Mateusz
user avatar
Fortuna
Rozpatrzona pozytywnie

Fortuna – Celowe wydłużenie rozliczenie kuponu

Fortuna ma teraz w swojej ofercie promocję „Faza bonusowa Mundialu”.
Grając codziennie przez 12 dni za min. 30 zł brutto użytkownik zgarnia 200 zł bonusu.
Wypłacają odpowiednio:
30 złotych (udział w tylko jednym dowolnym 4 dniowym etapie)
70 złotych (udział w tylko dwóch z dowolnych 4 dniowych etapów)
100 złotych (udział w trzech 4 dniowych etapach).
Swój udział w promocji biorę od dnia pierwszego tj. 21 listopada 2022 roku.
Przez kolejne cztery dni zawierałem zakład po wymaganej stawce oraz kursie wskazanym przez bukmachera, a więc spełniłem warunki do odbioru nagrody za udział w pierwszym etapie tj. 30 złotych.
Ku mojemu zdziwieniu to nie nastąpiło, pytając dziś tj. 26 listopada konsultanta na czacie Fortuny, dowiedziałem się, że kupon z mojego czwartego dnia (24 listopada), numer kuponu 3990123286586900) nie zaliczył się do promocji. Wszystkie zdarzenia z tego kuponu (trzy) miały miejsce w meczu Brazylia – Serbia rozgrywanym o godz. 20:00, a więc mecz (w tym wszystkie zdarzenia z kuponu) zakończyły się na 2 godziny przed końcem etapu (24 listopada 23:59).
Na pytanie czemu kupon nie zalicza się do promocji, napisano, że powodem jest rozliczenie tego kuponu następnego dnia (rozliczyli go 25.11 o godz. 00:28:59) przez co nie jestem uprawiony do odbioru nagrody za pierwszy etap, i uniemożliwia to również skompletowanie całości trzech etapów (przerwany jest ciąg 12 dni pod rząd).
W mojej opinii bukmacher celowo wstrzymał rozliczenie, gdyż zaraz po zakończonym spotkaniu, dwa z trzech zdarzeń (wszystkie z meczu Brazylia – Serbia) zostały rozstrzygnięte, a ten jeden z jakiegoś powodu nie. Postępując w ten sposób, opóźniając rozstrzyganie zakończonych tego samego dnia spotkań bukmacher może w dowolny sposób manipulować zaliczaniem kuponów do promocji, co za tym idzie blokować wypłatę nagród za poszczególne etapy.
Proszę o asystę w tej sytuacji, i pomoc w rozwiązaniu tego sporu.
Reklamacji zgodnie za sugestią Państwa jeszcze nie składałem.
Jeżeli mogę Państwu przedstawić dodatkowe informacje, pozostaje do dyspozycji.

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem