Krzysztof
user avatar
STS
Rozpatrzona pozytywnie

STS – Błędnie rozliczony zakład na żużel

Witam. Link do kuponu – https://m.sts.pl/pl/ticket/preview/311012188014935115, który został rozliczony jako przegrany a powinien być wygrany, co jest przedmiotem sporu z bukmacherem.
Zakład dotyczył meczu żużlowego Gorzów vs Lublin i należało wytypować zwycięstwo biegu juniorskiego z handicapem 0,5 na gości, co widać na kuponie. Wytypowałem zwycięstwo gości. Bieg zakończył się remisem 3:3. Zważywszy, że zakład był z handicapem dla gości powinien być rozliczony jako zwycięski z wynikiem 3:3,5.
Tymczasem zakład został rozliczony jako przegrany, a przy próbie wyjaśnienia na czacie z konsultantem, oznajmiono mi, że handicap był przypisany do gospodarzy, co jest ewidentnym kłamstwem, co widać na kuponie z dołączonym linkiem. Handicap dotyczył 2 czyli gości tak jak obstawiłem, a nie gospodarzy. Konsultant niestety nie był w stanie rozwiązać sporu, stwierdzając, że ostatecznie przysługuje mi prawo złożenia pisemnej reklamacji.
Na potwierdzenie moich słów, dokonałem przed meczem analizy tego typu, który zamieściłem na Facebooku. Oto ona:
GODZINA: 16:30
DYSCYPLINA: Żużel
MECZ: Gorzów vs Lublin
bieg juniorski z handicapem 2 (0,5)
TYP: 2
Kurs: 2,01
BUKMACHER: STS

ANALIZA: Na dziś od razu rzucił mi się fajny typ, że w biegu juniorskim, Lublin zremisuje lub wygra że Stalą. Moim zdaniem w tym roku, Motor Lublin oraz Włókniarz Częstochowa mają w swoich szeregach najlepszych juniorów w całej Ekstralidze. Nawet jeśli Nowackiemu udałoby się wygrać bieg z Mateuszem Cierniakiem i Wiktorem Lampartem, co wydaje się mało prawdopodobne, to stawkę i tak zamknie za pewne Jasiński, najmniej doświadczony i zaprawiony w boju. Zatem przy remisie i handicapie dla gości zakład wydaje się pewny, ponieważ ja tutaj widzę nawet podwójne zwycięstwo Motoru. Cierniak, to jeden z najzdolniejszych żużlowców młodego pokolenia, o którego pozyskanie przed sezonem biła się cała Ekstraliga. Wybór padł na Motor podobnie jak mój typ dzisiaj. Obok niego także uzdolniony Wiktor Lampart – młodzieżowy reprezentant Polski, który nie raz już pokazał, że potrafi się ścigać z najlepszymi, czego nie można powiedzieć o juniorach stali. Powodzenia.
Byłbym wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu sporu. Pozdrawiam.

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem