Mariusz
user avatar
STS
Rozpatrzona pozytywnie

STS – Regulamin wprowadzający w błąd

Dzień Dobry

Jestem Państwa klientem 20 lat punkty stacjonarne jak i również internet, jeszcze mnie takie coś nie spotkało. Czuje się w jakiś sposób oszukany, nigdzie nie jest napisane ,że grając kupon po wpłacie za przykładowo 5zł stracę możliwość otrzymania bonusu. W dniach trwania akcji wpłaciłem 200zł i zagrałem kupon za kwotę 50zł, dla mnie to logiczne. Grając u legalnych Polskich bukmacherów nie chce czuć się jakbym wszędzie musiał się doszukiwać „kruczków” regulaminowych. Z przykrością muszę napisać ,że jeżeli nie dostanę odpowiedniego wytłumaczenia lub przyznania tego bonusu będę musiał skierować sprawę do prawnika i rozstać się z Państwem….zwyczajnie czuje się oszukany pomimo ,że to niewielka kwota.

Jest to moja reklamacja w firmie STS,

STS – odpisuje

Szanowny Kliencie,
każda Promocja, oferowana na naszej stronie, posiada regulamin, który szczegółowo opisuje jej warunki. Regulamin Promocji „200 PLN NA BLACK FRIDAY” znaleźć można na stronie:
https://www.sts.pl/pl/bonusy/#/200-pln-na-black-friday-1

Zgodnie z niżej przytoczonym zapisem tegoż Regulaminu, udział w Promocji brał tylko pierwszy kupon, zawarty po zapisaniu się do Promocji i dokonaniu wpłaty na konto online:

„§ 2, ust. 4. Zadaniem Uczestnika jest zawarcie po wpłacie depozytu kuponu, za stawkę wynoszącą co najmniej 50 PLN, o kursie łącznym kuponu min. 1,85, liczonym ma moment rozliczenia.”

Do udziału w Promocji zapisał się Pan 28.2020 r., o godzinie 10:59. Na drugi dzień, 29.11.2020 r., o godzinie 10:35, dokonał Pan na konto online wpłaty. Następnie, o 11:08 zawarł Pan kupon, o numerze 313342099015840131 za stawkę 5 zł.

W związku z tym, że pierwszy zawarty na koncie online po dokonaniu wpłaty, nie spełniał warunków Promocji, z przykrością musimy poinformować, że przyznanie bonusu za udział w niej nie było możliwe.

Nigdzie nie mogę doczytać, że w promocji bierze wyłącznie pierwszy kupon po depozycie, jest to wprowadzanie w błąd klientów i nadaje się do UOKiK

Mariusz W.

Nie o kwotę chodzi tylko w jaki sposób został potraktowany gracz który był lojalnym klientem przez 20 lat, wstyd dla STS !!!

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem