Konrad
user avatar
STS
Problem nierozwiązany

STS – Kupon rozliczony po kursie 1

24.10.2022 r. zagrałem kupon na mecz esport CS Monte – Tricked. Postawiłem na wygraną Monte 500 zł po kursie 2.15. Mecz zakończył się wygraną Monte 2:1. STS rozliczył kupon po kursie 1 argumentując, że 2 mapa zakończyła się walkowerem (na korzyść Tricked). Poprosiłem o zapis z regulaminu, który to reguluje. Dostałem na czacie odpowiedź:
„13.21.10 (walkower itp.), lub nastąpi zmiana formatu rozgrywki (patrz pkt 11.3. Regulaminu), zakłady zostaną rozliczone jako zwrot, po kursie 1,00.”.

Dokładny wypis z regulaminu, na który powołuje się STS:
„13.21.10. Ilość map – zakład polega na wytypowaniu całkowitej ilości map granych w spotkaniu. Mecz rozgrywany jest do 2 lub 3 map. W przypadku, gdy spotkanie nie zostanie ukończone (walkower itp.), lub nastąpi zmiana formatu rozgrywki (patrz pkt 11.3. Regulaminu), zakłady zostaną rozliczone jako zwrot, po kursie 1,00.”
„11.3. Zmiana miejsca zdarzenia
W przypadku zmiany miejsca rozgrywania zawodów, gdy informacja o takiej zmianie nie była opublikowana lub podana do wiadomości Bukmachera w czasie, gdy publikowano informacje o Kursach dla poszczególnych typów Wydarzeń, a zaklady zostały przyjęte zgodnie z opublikowanymi Kursami, zakłady są utrzymane w mocy, pod warunkiem, że miejsce rozgrywania zawodów nie zostało przeniesione na boisko przeciwnika. W przypadku przeniesienia zawodów na boisko przeciwnika, typowania dla takiego meczu będą anulowane, a Klienci otrzymają zwrot postawionych stawek (z zastrzeżeniem pkt 7.5.).”

Odpisałem, że wg. mnie jest to podstawa niezasadna. Mecz został dokończony a tu wyraźnie jest odniesienie do meczu nieukończonego przez walkower. Poza tym ten punkt regulaminu dotyczy typowania ilości map a nie zwycięzcy meczu. Nie znalazłem też informacji, że przegrana w 2 mapie przez Monte została określona jako walkower. Zapis z jednej ze stron transmitujących mecz jest taki:
„Monte traci drugą mapę (Nuke) z wynikiem 4:13 (na korzyść Tricked) ze względu na przerwę w dostawie prądu u DemQQ.”

Nie pisałem jeszcze reklamacji do wyżej opisanej oceny tego zdarzenia przez dział analiz STS. Dodam tylko, że zagrałem to zdarzenie u 3 innych bukamacherów i wszyscy rozliczyli zdarzenie jako zwycięstwo Monte.

Pozdrawiam

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem