Sławomir
user avatar
Totolotek
Rozpatrzona pozytywnie

Totolotek – Rolad bonus 100 % do 200 zł

Witam wszystkich czytelników
Przedstawię moją niemiłą sytuację z bukmacherem „Totolotek”
Dostałem od nich w wiadomości email: promocję 100% od depozytu do 200 zł. Warunkiem otrzymania bonusu, był 3 krotny obrót depozytem i bonusem. Należało zagrać zakłady 3 AKO z kursem min 1.35 każdy. Przeczytałem cały regulamin. Ponieważ przed wpłatą miałem środki na koncie, dlatego zwróciłem szczególną uwagę na zapis punktu 7 punktu regulaminu. Oto on „przy opłacaniu stawki za zakład w pierwszej kolejności są pobierane środki z depozytu, a po ich wyczerpaniu środki pochodzące z bonusu”. Zdawałem sobie sprawę, że treść tę, można to interpretować w różny sposób. Dlatego zwróciłem się z mailowo zapytaniem do konsultanta z bardzo prostym zapytaniem: Oto treść mojej wiadomości :
„Mam 2 pytania dotyczące promocji rolad bonus 100% do 200 zł”
(Pierwszego pytania nie przytoczę bo nie dotyczy tej sprawy) […]
„2. W punkcie 7 regulaminu jest taki zapis cytuję:
-„przy opłacaniu stawki za zakład w pierwszej kolejności są pobierane środki z depozytu, a po ich wyczerpaniu środki pochodzące z bonusu”.
Pytanie wyjaśnię na przykładzie. Obecnie na koncie mam 400 zł. Dokonuję wpłaty 100 zł. Dostaję 100 zł bonus. Pytanie brzmi: Jeśli przegram obecną wpłatę – 100 zł to: pieniądze będą pobierane dalej z salda głównego (400 zł) czy z salda bonusowego (100 zł)? ” (koniec cytatu)
Otrzymałem taką odpowiedź od konsultanta na to pytanie cytuję

„Jeżeli dokona Pan wpłaty o wartości 100 zł, otrzyma Pan bonus w wysokości 100 zł. W pierwszej kolejności pobierana jest kwota depozytu 100 zł, dopiero po jej wyczerpaniu środki pochodzące z bonusu, czyli kolejnych 100 zł. Czyli jak przegra Pan wpłatę 100 zł, następnie pobierane są środki z konta bonusowego (100 zł), jeśli oczywiście kupon spełni warunki obrotu bonusem” (koniec cytatu).

Pomyślałem sobie: zrozumiałem też w sam sposób ten zapis. Nie będę karany za to że posiadam środki na koncie. Ta informacja mnie uspokoiła i dokonałem wpłaty na konto. Przegrałem wszystkie zakłady za sumę depozytu i bonusu, spełniające warunki promocji (3 ako, kurs min 1,35 każdego z nich). Jakież było moje zdziwienie, że na koncie mam bonus a pieniądze zostały pobrane z salda głównego. Mój obrót wynosi dopiero 33%
Ten błąd zgłosiłem zgłosiłem konsultantowi Totolotka. Moja sprawa została totalnie zlekceważona. Najpierw zarzucano mi, że nie grałem zakładów spełniających warunki promocji (nie spojrzano nawet na moją historię zakładów) . Później, nakazano mi grać za środki, które posiadałem przed wpłatą.
Jednym słowem ” Totolotek” co innego pisze a co innego robi. Obecnie czas obrotu
rzekomego bonusu i depozytu (który przegrałem) minął i zabrano mi pieniądze z konta.
Gdybym wiedział, że jestem okłamywany, nie wpłaciłbym bym tam. Mam być karany za to, że przed wpłatą posiadam środki na koncie? To bezsensu. Gdybym wiedział, że tak będą postępować to: najpierw wypłaciłbym wszystko, a potem dokonał wpłatę. Wtedy nie mogliby mnie ukarać za to, że posiadam pieniądze na koncie.
Na szczęście nie jest to duża kwota. Uznałem jednak, że nieuczciwe zachowanie bukmachera należy zgłosić.
Sławomir

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem