Sebastian
user avatar
Fortuna
Problem nierozwiązany

Fortuna – Zablokowane konto

Witam,

Wczoraj zlecałem wypłatę do Banku Millenium, lecz mimo szybkich wypłat nie przyszła. Zmieniłem wtedy numer konta na konto PKO, żeby sprawdzić czy na PKO uda się zlecić szybką wypłatę – bezskutecznie. Chcąc wrócić na numer konta z Banku Millenium otrzymałem blokadę konta.
Po kontakcie z obsługą klienta konto zostało odblokowane, lecz gdy wpisałem numer konta z Banku Millenium konto zostało zablokowane drugi raz z (według maila) brakiem możliwości odblokowania go.

Dlaczego ja mam mieć zablokowane konto, gdy ktoś się pomylił i wpisał mój numer konta na swoim profilu? Nie byłem to ja, na swoim koncie gram już kilka lat i nigdy nie było żadnych problemów. Posiadam z resztą dowody wpłat i wypłat z konta, które rzekomo ktoś wpisał, także to ta osoba powinna być zablokowana, a nie ja.

EDIT;
Sytuacja znowu miała miejsce, kilka dni nie wpisywałem numeru konta po prostu bojąc się, że znowu zostanę zablokowany, i co? I tak się właśnie stało.
CZY WPŁYW MA TO, ŻE WYGRALEM MINIONEJ NOCY PRAWIE 1.5 TYSIACA? Fortuna wypowiedziała mi umowę i konta bez podania przyczyny, nie szanując ludzkich błędów i rzeczy na których ja sam nie mam wpływu.
Człowiek musi opłacić rachunki a oni blokują mi konto, mając wszystkie potwierdzenia, że dane konto jest moje…

Proszę o pomoc,
Pozdrawiam

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem