Marcin
user avatar
Etoto
Rozpatrzona pozytywnie

Etoto – ETOTO OSZUSTWO I KRADZIEŻ 500ZŁ ZYSKU Z KUPONU I COFNIĘCIE JUŻ UGRANEGO OBROTU BONUSEM

Witam, jak widzę nie jestem jedynym graczem co w ostatnim czasie ma problem z ETOTO. Opiszę sytuację wraz z czasem poszczególnych wydarzeń.

A więc tak 28.08.2021 eTOTO zaoferowało bonus 50% od wpłaty do 25zł, więc dokładnie o 9:30 dokonałem wpłaty na konto gracza w wysokości 50zł no i zacząłem grę.
Zagrałem 5 kuponów na kwotę 153zł łącznie, w celu dokonania obrótu bonusem tj kwota bonusu x6, czyli 150zł łącznie obrotu. Zagrałem 3zł więcej bo jestem asertywny. Ostatni z tych pięciu kuponów zagrałem 29.08.2021 o godzinie 14:40 numer kuponu to 3125414410. Ostanie zdarzenie zakończyło się około godziny 17:20. Oglądałem osobiście Union Berlin – Borussia Monchengladbach. Zaraz po nim sprawdziłem jak reszta no i zobaczyłem, że jedno zdarzenie mi nie weszło, a mianowicie Zagłębie – Śląsk gdzie postawiłem, że suma celnych strzałów wyniesie +9,5. Pogodziłem się z porażką i sprawdziłem czy uznany obrót bonusu, został ugrany cały bonus więc zniknął, a kwota z salda bonusowego została przeniesiona na saldo gracza. Chciałem od razu wypłacić pieniążki ale pomyślałem, że zagram jeszcze raz i po nim dokonam wypłatki.

Zagrałem sobie jeszcze jeden kuponik, już z salda gracza. Powtarzam obrót bonusem był juz dokonany w 100%, zniknął całkowicie z zakładki TWOJE BONUSY, a pieniążki pojawiły się na właściwym saldzie gracza zdatnym do wypłaty. Minęło kilka godzin, ostatni kuponik mi nie wszedł więc zleciłem wypłatkę o godzinie 19:52 i ciekawości weszłem na poprzedni kupon, ten który zamknął obrót bonusem, by sprawdzić co tam mi nie weszło i osobiście sprawdziłem wyniki, okazało się, że znalazłem błąd a wszystkie moje typy były poprawne. W meczu Zagłębie – Śląsk było dokładnie 10strzałów celnych. Napisałem na czat około 20:00 i faktycznie, kupon był rozliczony błędnie, więc go poprawiono i wygrałem 500zł. „Wygrałem” ale pieniążki nie doszły na konto gracza, początkowo Pan Antoni z czatu kazał mi odświeżać stronkę, co robiłem ale bez skutku, w końcu poinformował mnie, że wypłata środków której dokonałem anulowała wygraną z tego kuponu i kolejny kupon też, ten który zagrałem sobie już po obrocie bonusem, bo wg Pana Antoniego był to kupon nierozliczony. Mówię mu jak to, wypłatę zleciłem o 19:52 a kupon zamykający obrót rozstrzynęliście o godzinie około 17:20, na co on mówił, że musiało mi wyskoczyć okienko gdy robiłem wypłatę z konta, że anuluję w ten sposób bonus, więc mu mówię, że nie bo bonus już był ugrany w momencie zlecania wypłaty. I tak się z nimi rozmawiało, z resztą za chwilę dali mi do zrozumienia, że mają mnie dość i nie zdąrzyłem odpowiedzieć a tam już miłego dnia i sami zakończyli rozmowę.

W każdym razie w momencie kiedy dokonywałem wypłaty kupon był rozliczony, z ich winy błędnie ale rozliczony jako przegrany, obrót bonusem wynosił 100%, zniknął i już go nie było, a pieniążki były na saldzie gracza, zdatne do wypłaty.
Na moją prośbę sprawdzili po wypłacie kupon jeszcze raz co według ich systemu włączyło bonus spowrotem jako aktywny i automatycznie anulowało zakład który rozliczali jeszcze raz, bo po pierwszym ich błędnym rozliczeniu dokonałem wypłatę. Co może my mamy wszystkie przegrane kupony sprawdzać po nich w poszukiwaniu pomyłek bo tak czy siak będą próbować okroić gracza.

Podsumowując ostatni kupon potrzebny do obrotu depozytem rozliczyli błędnie, co tak czy siak zamknęło obrót bonusem i przeniosło pieniążki z salda bonusowego na saldo gracza, tak jak sobie tego życzyli. Zleciłem wypłatę środków i zaraz po tym znalazłem błąd w rozliczonym kuponie. To oni popełnili błąd. Na moją prośbę poprawili błąd przyznając mi rację ale pieniążków nie dali bo wypłatę zleciłem o 19:52 a kupon drugi raz ten sam rozliczyli około 20. Za pierwszym razem było to około 17:20 i już o tej powinienem mieć na saldzie gracza o 500zł więcej i dokonany obrót depozytem jednocześnie, zamiast tego walnęli „byka” i uznali kupon za przegrany ale obrót bonusu już uznali o 17:20. A to, że ja znalazłem błąd około 20 i o tej rozliczali go drugi raz bo to oni się pomylili to nie jest moja wina, a ich system próbuje mnie okroić a wiadomo jak to my mamy, nie jest nam tak łatwo wygrać cokolwiek, to jeszcze mają systemy które działają błędnie.

Proszę o pomoc w szybkim wyjaśnieniu sprawy

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem