Phillip
user avatar
STS
Rozpatrzona pozytywnie

STS – Konto zablokowane przez błąd strony

Pisze w sprawie konta i możliwości wyjaśnienia sytuacji i ponownego otwarcia konta. Składałem reklamację o kupon 347122880140973637. W tym przypadku kwota używając stronę mobilna STS była błędnie wbita w system. Kwota stawki miała być 275zl i kurs całkowity był 2076.35. To było celowo dane przez mnie bo maksymalna wygrana wtedy była już 500.000. Często stwarzam takie kupony na max wygrana. Tu nawet w tym przypadku nie byłoby potrzeby dawać większą kwotę, różnica 275 a 2705 jest ogromna i oczywista ze strona sie zawiesila. O to pisałem od razu do pomocy, zanim nawet pierwszy mecz się zaczął bo to był błąd serwisu. Jak by ktokolwiek sprawdził dokładnie to by bylo wyjasnione.

O to prosiłem o pomoc ze strony STS żeby to rozwiązać. Ja jestem klientem od ponad pol roku, i gralem duzo kuponów i zawsze zgodnie z regulaminem. To czysty błąd serwisu i jeszcze o ponad 2000 zl roznicy. Poczułem że STS w ogóle nie sprawdził ani posłuchał sytuacji i nie szanował mnie jako klienta lub konsumenta.

O to prosilbym o rozmowa z kierownikiem lub telefonicznie aby rozwiązać sytuacje i ponownie uruchomić moje konto na STS.

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem