Kamil
user avatar
Fortuna
Rozpatrzona pozytywnie

Fortuna – Żużel – Zakład rozliczony jako przegrana zamiast zwrotu

Witam, mianowicie w dniu wczorajszym tj. 9.10.2020. Umieściłem 2 zakłady na spotkanie żużlowe mecz o 3 miejsce Falubaz Zielona Góra vs. Sparta Wrocław. Jak ,każdy interesujący się w/w zdarzeniem wie spotkanie zostało rozstrzygnięte po 12 biegach ze względu na niesprzyjająca pogodę oraz tor zagrażający zdrowiu i nie nadający się do kontynuacji ścigania. Oby 2 zakłady zostały rozpatrzone ku mojemu zdziwieniu jako przegrane.

Zakład 1 Nr Kuponu: 3420202835508800
Typ na handicap -12,5pkt gospodarzy. Mecz został zakończony jak już wspomniałem przedwcześnie stad tez linia handicapu nie została pokryta.
Według mnie na darmo bukmacher wystawia typy na Handicap po 4 biegu, Handicap po 7 biegu ,Handicap po 10 biegu oraz ostatecznie na wynik meczu po 15 biegu. Stawiając na ostateczny wynik spotkania zakład powinien ku mojej opinii zostać zaliczony jako nierozstrzygnięty.
Niestety możliwość znalezienia regulaminu dotyczącego rozliczania zawodów żużlowych jest bardzo utrudniona.

2 Zakład Nr Kuponu 3420202835541401
Typ na over punktowy Zawodnika Gospodarzy Dudek + 9,5pkt. Tutaj nawet można przytoczyć cześć zasad żużla ,ponieważ regulaminowo zawodnik gospodarzy nie był w stanie odbyć swoich 5 startów w przeciągu 12 biegów (do momentu zakończenia spotkania przez deszcz).
W programie zawodów zawodnik ten był gotów do jazdy w biegu nr 13 jednakże ten bieg już się nie odbył.
Również w tym przypadku ku mojemu zdziwieniu zakład został rozstrzygnięty jako przegrana.

Kieruje zapytanie czy oficjalna reklamacja z opisana wyżej sytuacja ma sens? Znalezienie w regulaminie odpowiedzi na moje pytania graniczy z cudem. Stad tez jako pierwsza myśl jest zapytać się odpowiedniej strony na ,której jak widać nie jedna osoba uzyskała już pomoc.

Z góry dziękuje

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem