Paweł
user avatar
Betclic
Rozpatrzona pozytywnie

Betclic – Zle rozliczony kupon

Witam, obstawiłem 07.12.2020 roku mecz na live w lidze wenezuelskiej Aragua – Caracas który został przerwany i wznowiony następnego dnia. Aragua dostała czerwona kartke na poczatku 2 połwoy i wtedy postawiłem 1000zl na zwycięstwo Caracas. Mecz został przerwany i został rozegrany następnego dnia jak już zawodnicy byli wypoczęci i trener mógł ustawić odpowiednio drużynę. W regulaminie betclic w podpunkcie 10. Rozliczenia zakładów widnieje taki zapis:
„10.4. Jeżeli zdarzenie zostanie odwołane, przełożone na inny termin, wstrzymane przed upływem jego regulaminowego czasu trwania i nie zostanie dokończone tego samego dnia lub gdy jego miejsce zostanie zmienione (również w przypadku kreczu w meczu tenisowym), Zakłady na takie zdarzenie zostaną unieważnione. W przypadku meczów tenisowych, Zakłady na dany mecz pozostają ważne pod warunkiem, że mecz rozpoczął się i zakończył w ramach tego samego turnieju.

10.5. W odniesieniu do czasu rozpoczęcia i zakończenia oraz daty zdarzenia obowiązują czas i data strefy czasowej, w której zdarzenie ma miejsce.”

Napisałem na czacie do konsultanta że kupon powinien być zgodnie z regulaminem unieważniony i tam mi konsultant próbował wmówić, że jeżeli mecz zostanie wznowiony do 36h to jest normalnie rozliczany chociaż przeczytałem cały regulamin oraz wszystkie komunikaty i nie było nigdzie o tym wzmianki oraz sam konsultant nie potrafił wskazać mi miejsca gdzie znajduje się taki zapis, a z regulaminu wynika ze to ja mam rację. Prosiłbym o pomoc w załatwieniu sprawy nr. kuponu: 012O5002323039194