Wiktor
user avatar
Fortuna
W trakcie rozpatrywania

Fortuna – Brak nagrody za ranking, zmiana regulaminu?

Od 6 do 12 grudnia Fortuna prowadziła ranking bet on games. W tym rankingu miały liczyć się punkty liczone wzorem:
Suma kuponów x suma stawek x suma kursów
Gdzie x = mnożenie
Pomimo zdobycia dużej liczby punktów, nie dostałem wygranej. Więc napisałem do fortuny próbując to wyjaśnić. Po kilku wysłanych i odebranych mailach dowiedziałem się, że z przegranych kuponów nie liczy się kursu (liczy się kurs jako 0). Tu cytat z odpowiedzi jaka dostałem: /Sformułowanie :”Nie ma znaczenia czy kupony będą wygrane czy przegrane” stosuje się do sumy kuponów. Jeśli chodzi o kurs kuponu.to każdy przegrany kupon ma wartość „0”./
Problem w tym że nie zostało to opisane w regulaminie a przynajmniej ja nie potrafiłem tego znaleźć. Również na prośbę o przytoczenie punktu regulaminu mówiącym o tym nie dostałem odpowiedzi wskazującej istnienie takiego zapisu. Widnieje za to podpunkt:
„3.7 Do konkursu liczą się wygrane i przegrane kupony postawione na Bet On Games”
Tak więc, przy równoczesnym braku jakiejkolwiek wzmianki o tym że przegrane kupony nie zwiększają łącznego kursu należało przy wyżej przytoczonym zapisie założyć, że jak najbardziej go zwiększają. Niestety wygląda mi to na zmianę regulaminu po fakcie, co nie byłoby uczciwym działaniem ze strony bukmachera.
Proszę więc o pomoc w uczciwym podejściu do sprawy i przyznanie należnej regulaminowo nagrody. Jak dotąd dostałem tylko 100 zł w punktach fkp, gdzie główna nagroda wynosi 4000 zł w tych punktach i z tego co się dowiedziałem, zdobyłem wystarczająca liczbę punktów do zdobycia nagrody być może nawet głównej.
Otrzymałem też wiadomość

„Automatycznie jeśli stosowalibyśmy sposób rozliczenia zaproponowany przez Pana pozostali gracze mieliby odpowiednio wyższe wartości punktowe.”
I w to nie wierzę bo grałem kupony z wysokimi kursami (nawet ponad 4000 na jeden kupon, a takich kuponów miałem co najmniej kilkanaście). A fortuna sama przyznała ze punkty były liczone zupełnie inaczej niż tak jak mówiłem (czyli tak jak było opisane w regulaminie) więc nie można być tego pewnym wcale.

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem