Jeremi
user avatar
STS
Problem nierozwiązany

STS – Zwrot stawek za skoki narciarskie

Obstawilem zakłady specjalne na konkurs skoków narciarskich 6.01.2021. Wśród licznych zakładów specjalnych było parę które wydawały mi się atrakcyjne kursowo. 3 Polaków w pierwszej 6ce kurs 15.0, ten sam zawodnik nie wygra obu serii kurs 1.67, 6 Polaków w pierwszej 30ce kurs 1,70. Zdarzenie na nie wygranie obu serii płaciło np w Fortunie 1.1 natomiast wygranie 5.0. Kurs 15 za 3 Polaków w szóstce też wyglądał super, mieliśmy dwóch wielkich faworytów a do tego przecież Żyła i Stękała. Notabene w poprzednim konkursie w Insbrucku taka sytuacja właśnie się zdarzyła. I teraz zdarzenie dla mnie najistotniejsze to 1,70 za to że nie będzie 6 Polaków w pierwszej 30ce.

Kurs dobry ale nie może być mowy o pomyłce ilości zawodników jak udzielono mi odpowiedzi poprzez czat w sts. Gdyby miało to dotyczyć 5 zawodników super okazją byłoby „tak” po kursie 2,05 bo to była najbardziej prawdopodobna opcja. Zresztą zawodnikowi Murańce zabrakło raptem 2,5 punktu do awansu do tej 30, wtedy mój zakład byłby przegrany. Firma sts nie anulowana tych zakładów przed zdarzeniem, miała na to bardzo dużo czasu, były przyjmowane do 15:30 a konkurs odbywał się o 16:45.

Odczekała na rozstrzygnięcie wydarzeń i z tych 3 ewentualnie okazyjnych kursów opublikowała zwroty tylko w tym zakładzie który był trafiony przez graczy. W pozostałych normalnie uznała wyniki i przywłaszczyła sobie pieniądze graczy którzy przegrali. Nikt przecież o zdrowych zmysłach nie grał przeciwstawnej opcji do kursu 15, chyba nawet nie było, lub przeciwstawnej do 1,67 czyli 2,10 za wygranie obu serii skoro Fortuna płaciła za to 5.0.

Jak można odczekać do końca zdarzenia i dopiero opublikować zwroty w zależności od wyników. Przecież to są kpiny z graczy, rozbój w biały dzień. Jeszcze ktoś w MF wyraża na to zgodę akceptując ich regulamin. Próbują wykorzystywać pojęcie błędu istotnego i nim dowolnie żonglować. Czuję się oszukany przez firmę sts. Służę wszystkimi potwierdzeniami, numerami kuponów, screenami poprzez mojego emaila.

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem