Iwona
user avatar
Betfan
Problem odrzucony

Betfan – Anulowanie bonusu i wypłaty

Po założeniu konta u bukmachera i pozytywnym zweryfikowaniu dowodu jak i rachunku bankowego, zagrałam zakład bez ryzyka, po przegraniu zakładu bukmacher stwierdził, że naruszyłam regulamin i nie przyznał zwrotu. Dodał natomiast bonus 10% od pierwszej wpłaty z mnożnikiem. Po obrocie bonusem i zleceniu wypłaty, bukmacher zabrał mi wszystkie pieniądze, bo stwierdził, że na moim IP ktoś inny logował się na inne konto gracza. Na koncie na którym rejestrowałam konto na pewno na żadne inne konto nikt się nie logował. Możliwe, że na moim telefonie logował się kiedyś mój chłopak(nie mieszkamy razem, korzystamy zupełnie z innych adresów IP), ale to było dawno temu, gdy była zupełnie jeszcze inna oferta powitalna. Poniżej moja dyskusja z Betfan:

Cześć Graczu!

Zgodnie z regulaminem bonusu PAKIET PUDZIANA Twój bonus do gry w postaci salda bonusowego zostaje anulowany.
Decyzja poparta jest poniższymi punktami regulaminu:

4. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w Akcji lub dopuszczających do udziału w Akcji.
5. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w Akcji oraz anulowania „bonusu do gry” w szczególności w następujących przypadkach: a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu Zakładów, b) próby tworzenia kilku BetKont lub zakładania BetKont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu, c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącego do niego dokumentu tożsamości, d) podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w Regulaminie dla uczestnictwa w Akcji lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenie bonusu,
6. Każdy Klient ma prawo wziąć udział w Akcji jednokrotnie, co oznacza ograniczenie możliwości udziału w Akcji do jednego BetKonta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP, komputera (urządzenia), adresu zamieszkania, numeru telefonu, karty kredytowej/debetowej oraz adresu miejsc publicznych (np. uniwersytet, szkoła, biblioteka, zakład pracy itp.). Ponadto „bonusy do gry” i Nagrody nie zostaną przyznane lub mogą zostać odebrane, gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane dla innego BetKonta, począwszy od momentu rejestracji BetKonta do zlecenia wypłaty wygranych.

Własnie zostały mi zabrane moje pieniądze z konta, a bonus został anulowany, lecz bezpodstawnie. Według Państwa naruszyłam poniższy punkt regulaminu:
6. Każdy Klient ma prawo wziąć udział w Akcji jednokrotnie, co oznacza ograniczenie możliwości udziału w Akcji do jednego BetKonta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP, komputera (urządzenia), adresu zamieszkania, numeru telefonu, karty kredytowej/debetowej oraz adresu miejsc publicznych (np. uniwersytet, szkoła, biblioteka, zakład pracy itp.).
Nie jest to prawdą, bo jedyną osobą, która mogła logować się na moim komputerze na konto Betfan jest mój chłopak, który korzystał z zupełnie innej promocji na start, gdyż ta obowiązuje od października 2019, a on zaczął grać u Państwa dużo wcześniej, więc miałam prawo skorzystać jako pierwsza z tej promocji i ponad wszelką wątpliwość mam prawo domagać się wypłaty środków, które u Państwa wygrałam, lub zwrotu tych, które wpłaciłam. Ponadto z adresu IP z którego rejestrowałam konto, nikt na żadne inne konto Betfan się nie logował, a z tego co wiem na swoje konto mogę się przecież logować na innych urządzeniach. Rozumiem, że jak ktoś wpłaci i przegra pieniądze to jest ok, natomiast jeśli komuś się uda obrócić bonus to jest już „ próba wyłudzenia”. Proszę o wypłatę moich środków, lub zwrot wpłaconych 100zł i zamknięcia konta na stronie, gdyż w tym momencie bezprawnie zabraliście Państwo moje pieniądze. Jeśli przy zakładzie bez ryzyka mieli Państwo wątpliwości to trzeba było mi wtedy zabrać bonus, a nie dopiero, gdy udało mi się go obrócić, bo to stawia Państwa firmę w bardzo złym świetle. W przypadku dalszej próby kombinowania i naruszania moich dóbr osobistych będę zmuszona wkroczyć na drogę sądową.

Bukmacher zastrzega sobie pkt 4, że nie musi każdemu przyznawać bonusu, ale informuje się o tym przed, a nie jak wpłacę własne środki, bo to jest dla mnie próba wyłudzenia.