Marzena
user avatar
PZBUK
Rozpatrzona pozytywnie

PZBUK – Bezpodstawne zablokowanie konta oraz przywłaszczenie środków na koncie gracza

Sprawa wygląda następująco, założyłam konto w Pzbuk, wygrałam parę zakładów, chciałam dokonać wpłaty i tu się zaczęły problemy, bukmacher wstrzymał wypłatę, następnie się powoływał na naruszenie regulaminu – bezpieczeństwa, pzbuk insynuuje ze osoby 3cie korzystały z konta w celu korzyści z promocji, jednak to nie prawda, założyłam konto u bukmachera z swojego telefonu, na swój dowód osobisty i swój rachunek bankowy, jedyne jakie istniały powiązania to, to że parę razy logowałam się z telefonu chłopaka (który posiada również konto w Pzbuk) aby wspólnie wymyślić typy. Bukmacher zamknął mi konto i przywłaszczył środki powołuje się na punkty w regulaminie „istnieje możliwość że konto jest wykorzystywane przez osobę trzecie” – nie jest.
Istnieje możliwość że konta zarejestrowane na różnych graczy są faktycznie użytkowane /kontrolowane przez jedną osobe lub grupę osob działających w porozumieniu ” – nie są.
Pytanie czy za ich durne podejrzenia mają prawo zamykać konta i przywłaszczać środki? Czy ten regulamin nie jest rażąco niekorzystny dla użytkowników?
Dodam że z chłopakiem nie tworzymy również wspólnego gospodarstwa domowego.

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem