Justyna
user avatar
STS
Rozpatrzona pozytywnie

STS – bukmacher odmawia wypłaty środków i zamyka konto bez podania konkretnej przyczyny

Poprzednie zgłoszenie dot. LVBet zostało rozstrzygnięte na moją korzyść, bukmacher wypłacił dzisiaj należne 6146zł Tym razem problem z STS. Po 3 dniach od założenia konta w STS otrzymałam mejla z prośbą o dodatkową weryfikację – zdjęcie dowodu, zdjęcie dokumentu trzymanego przy twarzy, przelew z mojego konta bankowego 1 grosza na wskazane konto. Wszystkie wymagania spełniłam. Przesłałam zdjęcie dowodu przy twarzy z kartką z napisem Lvbet i datą marcową, gdyż nie chcialo mi się robić kolejnego takiego samego zdjęcia dla STS.
Otrzymałam odpowiedź, że moje konto zostało zamknięte na podstawie pktu 6.14 regulaminu, który mówi, że „STS pozwala na założenie tylko jednego Konta STS na osobę….itd itp” W kolejnym mejlu powiedziano mi, że wygrana w kwocie ponad 6000zł nie zostanie mi wypłacona ponieważ stwierdzono świadome i celowe złamanie regulaminu. Oczywiście zapytałam o jakie celowe i świadome działania chodzi skoro nie jestem ich świadoma – odpowiedź „Dział weryfikacji nie podaje żadnych szczegółów i decyzja jest ostateczna”. W kolejnym mejlu: „Dokładnych informacji, dotyczących weryfikacji Pani konta, niestety nie posiadamy, jak i Dział Weryfikacyjny nie podaje szczegółowych informacji.”
Tak więc bukmacher po prostu zabiera sobie wszystkie środki i nie podaje żadnej konkretnej przyczyny dlaczego tak robi. Ja założyłam tylko 1 konto w STS na moje dane osobowe, mój mąż obstawiał kiedyś w STS ale jedynie w punkcie naziemnym, a mój syn ma 2 lata więc raczej nie grał. Nie wiem o co chodzi i uważam że powinnam zostać poinformowana dokładnie z jakiego powodu bukmacher zabiera pieniądze. Decyzje uważam za niezrozumiałą, skandaliczną i wzbudzającą duże podejrzenia co do działań bukmachera.
Proszę o pomoc.

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem