Krzysztof
user avatar
Etoto
Problem nierozwiązany

Etoto – Mimo wykonanego obrotu bonusu nie wypłacono pieniedzy

Zrobiłem obrót bonusem na wymagane w regulaminie 6x i na moim koncie widniała informacja, że wykonanie bonusu to 100%. Później zrobiłem jeszcze kilka kuponów. W międzyczasie zleciłem wypłatę pieniędzy. Bukmacher jednak nie wypłacił mi pieniędzy, bo twierdzi że nie wszystkie zakłady zostały rozliczone.

Ja uważam, że zostały, bowiem na koncie widniała informacja o 100% jego wykonaniu co było podstawą do wypłaty środków przez mnie oraz zawarciem kolejnych zakładów. W regulaminie w pkt 6 nie jest wskazany żaden termin rozliczenia promocji, np. w ciągu 24 h.

Pkt.6

(sprzedaż premiowa).
6. Gracz musi wykonać obrót w ciągu 30 dni, kwotą równą sześciokrotności sumy otrzymanego bonusu. Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, Klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu i/lub depozytu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej akcji promocyjnej przepadnie.

Zadany przez bukmachera obrót osiągnąłem więc dalej zawarte kupony nie mają wpływu na rozliczenie bonusu, co bukmacher wykorzystał do anulowania mojej wypłaty. Dla mnie to jest oszustwo z jego strony.

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem