oraz przywrócenia bonusu zaproś przyjaciela (jako że powinienem mieć 7 dni na obrót, a nie 3).

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem