Wiktor
user avatar
Fortuna
Problem nierozwiązany

Fortuna – Złe rozliczenie kuponu

Już prawie miesiąc temu postawiłem kupon że Zniszczoł będzie w top30. Kupon najpierw został zaliczony jako zwrot a potem miałem informacje ze niby może zostać zaliczony zgodnie z faktycznym wynikiem. Oczywiście jak tylko się okazało że faktyczny wynik to wygrana, wtedy zwrot pozostał. Złożyłem reklamację, dlatego też minęło sporo czasu od kuponu ale ta reklamacja nic nie dała. Fortuna tłumaczyła że kurs na innych bukmacherach był niższy na to zdarzenie. To jest prawda, tylko że:
1) kto określił że inny kurs był dobry a akurat na fortunie zły?
2) jaki miałoby sens gdyby wszędzie były te same kursy, gdyby każdy bukmacher oferował dokładnie to samo to wystarczyłoby aby istniał tylko 1, a wiemy że tak nie jest
Pisali również o wynikach z treningów, gdzie Zniszczoł zajmował wyższe miejsca ale jest to norma u tego zawodnika ze w zawodach spisuje się słabiej. Ostatnim i chyba najważniejszym argumentem jest sam przebieg zawodów. Zniszczol oddał słaby skok który w normalnych warunkach nie dałby awansu do top 30, ale w pewnej chwili warunki się odwróciły i wielu lepszych zawodników przez to z nim przegrało. Tak więc uważam że kurs 3.30 był jak najbardziej ok. Nawet jeśli jakikolwiek inny to na pewno nie 1.0 bo nie było to zdarzenie pewne.
Co wiecej, w swojej ofercie na te same zawody Fortuna miała zakład h2h Zniszczol – Wolny, gdzie obaj zawodnicy mieli równy kurs a więc ich szanse Fortuna oceniła po równo.
Również ich kursy na miejsce w top30 zostały wystawione takie same. I te zakłady zostały rozliczone normalnie czyli skoro fortuna nie widzi błędu w założeniu że Zniszczoł miał równe szanse jak Wolny być lepsyzm, jakim prawem widzi błąd w założeniu że miał równe szanse na awans do top30? Nie ma to sensu i zawarłem to w reklamacji, ale ani słowem się do tego nie odnieśli. Widocznie nie pasowało to pod ich tezę. Tak więc prosiłbym o pomoc i przyznanie mojej nagrody wygranej uczciwie, a też nie są to na tyle duże pieniądze żeby Fortuna powinna robić aż takie problemy

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem