Piotr
user avatar
forBET
Problem odrzucony

forBET – Pozbawienie udziału w bonusie 50% do 1000 PLN po zagraniu zakładów za depozyt

Dzień dobry,
zgłaszam skargę na złodziejską zagrywkę ze strony firmy forBet w związku z wykluczeniem mojej osoby z udziału w promocji 50% do 1000 PLN po zagraniu zakładów za depozyt w dniu 11 maja 2020r. czyli de facto po spełnieniu warunków do uwolnienia bonusu.
W dniu 11.05.2020r. o godz. 12:49 (na podstawie zapisu z LiveChata wysłanego na moją skrzynkę mailową) przeprowadziłem rozmowę z pracownikiem firmy forBet w celu potwierdzenia zapisów regulaminu promocji a mianowicie możliwości zagrania za depozyt zakładów przeciwstawnych na jedno spotkanie. Pan Bartek (osoba odpowiadająca na LiveChacie) potwierdził, że regulamin nie wyklucza zagrania za depozyt takiego rodzaju zakładów. W związku z powyższym o godz. 14:42 (status płatności PayU) dokonałem wpłaty w wysokości 2000 PLN na swoje konto gracza. Po dokonaniu wpłaty sprawdziłem czy bonus został przyznany i oczywiście na moim koncie takowy się pojawił (posiadam zrzut ekranu z przyznanym bonusem). Następnie o godz. 15:27 dostałem smsa od bukmachera forBet z zachętą do odebrania bonusu i powiększenia swojego budżetu na grę. Bukmacher w wiadomości poinformował mnie że do pierwszego dokonanego depozytu w dniu 11 maja 2020 r. doda 50% bonusu aż do 1000 PLN. Fajnie, że jeszcze mnie zachęcili do wpłaty jak już taką 45 minut wcześniej zrobiłem. W związku z powyższym o godz. 15:37, 15:39 i 15:41 zagrałem 3 zakłady na spotkanie Boevye Lisy – Rakiety w rosyjskiego short hockeya. Po zagraniu ww. zakładów zweryfikowałem czy bonus nadal jest aktywny i oczywiście nadal był, bo czemu miałby nie być, jak zakłady postawione przeze mnie w żaden sposób nie łamały postanowień regulaminu oferty promocyjnej. Dodatkowo należy zauważyć, że już na samym początku promocji, po postawieniu zakładów za depozyt byłem przynajmniej -410 PLN stratny.
Następnie o godz. 16:07 otrzymałem wiadomość email z informacją, że na podstawie 17 punktu regulaminu oferty promocyjnej w myśl której „ Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji”, zostałem wykluczony z promocji i bonus zniknął na moim koncie gracza. Należy zauważyć, że wykluczony z promocji zostałem 26 minut później po zagraniu zakładów za depozyt. Skoro wpłaty w wysokości 2000 pln dokonałem w celu uzyskania tak szumnie reklamowanego bonusu to dlaczego pomimo wykonania przeze mnie 50% promocji, czyli postawienia zakładów za depozyt, bonus został zabrany? Czy bukmacher celowo wykluczył mnie z promocji i nie oddał całego depozytu bo wiedział, że ja jako klient będę stratny już na samym początku? Dlaczego gdy bonus został anulowany to zakłady postawione przeze mnie za depozyt w tej promocji nie zostały anulowane tylko skrojono mnie na kwotę 410 PLN? Skoro ja jako klient jestem pozbawiony udziału w promocji to wszystkie zakłady postawione w owej promocji powinny być anulowane. Rozumiem, że bukmacher analizuje kupony swoich klientów i celowo anulował mi bonus bo w moim przypadku był pewny że tylko On na tym zarobi!!!! Czy firma forBet celowo zachęca ludzi promocjami do wpłacania depozytów a później po zagraniu zakładów za depozyt celowo anuluje początkowo przyznane bonusy w celu jednostronnego osiągnięcia korzyści, stawiając się w uprzywilejowanej pozycji? Czy firma forBet celowo stosuje nieuczciwe praktyki rynkowe proponując różnego rodzaju akcja promocyjne
a następnie się z nich wycofuje i okrada w jawny sposób swoich klientów? Zrozumiałbym całą sytuację, gdybym został wykluczony z akcji promocyjnej przed zagraniem kuponów za depozyt. Wówczas jasne jest za połowę depozytu czyli 1000 pln musiałbym zagrać bo tak stanowi regulamin odnośnie zakazu prania brudnych pieniędzy itd.
W związku z powyższym domagam się oddania kwoty 410,72 PLN z których zostałem okradziony przez firmę forBet w momencie pozbawienia mnie bonusu i możliwości wygrania jakichkolwiek pieniędzy bądź przywrócenia bonusu w wysokości 1000 PLN celem jego jednokrotnego obrotu.
Przemysław Moszyk

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem