Sylwia
user avatar
forBET
Problem nierozwiązany

forBET – Podane inne nazwisko gracza niż oficjalne źródła

Witam,
Forbet oferował przyjęcie zakładu w meczu : Lizette Cabrera – Lulu Radovcic
https://zapodaj.net/9c9ba517d0b28.jpg.html
Cabrera dobrze mi znana w przeciwieństwie do nazwiska Radovcic, wiec spodziewałam się łatwego zwycięstwa, ale nawiązała się walka w drugim secie i postanowiłam sprawdzić rywalkę – okazuje się ze to Lulu Sun (https://zapodaj.net/13ace1f99006d.jpg.html) na której juz nie jeden kupn przegrałam. Po poinfomowaniu obsługi klienta jeszcze w czasie trwania drugiego seta otrzymałam informacje, że jeśli to inna zawodniczka to będzie zwrot i mam czekać na rozliczenie.
Zakład oczywiście został uznany jako ważny, pomimo że wszystkie inne oficjalne źródła i bukmacherzy podaja prawidłowe nazwisko SUN.
Dodatkowo zapis w regulaminie o anulowaniu zakładów, gdy są one mylące lub gdy doszło do pomyłki.
(https://zapodaj.net/8710aa40b8d6b.jpg.html) zapis został zignorowany i jest stosowany oczywiście tylko dla korzyści bukmachera.

Jak mamy się bronic przed tym? Po co płacimy najwyższy podatek na świecie od każdego kuponu jak bukmacherzy oszukują na każdym kroku i każda reklamacja jest odrzucana, BO TAK!

Rozumiem literówkę, ale podawanie zupełnie innego nazwiska to kompletna i świadoma zmyłka. Jeśli zawodniczki maja podwójne nazwisko podaje się oba np Paula Kania- Choduń, a jeśli to problem to nalezy podawac oficjalne nazwisko ze strony ITF lub WTA, co lepsze podano mi link do FB niby zawodniczki i tam nazwa jest oczywiscie LULU SUN.
Niestety nie ma dialogu a reklamacje zostały odrzucone wraz z odwołaniem, bo wg forbetu to ta sama zawodniczka, czego ja nie kwestionuję , ale podawanie nazwiska np Nowak za Hurkacza byłoby podobnym oszustwem i wiecej osób zagrałoby przeciwko Hurkaczowi, niż gdyby znali jego prawdziwe nazwisko, to chyba nie podlega dyskusji.

Domagam się anulowania tej selekcji na kuponie lub zadośćuczynienia i uznania zakładu za wygrany za stracony czas na reklamacje. Poszę o pomoc w kontakcie z forbetem albo uchronienie innych klientow przed tą firmą, oszukującą graczy aby przegrywali jak najwiecej.
pozdrawiam

Chcesz dodać własny problem z tym bukmacherem?

Dodaj problem