Adam
user avatar
Fortuna
Problem nierozwiązany

Fortuna – Nieprawidłowo rozliczony kupon

Witam,
Proszę o pomoc w kwestii nieprawidłowo rozliczonego kuponu. W dniu 12.12.2022 postawiłem kupon AKO w którym jednym ze zdarzeń był mecz AHL pomiędzy Bakersfield Condors a Ontario Reign. Mecz nie odbył się z powodu złego stanu boiska.
Oficjalny komuniakt brzmiał „ Ze względu na niebezpieczne warunki płyt lodowiska, mecz Condors i Reign z 16 grudnia 2022 roku został przełożony na późniejszy termin.”

Kupon był cały czas aktywny i nierozliczony.
Mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 18.12.2022r. i wygrała drużyna Ontario Reign zgodnie z moim typem. Kupon w dniu 18.12.2022 nadal widniał jako aktywny i nierozliczony choć wynik i poprawny typ na ten mecz na nim był. Skontaktowałem się biurem obsługi poprzez czat. Poinformowano mnie, że Fortuna ma 48h na rozliczenie kuponu i został on już przekazany do działu bukmacherów. Poinformowano mnie również że kupon będzie rozliczony po kursie 2.25 dla tego zdarzenia i proszono o cierpliwość.
Niestety rozliczenie za kupon przyszło po kursie 1.0 tak jakby mecz się nie odbył. Mecz był i zakończył się wynikiem Bakersfield-Ontario 0:2 (typowałem wygraną Ontario). Ponadto wprowadzono mnie w błąd informując, że zostanie on rozliczony zgodnie z wynikiem i moim typowanie. Mam oczywiście screen kuponu i zapis czatu. Odnoszę wrażenie, że gdyby mecz zakończył się wygrana pierwszej drużyny to wydarzenie byłoby wliczone do zakładu i kupon okazałby się przegrany ale jak już „weszło” i jest do wygrania wyższa kwota to Fortuna rozlicza po kursie 1.0.
Moja prośba o interwencję i ustalenie.
– Jaki zapis regulaminu mówi o potraktowaniu tego przypadku w taki sposób.
– Dlaczego konsultant wprowadził mnie w błąd i potwierdził ze typ będzie rozliczony po kursie 2.25.

Posiadam screen kuponu, wszystkie dane i zapis czatu z konsultantem. Nie występowałem jeszcze z oficjalną reklamacją do Fortuny.
W razie pytań proszę o kontakt.

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem