Dariusz
user avatar
TOTALbet
Problem nierozwiązany

TOTALbet – Manipulacja opcją Cashout

W niedzielę 05.09.21 stworzyłem zakład kombinacyjny składający się z dziewięciu zdarzeń o kursie łącznym blisko 26 000 i stawce 10 zł. Potencjalna wygrana netto wynosiła 260 000. Do godziny 21.30 osiem z dziewięciu spotkań zostało rozliczonych. Na kuponie pozostało jedno nierozliczone spotkanie Szwajcaria-Włochy w którym mimo przewagi drużyny Wloch(wspominam o tym ze względu na wpyw tego zdarzenia na kurs) do przerwy był wynik remisowy. Wielokrotnie korzystając z różnych ofert bukmacherskich, wiedząc jak działa mechanizm Cashout w tym także u wyżej wymienionego Totalbet. Z wielką radością postanowiłem skorzystać z tej możliwości w przerwie meczu. I tu właśnie czekała mnie „niemiła niespodzianka” spodziewałem się wartości pomiędzy 30% a 45% wartości możliwej wypłaty. Po cichu mając nadzieję nawet na kwotę między 100-185 tyś. Przy potencjalnej wygranej 260 tysięcy, jednym otwartym spotkaniu na kuponie w którym wynik w HT był nadal remisowy, faworyt dominował. I tu spotkałem się z manipulacją, używam tego słowa z pełną świadomością bo korzystając z tej opcji wielokrotnie wiem zwyczajnie czego się spodziewać. Nie w tym wypadku… Jak się okazało. Cashout w trakcie przerwy, jak i przez całe spotkanie dosłownie do ostatniej sekundy pokazywał tą samą kwotę 1983.6 zł. Co stanowiło jedynie 0.76% z docelowej kwoty 260 000. Ku przestrodze zrobiłem Printscreen w drugiej połowie na której widnieje ta żenująca wartość a także odświeżałem licznik Cashout w trakcie HT i trwania spotkania. Wartość była ciągle taka sama. W dniu następnym opisałem problem obsłudze klienta totalbet drogą mailową i telefoniczną. Trzy dni pozniej otrzymałem wiadomość o następującej treści „Po przeanalizowaniu Pana zgłoszenia odnośnie Cashoutu z kuponu o numerze(….usunąłem numer kuponu) informujemy, że proponowana kwota Cashoutu była prawidłowa, wyliczona zgodnie z polityką kursową firmy i udostępniona zgodnie z zapisami Regulaminu Zakładów Wzajemnych:
§17 ust. 4. Opcja Cashout jest tylko propozycją, użytkownik w każdej chwili samodzielnie decyduje czy chce z niej skorzystać. Co najciekawsze posiadam tenże regulamin i kobieta która mi odpisała zwyczajnie skłamała, zapisek który cytowała nie istnieje. Oto prawdziwa jego treść. Paragraf 17 ustęp czwarty. Wypłata w ramach opcji „Cash-out” jest dokonywana, gdy jej wartość przekracza wartość
wpłaconej stawki. Wartość wypłaty jest ustalana jako iloczyn współczynnika, wpłaconej stawki
oraz zaproponowanego przez Bukmachera kursu, więc ich system najprawdopodobniej zaliczył wtopę przy moim kuponie a ciężko przyznać się do błędu i jak mniemam wypłacić komuś kwotę między 100-200k „gdy włożył tylko 10 zł. Dla porównania dodam że tego dnia postawiłem jeszcze jeden kupon z kursem 132 stawka 10 zł i w momencie gdy 4 z 6 zdarzeń były rozliczone, w grze pozostały dwa spotkania Belgia-Czechy w ktorym Belgia prowadziła i ten sam wyżej wymieniony mecz Szwajcaria – Włochy dokonlaem cahoutu w 55 minucie i wyniósł on 343 zł z docelowej możliwej wypłaty 1322. Jaka więc powinna być wartość wyżej wymienionego cashoutu w przerwie na kuponie z potencjalną wygraną 260 000 i otwartym jednym spotkaniem Szwajcaria – Włochy? A no właśnie. Piękny wał…Proszę o pomoc.

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem