kamil
user avatar
Totolotek
Rozpatrzona pozytywnie

Totolotek – bukmacher nie zwrócił mi moich pieniędzy

Witam, założyłem konto na totolotek.pl. Wpłaciłem depozyt i obstałem kilka zakładów. Łączna suma depozytu wyniosła 4000zł.Finalnie stan konta wynosił 4250zł (kwota była minimalnie wyższa, ale nie pamiętam dokładnej kwoty).

Chciałem dokonać wypłaty, wtedy powił się problem. bukmacher żądał potwierdzenia tożsamości, wysłałem zdjęcie prawa jazdy, to im nie wystarczyło, musiał być dowód. Wysłałem zdjęcie dowodu z przodu, to tez nie wystarczyło, żądali jeszcze tylnej strony. wysłałem zdjęcie tyłu, ale zasłoniłem numer dowodu i date ważności. Firma bukmacherska nie jest instytucją zaufania publicznego, dlatego sądzę, że wymaganie od nich pokazania danych wrażliwy z dowodu jest nielegalne. wykasowałem konto na stronie bukmachera, nie byłem już ich klientem, wiec w moim przekonaniu przetrzymywanie moich środków pieniężnych jest nielegalne. Totolotek dalej mnie zbywał i twierdził, że ich regulamin jest ważniejszy niż Konstytucja. Maiłem miałem już dość i mimo tego, iz twierdze, że ich zachwianie jest nielegalne 22 października wysłałem zdjęcie tyłu dowodu bez zakrywania danych i tu historia powinna się zakończyć, ale mamy 3 listopada, pieniądze nie trafiły na moje konto, totolotek nie odpisuje na moje maile.

Na chwile obecną bukmacher totolotek ukradł mi (uważam że ich zachowanie wyczerpuje wszystkie znamiona przestępstwa i mój następny krok to będzie zawiadomienie policji/prokuratury , oraz ministerstwa finansów) 4000zł depozytu, 250 zł wygranej (jak wspominałem wcześniej stan mojego konta przed zamknięciem wynosił 4250 zł), oraz spełniając ich wszystkie warunki, czyli przesyłając zdjęcia wszystkiego co wymagali (dalej twierdze ze to nielegalne i osobna skargę wyśle do Urzędu Ochrony Danych Osobowych) należy mi się jeszcze bonus powitalny. Od wpłacenia depozytu do zamknięcia konta dokonałem wystarczającego obrotu środków, aby zamienić depozyt na gotówkę.

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem